Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Tanie Shenmue ? - ja takich nie widzialem. Shenmue 2 ukazalo sie tez na pierwszego XBOX'a.
Nie chodzi o ponowne wydawanie gry tylko kontynuacje bo przeciez historia sie nie zakonczyla i miala miec swoja kontynuacje w kolejnych czesciach gry, ktore niestety nie powstaly.

 

Co do odgrzewania 1 i 2 to sam chetnie bym kupil Shenmue HD Collection, ale na obecne konsole.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie taka kwestia - z tego co wiadomo, headsety bluetooth nie będą działać na premierę, ok. A co jeżeli chciałbym kupić i podłączyć (zwykły) headset w stylu tego co dorzucają do Xboxa360 i Xboxa1? Czyli kabelek, słuchawka na jedno ucho i mikrofon? Coś takiego będzie działać z DS4/PS4 (na premierę)?

Odnośnik do komentarza

Pytanie- na stronie PS4 podane jest, że istnieje możliwośc przeprowadzenia aktualizacji poprzez pendrive oraz płytę CD. O ile sposób aktualizacji via pendrive został ładnie wytłumaczony o tyle temat płyty cd został pominięty. Czy musi być to firmowa płyta od Sony czy aktualizacja musi być wypalona? Nie chcę się cisnąć z innymi ludźmi w walce o aktualizacje ;) zawczasu sobie ją skopiuję.

Taka moc Sony przeciw Microsoftowi, który ostatnio dawał bany za update bez połączenia z netem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pytanie- na stronie PS4 podane jest, że istnieje możliwośc przeprowadzenia aktualizacji poprzez pendrive oraz płytę CD. O ile sposób aktualizacji via pendrive został ładnie wytłumaczony o tyle temat płyty cd został pominięty. Czy musi być to firmowa płyta od Sony czy aktualizacja musi być wypalona? Nie chcę się cisnąć z innymi ludźmi w walce o aktualizacje ;) zawczasu sobie ją skopiuję.

Taka moc Sony przeciw Microsoftowi, który ostatnio dawał bany za update bez połączenia z netem.

 

Pozdrawiam

 

Jeśli na konsoli będzie firmware 1.0 a gra którą chcesz uruchomić będzie wymagała najniższego firmware 1.5 to ten właśnie firmware będzie razem z grą na płycie. Tak to działało na PS3 i wątpię żeby sony to zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Yakuzy 5 w sensownym jezyku nie bedzie niestety,niedawno jakoś było info od segi :confused:

Spoko, zaczekaj troche - niech ich tylko przycisnie, jak poczuja kase to szybko zrobia tlumaczenie. Moze w koncu skumaja, ze ten ich marny Sonic to nie wszystko.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ktoś ma link do stream-u startu premiery ps4 w UK?



Dobra sam znalazłem jakby co

http://www.ustream.tv/PlayStation


kurde zły link dałem, masakra nigdzie nie mogę znaleźć prawidłowego co za zonk;/ może ktoś znalazł?

 

 

Wygląda na to, że coś znalazłem, szkoda że wszyscy pierdzielą głupoty wciąż o tym samym, a jak trzeba cos konkretnego to wszyscy milczą;/

 

http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/11/28/ps4-launch-live_n_4356253.html

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Wow...nie wiem czy wiecie, ja nie wiedziałem, ale SCEP zrobiło imprezę z okazji premiery PS4. Oczywiście dla "prawdziwych" graczy co to wstają rano i nie mają pomysłu na życie.
Dla graczy zafundowali spartakiadę fundując kilkanaście tysięcy konsol na kilkadziesiąt tys.chętnych. Dzięki
Gdybym odbierał Sony przez pryzmat jej polskiego, dziadowskiego oddziału na pewno konsoli bym nie kupił. Nie muszą nic robić i tak konsola się sprzeda.

Shame on you MS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...