Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, trofiki śmigają również offline.

 

Dwa pytanka ode mnie na świeżo:

 

1> przy ustawianiu prywatności konta wybrałem opcję wyświetlania imienia i nazwiska, przez co teraz u siebie widzę moje konto na podstawie FB, zamiast mojego avka z Joelem i nickiem, w związku z tym: czy inni jeśli nie wyślą prośby o nazwisko, widzą mimo wszystko tylko mojego nicka itd.? No i czy jeśli zmienię sobie na wyświetlanie u mnie tylko nicka, to czy nadal mogę dzielić się później nazwiskiem itd.? Po co w takim razie ustawianie widoku a'la FB? Nie kumam tego do końca.

 

2> nigdy w życiu nie miałem kabla optycznego w ręku i nie widziałem jak działa, a że dźwięk chciałbym jak dawniej przez amplituner puszczać, kupiłem owy kabel (i kminiłem jak te bańki na końcach do PS4 na chama wepchnąć :D) - podłączyłem w końcu (bez baniek, heheh) ale konsola nie puszcza dźwięku przez klocek, mimo, że odpowiednią opcję w menu aktywuje... Ktoś rzuci jakiegoś hinta jak to zrobić?

 

3> też po ok 20-30min. nawet stania w menu macie dość wyczuwalnie podgrzanego tego Pleja? Trochę mnie to niepokoi bo ja tak :(

 

A tak poza tym PS4 tak bardzo rulez :wub: Odpaliłem OD RAZU po wrzuceniu płytki FIFĘ, z automatu kazali mi zagrać meczyk, a w międzyczasie gra się zainstalowała, kozackie w swej prostocie!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Minusem sa dla mnie jeszcze te przyciski na konsoli. Wlacz/wylacz i wysun plyte. Tylko moja palce drwala maja problem zeby je obsluzyc? No i mogliby dac ta opcje zatrzymywania pobierania, ale tego typu rzeczy wierze, ze wprowadza w nastepnych update'ach.

 

Wczoraj konsola byla wlaczona od 14 do 23 bez przerwy. Jedyne co mnie zaniepokoilo to dzwiek napedu i to mielenie plyty. Tak poza tym wszystko 10/10.

 

Aha, i jesli chodzi o zapelnienie dysku to obecnie wolnych mam 400gb po kilku godzinach uzytkowania konsoli bez podlaczenia do neta i dwoch grach. Jak to sie tak szybko bedzie zapelniac to slabo troche.

Odnośnik do komentarza

Coś mi konsola nie za bardzo chce sama nagrywać filmiki, albo ja coś zepsułem grzebiąc w opcjach Share. Ustawiłem, że wciśnięcie Share robi screena, a dwukrotne wciśnięcie zaczyna nagrywać wybrany fragment. Ręczne nagrywanie działa, ale jak po skończonej grze chciałem obejrzeć co automatycznie nagrało, to się okazało że nic nie ma :/ W singlu BF4 za to nagrało i zapisało mi tylko pierwsze 15 minut gry, a później nic.

Ktoś jeszcze ma podobne problemy z nagrywaniem?

 

PS. Konsole wyłączacie, czy dajecie w stan czuwania? :P

 

@Square - są dotykowe.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

@easye

 

W ustawieniach profilu czy konta jest opcja żeby powiązać swoje konto z fb i twitchem. Nie pamiętam jak dokładnie się ta nazywało ale bez problemu znajdziesz.

 

A najprostszy sposób to wejdź w byle jaki stream i spróbuj napisać komentarz. Wtedy od razu poprosi Cię żebyś powiązał konto z twichem i to samo z ustreamem. Wejdź w stream z ustreamu napisz koment - poprosi Cię o powiązanie konta, zaloguj się etc.

 

A jak jest z trofeami ? przykładowo zdobyłem wczoraj dwa trofiki w K:SF potem je zsynchronizowałem i teraz pytanie. Czy jak włącze PS3 i wejdę w trofea to czy będą tam widoczne te z ps4 równiez (wspomniany wyżej K:SF) czy tylko te z ps3 ?

 

Dokładnie tak, tylko jest ikonka-napis PS4.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pograłem rano w warframa pare minut, imo ok ale nic wybitnego, jak za darmo to całkiem spoko, trudno powiedzieć mi czy pay2win ale pograć można.

