Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilkanaście? No raczej nie:

 

The length of the roads and race tracks in DRIVECLUB vary massively, with some that you can speed around in less than a minute and others that stretch on for miles. The longest takes 5 minutes end-to-end, even with your foot to the floor in any one of the quickest cars in the game!

 

We did try our hand at making even longer tracks and while it was possible, it was difficult to keep super long tracks feeling fresh and exciting, especially when you’re racing because the pack you’re racing with tends to break up the longer the race goes on.

http://blog.eu.playstation.com/2014/04/30/driveclub-update-evolution-studios-2/#comment-505247

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

55 tras to mało?

 

W Forza 5 jest podobna liczba tras i 4x więcej aut i był płacz, że demo. Nie wiem jak w takim razie nazwać DriveClub.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Juz pal licho fakt, ze w Plusie jest jedynie demko z mozliwoscia zdobycia platyny, ale ten upgrade za 50$ do fulla (czyli u nas pewnie 199zl) jest tylko wypozyczeniem ... Nie dosc, ze placi sie praktycznie pelna cene gry, to jeszcze nie bedzie sie w nia dalo grac jak nie przedluzysz subskrypcji na PS+. Beznadzieja. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Juz pal licho fakt, ze w Plusie jest jedynie demko z mozliwoscia zdobycia platyny, ale ten upgrade za 50$ do fulla (czyli u nas pewnie 199zl) jest tylko wypozyczeniem ... Nie dosc, ze placi sie praktycznie pelna cene gry, to jeszcze nie bedzie sie w nia dalo grac jak nie przedluzysz subskrypcji na PS+. Beznadzieja. 

 

Z 5x to czytałem i doszedłem do wniosku, że musieli coś pokręcić, jakoś nie wierzę, że za 50$ zrobili opcję wypożyczenia pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza

 

Juz pal licho fakt, ze w Plusie jest jedynie demko z mozliwoscia zdobycia platyny, ale ten upgrade za 50$ do fulla (czyli u nas pewnie 199zl) jest tylko wypozyczeniem ... Nie dosc, ze placi sie praktycznie pelna cene gry, to jeszcze nie bedzie sie w nia dalo grac jak nie przedluzysz subskrypcji na PS+. Beznadzieja. 

 

Z 5x to czytałem i doszedłem do wniosku, że musieli coś pokręcić, jakoś nie wierzę, że za 50$ zrobili opcję wypożyczenia pełnej wersji.

 

 

EMUWUo9.png

 

 

 

  • "Upgrade" for PS+ version ($50) is treated as DLC, hence disappearing when your sub lapses.
  • Can buy the "Full" version for $60 on disc or digital, not locked to PS+.
  • No, game is not always online required.

 

Czyste skur.wysynstwo. Bankowo nie bede robic tego, zalosnego apgrejdu. Gra pewnie szybciutko stanieje i kupie uzywke. 

Odnośnik do komentarza

Fajnie że w końcu są jakieś konkretne informacje odnośnie wersji ps+ i normalnej, rozczarowuje trochę cena za upgrade do pełnej wersji, bo za tyle przynajmniej w uk to spokojnie bedzie mozna wyrwać pudełko

 

No i mega żal ze jak zrobi sie upgrade to po wygaśnięciu gry nie bedzie opcji gry xD #sonytakiedobre

 

 

 

Mało samochodów, przyzwoita liczba tras, oby do października

Odnośnik do komentarza

Z tym Driveclubem to jakaś beka jest, serio. W edycji PS+ upgrade kosztuje prawie tyle co kompletna wersja w pudełku. Za te 50$ powinni od razu dorzucać przepustkę sezonową bo inaczej to czysty wyzysk.

 

BTW, pierwszy komentarz pod newsem:

 

 

150 trochę drogo, ale ja plusa i tak oplacam z gory za caly rok i to sie oplaca, a mam mega głód na jakąś ścigałkę. No nic, zobaczymy co pokaże Project Cars. Wtedy wybiorę.

 

 

O ja pjerdole

 

 

http://www.ppe.pl/news-28323-driveclub___znamy_dokladne_roznice_wersji_pudelkowej_i_edycji_playstation_plus.html

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

no dymanko niezłe. Dostać grę obkrojoną do 1/5 obiecaną rok temu, za to, że ps plus na ps 4 będzie konieczny do grania online i jeszcze dopłacać 150 zł (sic!), żeby grać w jej pełną wersje... dalej w ramach i na zasadach usługi ps plus :D A ten online na ps4 działa tak w ciul lepiej niż na ps3, że faktycznie czuć za co się ten abonament płaci

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

UPDATE: Our priority for DRIVECLUB is to enable you to play and enjoy everything it has to offer and PlayStation recognises that the prior plan for DRIVECLUB entitlement for the upgrade to the PS Plus edition was not appropriate. As a result, we have adjusted the PlayStation Plus terms for DRIVECLUB.

 

Now, If you intend on downloading DRIVECLUB PlayStation Plus Edition, and upgrading to the full game experience, you will have access to the full game even if your PlayStation Plus subscription runs out.

http://blog.eu.playstation.com/2014/05/07/whats-included-driveclub-playstation-plus-edition/
Odnośnik do komentarza

Graficznie pięknie, to co cieszy to dobrze oddana prędkość jazdy, jedyna niewiadoma to model jazdy, trzeba spróbować samemu, ale jeżeli przy grze pracują ludzie od PGR, to wydaje mi się, że nie ma co się martwić. Zresztą już WRC od Evolution na PS2 miał bardzo fajny model jazdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...