Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest dobry temat na to pytanie ale okej

 

Czy jest jakiś większy sens brania ps4 jak ktoś ma TV HD 720p? Nie ukrywam że hajptermomentr troszeczkę podskoczył w górę.(ale bez przesady). 

jasne ze tak, to nie przeskok z ps2 (sd) na ps3 (hd)

ps. pierwszy fanboy powie pewnie ze nie ma sensu ale jak ogolnie widomo nie ma nawet konsoli <lol>

Odnośnik do komentarza

W końcu po zalogowaniu do SEN człowiek czuje, że faktycznie ma do czynienia z nadkonsolą.

 

Te śmiganie sklepiku, oglądanie streamingów, zrzucanie filmików i fotek, przechodzenie z jednej czynności do drugiej. Ależ to wszystko jest zajebiste i mega płynne, no wow :o

I należę do ludzi którzy nie mają kont na fb, twiterach etc. A czuję ogromny potencjał w tym całym share,  już od czasów Metal Gear Solid marzyło mi się żeby w każdej grze było można robić fotki bezpośrednio z gry. A teraz nie dość, że można robić fotki to jeszcze filmiki i "grać na żywo" - moc jak nic hehe.

 

Wskoczyłem w 2-3 gameplaye NFS i już mam niesamowitą chcicę na gierkę. No niby już od dawna są yt z gameplayami itd. ale obejrzenie sobie streamingu-gameplayu z poziomu konsoli jest o wiele lepsze (+ komenty na żywo) :P Szczególnie, że odbywa się to tak płynnie i szybko (a dzisiaj i tak muli psn).

 

I ten padzik <33333333 no nadkonsola jak nic.

 

BTW przenosił ktoś swoje konto amerykańskie, działa UStore w ogóle na Ps4 tak jak na Ps3? Bo ja za cholerę nie mogę przenieść tylko nie wiem czy to wina SEN czy po prostu nie można.

 

PS. Synchro trophy w sekundę to już w ogóle Star Trek :P

Edytowane przez Słupek
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to jest dobry temat na to pytanie ale okej

 

Czy jest jakiś większy sens brania ps4 jak ktoś ma TV HD 720p? Nie ukrywam że hajptermomentr troszeczkę podskoczył w górę.(ale bez przesady). 

NIE,ale do tekiego tv polecam xbox one.

Tak na serio,kazda gra chodzi wyzej niz 720,wiec to zalezy od ciebie.Napewno wiele stracisz.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrazenia, bo nie za bardzo mialem czas grac przez przygotowania do jutrzejszego rajdu - jest płynnie, jest ślicznie. Gry nie zwalniaja, a do tego wygladaja oblednie w porownaniu z tym co bylo na PS3 (mowie na przykladzie AC4) :) Patrzac na ekran mam wrazenie ze to przyzwoity PC, a nie konsola .. ;) Pad jest ok, fajny "feeling" .. gałki chodza z fajnym oporem. Sama konsola wykonana raczej tandetnie w porownaniu do PS3 FAT .. ten plastik jakis taki tani. Cwanie ukryli power oraz wyjmowanie plyty … co ja sie naszukalem jak odpalic konsole :D :D :D

 

Na plazmie 42'' 720p w porownaniu do grafiki z PS3 roznica jest ogromna, wiec tak - warto kupic PS4 nawet jesli nie ma sie 1080p.

Odnośnik do komentarza

Co to w ogole za teksty? Oczywiscie ze kupowac ps4 'nawet' dla tv 720p. Roznica jest zauwazalna a to dopiero pierwsze gry na ta konsole ktore za rok-dwa beda wygladaly tak ze porzygamy sie przed tv. Ale skoro juz gierki startowe tak urywaja dupe, nawet przy 720p to co to bedzie w przyszlosci :o

 

Powtarzam - roznica, nawet przy mniejszej rozdzielczosci jest bardzo duza, ale to nie jest cos takiego jak z kwadratowych ryji ps2 na unchartedy, tlou, gowy czy gta v na ps3.

 

Ta konsola dopiero pokaze na co ja stac, a po tym co zobaczylem pierwszego dnia uwazam ze musze przykleic sobie poduszke do brody zeby za bardzo nie polamac szczeki przy nastepnych jej opadaniach.

