Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam już wiem co za podzespoły kupię :) Jedyne co jeszcze mnie trzyma przy PS4 to nadzieja, że znów będę się bawić w ligę F1 ( i łatwiej będzie robić turnieje forumowe, bo na konsoli ludzie mają gry), a na PC będę musiał ich poszukać, albo najwyżej zajrzę za granicę i tam na 99% znajdę ligę do której będę mógł dołączyć :)

 

Jeżeli CM boi się nowych konsol i nie chcą się poganiać to jakoś czarno widzę wydanie F1 w tym roku na obecne konsole, a jak tak to nie mam po co PS4 trzymać w domu skoro najważniejszego typu gier ( dla mnie ) nie ma (i nie wiadomo kiedy będzie)...

Odnośnik do komentarza

Jak już niektórzy słyszeli, obiecano nam wieści w nadchodzących tygodniach. Wielu to zinterpretowało jako E3. Lecz...

 

VroDo3Q.png

 

Więc nowych rzeczy możemy się już spodziewać w maju.

 

Na FB gry twórcy też napisali:

 

The sound of each and every car in the game is distinct and authentic. We go to great lengths to capture the soul of every car and how it sounds is a big part of that! The sound even changes depending on which camera view you choose to drive with.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ten trailer to WOW dla mnie. Generalnie nie jestem wielkim fanem ściagłek, ale to wygląda funowo. Przypomniały mi się czasy PGR3, który był 1szą grą multi w którą grałem na serio i póki co wyścigami, które dały mi najwięcej radochy. Mam nadzieję, że ta gra wywoła podobny efekt. Symulacje to nie dla mnie :P

Odnośnik do komentarza

Martwi mnie tylko fakt ze wychodzi razem z Project Cars i The Crew, a kto wie czy na E3 nie zapowiedza jeszcze jakichs wyscigow ktore wyjda w tym roku, jak np Dirt 4 ktory juz sie robi troche czasu lub nowy tasiemiec WRC 4.

Wiadomo, jesli gra bedzie dobra to sie moze sprzeda, ale majac przed soba PCars i DC to siegnalbym po PCars.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzono 1080p/30 fpsów.

 

 

Speaking with VG247 as part of our new Driveclub interview, Rustchynsky said, “[striving for 60FPS] was something that we stated as an early target to ourselves.

“As we’ve got more familiar with the hardware, and also, looking at what we wanted from the game, we decided that 1080p, 30 frames per second is absolutely the best thing, because what that allows us to do is to deliver the most detailed cars in-race that you will ever have seen.

“It’s allowed us to create some of the biggest tracks you will ever see in a racing game, with the most visually-dense environments, as well as a full global illumination system which allows us to make time of day, where shadows are cast, full-on reflections. It’s allowed us to push all those various areas.”

Rustchynsky added that Sucker Punch’s PS4 debut inFamous: Second Son looked gorgeous thanks to various techniques and mechanics made possible by keeping the game running at 30FPS.

 

 

http://www.vg247.com/2014/04/30/driveclub-1080p30fps-is-absolutely-the-best-thing-for-game-says-director/

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Na Blogu PS Rushy odpowiada na pytania graczy i chyba poznaliśmy zawartość edycji z PS Plus:

 

The PlayStation Plus Edition hasn’t changed. It’s hardly a demo because you get access to all of the game’s features online and offline. The difference is that you only have 10 cars and you can only race in one country (which gives you access to 5 tracks with 11 distinct variants).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...