 

imo dziwny system walki wręcz, nie potrafie "lockowac" broni

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Coś mi konsola nie za bardzo chce sama nagrywać filmiki, albo ja coś zepsułem grzebiąc w opcjach Share. Ustawiłem, że wciśnięcie Share robi screena, a dwukrotne wciśnięcie zaczyna nagrywać wybrany fragment. Ręczne nagrywanie działa, ale jak po skończonej grze chciałem obejrzeć co automatycznie nagrało, to się okazało że nic nie ma :/ W singlu BF4 za to nagrało i zapisało mi tylko pierwsze 15 minut gry, a później nic.

Ktoś jeszcze ma podobne problemy z nagrywaniem

To znaczy że konsola cały czas nagrywa nasza rozgrywkę i zapisuje ja na dysku? Czy tylko wtedy kiedy sami wymusimy nagrywanie? Jeśli to pierwsze, to znaczy że bedzie te filmiki zapisywać aż do zapełnienia dysku?
Odnośnik do komentarza

@easye

 

W ustawieniach profilu czy konta jest opcja żeby powiązać swoje konto z fb i twitchem. Nie pamiętam jak dokładnie się ta nazywało ale bez problemu znajdziesz.

 

A najprostszy sposób to wejdź w byle jaki stream i spróbuj napisać komentarz. Wtedy od razu poprosi Cię żebyś powiązał konto z twichem i to samo z ustreamem. Wejdź w stream z ustreamu napisz koment - poprosi Cię o powiązanie konta, zaloguj się etc.

 

A jak jest z trofeami ? przykładowo zdobyłem wczoraj dwa trofiki w K:SF potem je zsynchronizowałem i teraz pytanie. Czy jak włącze PS3 i wejdę w trofea to czy będą tam widoczne te z ps4 równiez (wspomniany wyżej K:SF) czy tylko te z ps3 ?

 

Dokładnie tak, tylko jest ikonka-napis PS4.

 

To u mnie coś jest nie tak. Włączyłem PS3 aby dokończyć fallouta new vegas, właczam trofea a tam nic o zdobytych trofeach z Killzone'a. dziwne. może coś źle zsynchronizowało.

 

Odnośnik do komentarza

 

Coś mi konsola nie za bardzo chce sama nagrywać filmiki, albo ja coś zepsułem grzebiąc w opcjach Share. Ustawiłem, że wciśnięcie Share robi screena, a dwukrotne wciśnięcie zaczyna nagrywać wybrany fragment. Ręczne nagrywanie działa, ale jak po skończonej grze chciałem obejrzeć co automatycznie nagrało, to się okazało że nic nie ma :confused: W singlu BF4 za to nagrało i zapisało mi tylko pierwsze 15 minut gry, a później nic.

Ktoś jeszcze ma podobne problemy z nagrywaniem

To znaczy że konsola cały czas nagrywa nasza rozgrywkę i zapisuje ja na dysku? Czy tylko wtedy kiedy sami wymusimy nagrywanie? Jeśli to pierwsze, to znaczy że bedzie te filmiki zapisywać aż do zapełnienia dysku?

 

 

Cały czas nagrywa tylko 15 min i je nadpisuję 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

pograłem rano w warframa pare minut, imo ok ale nic wybitnego, jak za darmo to całkiem spoko, trudno powiedzieć mi czy pay2win ale pograć można

a widziałeś ceny :) monet czy jak to się zwie w grze ? 320 zł !!! WarThunder dziś ściągam polatać zawsze fajna sprawa 

 

co nie zmienia faktu czy przy zakupie uber katany za $$$ bedzie sie lepszym od gościa który jest dobry w tą gierkę a nie wydał nawet złotówki, pogra sie pare razy i tyle, nikt płacić nie każe. jeszcze

Odnośnik do komentarza

To te przyciski nie są dotykowe jak w PS3? Trochę fail.Co do miejsca na HDD, to przecież na wstępie miałeś ile, 420GB? No i nie licz od 500, bo to ze złego przelicznika masz.

Fifa 12gb, Killzone 41gb, wolne miejsce 408gb. Mimo wszystko to i tak malo i kilka gier takich jak killzone, dojda normalne pozycje w plusie i dysk zapchany.

Odnośnik do komentarza

Nic nie kumam z tych instalacji. Gram w Kz wczoraj, dostaję orgazmu niemalże z powodu jak to wygląda, a tymczasem ciągle jakieś instalacje mi się dociagają. Zakladam, że to jest to sławetne instalowanie kawałków w czasie grania w dany tytuł.

Druga sprawa to gaszenie konsoli. Co wybieracie? Tryb czuwania czy odcięcie od prądu? Ja to 2, ale chyba wówczas konsola nie ściągnie patchy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...