Odnośnik do komentarza

Również jestem zadowolony z zakupu. Pierwszy raz kupiłem konsolę w dniu premiery. Warto było. Jestem zachwycony menusami (PDM), kulturą pracy i wyglądem gierek. Nawet "Duchy" wyglądają świetnie, różnicę między PS3 widać gołym okiem. Fajna akcja z tym kuponem na wersję PS4 gdy się kupiło na PS3. Asasyna też sobie dokupię. Największe wrażenie zrobiły na mnie Killzone SF i NFS Rivals. Od lat nie gram na PC, więc taka grafika robi na mnie wrażenie.

Czuję moc next-gena :) Dobre tekstury, piękne oświetlenie, efekty cząsteczkowe, owłosione ręce :) Oczywiście na prawdziwe szokery przyjdzie jeszcze czas (Uncharted znów pozamiata). Z Knacka też jestem zadowolony bo jest przyjemny i wymagający, ale tutaj spaprali optymalizację i czuć dziwne szarpanie. Śmieszą mnie lamenty że "nie ma w co grać". Gier na start jest całkiem sporo i każdy coś sobie znajdzie. Szkoda tylko że GT6 ominie PS4. Co do wyglądu samej konsoli to niestety premierowa PS3 robiła dużo większe wrażenie. Pamiętam że mnie zatkało gdy wyjąłem z pudła piekielnie ciężkiego, błyszczącego fata. Premierowa PS4 sprawia wrażenie... wersji slim PS4 :) Rozumiem jednak że jest to cena atrakcyjnej ceny. 1700zł za golasa to dobra oferta. To przecież mniej niż topowe smartfony. I widać wyraźnie że dzięki tej cenie zainteresowanie rodaków było ogromne. I bardzo dobrze.

 

Zachwycony jestem opcją "graj od razu, instaluj w tle". Koniec z długim czekaniem. Rewelka także w kwestii pobierania gier z PSN. Ponad 30 gigowe Call of Duty pozwoliło mi grać już po godzinie (można wybrać jaki tryb ma być szybciej). Czwarte wcielenie Dual Shocka to czysta poezja. Oczywiście nie można oceniać pada po kilku godzinach zabawy, ale póki co jestem zachwycony. Wygodny, porządnie zrobiony. Światełko jest cudne. W NFS świeci na czerwono gdy gramy piratem drogowym i na niebiesko gdy gliniarzem. Ciężko mi się jednak przestawić na guzik "options" u góry. Stale szukam guziczka na środku :) Ucieszył mnie nowy kabelek do ładowania. Pasuje mi do GS4 który dostał zbyt krótki.

 

To teraz plusy i minusy:

 

Plusy:

-W końcu jest!

-Super płynne PDM

-Graj od razu, instaluj w tle

-Wyjdź z gry w sekundę

-Jest w co pograć

-Pad wymiata

-Nie jest głośna

 

Minusy:

-Szybko się grzeje

-Nie wygląda tak bogato jak pierwsza PS3

-Problemy z PSN i zdrapkami

-Słaby ekran startowy (tylko logo i tekst o epilepsji)

-Drogie gry

 

Podsumowując - jest bardzo dobrze. Myślałem że będzie gorzej, że PSN padnie, menusy będą mulić, a gry nie zachwycą.

Razem z 3DSem ta konsola będzie rządzić niesamowicie. A właśnie, muszę odnaleźć Vitę i pobawić się Remote Play'em.

Odnośnik do komentarza

#PS4share przetestowany, GE-NIAL-NA opcja którą wiem że będę namiętnie używał, klikasz raz share i zapisuje się automatycznie screen+15min gameplayu wstecz, potem banalnie prosta edycja (zaznacz początek klipu, zaznacz, koniec, przytnij klip) i już można udostępniać światu :woot:

 

Magneto-perfection.gif

 

PS. moje pierwsze sharingi z FIFY poniżej, klikać HD bo inaczej jakość nagrywana ziemniakiem

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1396836377226630

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1396837663893168

Odnośnik do komentarza

Ja tylko mam nadzieję, że Sony jak najszybciej da możliwość wrzucania filmików na yt. Bo fb kompletnie mi się nie widzi, zresztą kto ogląda filmiki na fb...

 

Sprawdziłem i na amerykańskim store są inne dema niż u nas - Lego Marvel Superheros i NBA Live 14.

No dokładnie, ja ńie mam zamiaru zarzucać moich znajomych filmikami z gierek. Tam gra znikomy %. Na forumku mam kolegów co grają w gierki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...