Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gif świetny a i opinia konkretna. Ja od samego początku wierzę w uber grafę, skoro to evolution studio to nie może być inaczej, po prostu z zasady (tak samo jak w przypadku santa monica i naughty dog:)). W środę zacznie się jazda, ostatnio zgłodniałem na dobre wyścigi.

 

Panowie czy znana jest pełna lista piosenek? Co tam będzie przygrywać? W końcu w ms to duzy atut na ktory zwracało sie uwagę :)

Odnośnik do komentarza

copyright twitcha, w grze normalnie jest muzyka, ale na streamie jej nie słyszymy

 

dwa fajne video, tutaj raczej jest retusz, podniesiony kontrast

https://www.youtube.com/watch?v=BA2JrvrPocA

https://www.youtube.com/watch?v=89EoMZndfQ4

 

 

gra i tak dostanie drugie oblicze z tą dynamiczną pogodą

15254936308_6d65d1ea03_o.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja lubię wyścigi i to bardzo. Na kierownicy nawet gram ale po tym zawale materiału mam już poważne obawy co do finalnej jakości Drive Club. Przed premierą tyle materiału wycieka że mam wrażenie jakby twórcy nie byli pewni zainteresowania i wręcz wylewają swoje zachwyty w internet. 

 

Ciekawi mnie ta cała sytuacja z nie pełną darmową wersją  z plusa a pełną wersją ze wszystkimi autami i krajami. Jak będą wyglądały trofea w pełnej grze czy dojdą jakieś pucharki w DLC i wyjdzie na to że mając plusa będzie tylko 51% pucharków na profilu a za resztę trzeba będzie płacić. No jestem tego ciekaw. Dlatego większą nadzieje pokładam w pCars. Ale już tylko 3 dni  :thumbsup: i poszalejemy w DC, nawet jeśli nie na poważnie to dla trollingu. 

Odnośnik do komentarza

DC ma singla? 

ma, piecdziesiat kilka eventow, 150 w dlc

 

jak wy mozecie porownywac gre, ktora ma byc duchowym natepca pgr, gdzie tez jak w tamtej serii punkty dostajemy za drift itp, a fizyka to tak na prawde bardziej wymagajace arcade do gier chcacych byc simami i jak najlepiej odwzororywac realne prowadzenie samochodu jak cars czy gt?

 

w motostormach, hot pursuit czy wspomnianym pgr tez wam przeszkadzalo ze nie ma mozliwosci wlaczenia/wylaczenie kontroli trakcji i innych bajerow?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ktoś wie coś wiecej o zasadzie działania klubów i ścigania sie o punkty?

zakładając klub może do niego zapisać sie tylko 6 osób czy te 6 osób to jest jako "podklub" który wystawia sie jako ekipe do wyścigu ?

 

easye dziś na gg coś mi o tym wspominałeś, napisz wiecej tutaj przy wolnej chwili

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...