Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wydaje się zawadiaką, "aparatem", typowym gagatkiem, który dużo rozrabiał jak był mały, a teraz po prostu ubiera się jak każdy przeciętny nastolatek w Stanach, ale ma kilka asów w rękawie. Mnie na początku wpieniał fakt, że nosi rurki i wygląda na takiego "chłopaczka", których pełno szlaja się po Warszawie, ale kiedy zobaczyłem jego zachowania to kompletnie zmieniłem zdanie. W sumie jego wygląd nie pasuje do jego charakteru. Jeszcze zobaczymy jak to będzie wyglądać przez całą grę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gość wydaje się zawadiaką, "aparatem", typowym gagatkiem, który dużo rozrabiał jak był mały, a teraz po prostu ubiera się jak każdy przeciętny nastolatek w Stanach, ale ma kilka asów w rękawie. Mnie na początku wpieniał fakt, że nosi rurki i wygląda na takiego "chłopaczka", których pełno szlaja się po Warszawie, ale kiedy zobaczyłem jego zachowania to kompletnie zmieniłem zdanie. W sumie jego wygląd nie pasuje do jego charakteru. Jeszcze zobaczymy jak to będzie wyglądać przez całą grę.

 

Dla mnie wygląda jak hipster, nie chodzi nawet o sam ubiór ale całokształt. Nie wiem, dla mnie wystarczyłoby jakby zabrali czapkę, dali jakiś normalny fryz i trochę przemodelowali twarz. Chociaż i tak nie denerwuje już tak jak na samym początku.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Infamous: Second Son is probably the best-looking title on PlayStation 4 we 've seen so far. The highly detailed models, the lighting effects, high-resolution textures, the amount of particles on the screen... Infamous: Second Son is an undisputed visual treat. What is even more impressive, considering that this is an open world game, is that there's a fluidity to the action that seems very high. We do not know if it's running at 60 frames per second, but it seems to be well over 30.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wierzę żeby grafika nie powalała, pamiętacie Infamous 2 i zachwyty nad nią? Przecież to robi ten sam team, zresztą popatrzcie na ten cut co wrzucił Figaro. Dla mnie miazga.

 

Tylko, że w przypadku IF2 było to trochę podkolorowane przed premierą bo materiały promocyjne nie waliły po oczach aliasingiem jak finalna gra.

Odnośnik do komentarza

inFamous: Second Son wydaje się działać znacznie powyżej 30 klatek

 

Redaktorzy serwisu Gamereactor mieli okazję pośmigać po Seattle wraz z głównym bohaterem gry.

Nie wdając się w techniczne szczegóły stwierdzili, że to jak do tej pory zdecydowanie najładniejsza gra na PlayStation 4.

 

Panowie zachwycali się modelami postaci, efektami świetlnymi, wysoką jakością tekstur i ilością efektów cząsteczkowych.inFamous: Second Son (PS4) z pewnością wygląda świetnie.

Jak piszą; robi to ogromne wrażenie biorąc pod uwagę, że jest to gra z otwartym światem. Kolejną ważną kwestią, która wyłapali jest płynność z jaką to wszystko się porusza.

Dziennikarze Gamereactora nie są wprawdzie pewni czy inFamous chodzi w 60 klatchach na sekundę, ale zanotowali, że na pewno musi być to wartość sporo powyżej 30 klatek.

 

Jeżeli faktycznie tak jest, to będę pełen podziwu. Pełne HD przy 60 klatach, lub trochę poniżej w grze o otwartej strukturze, to było by naprawdę spore osiągnięcie.

Z drugiej strony jako graczowi zależy mi po prostu na komforcie rozgrywki. Jeśli grać się będzie dobrze, to zupełnie nie będzie mnie zastanawiać jaką wartość wykazują tzw. fps'y

Źródło: http://www.gamereactor.eu/

http://www.pssite.com/news-31113-infamous__second_son_wydaje_sie_dzialac_znacznie_powyzej_30_klatek.html

Odnośnik do komentarza

Graficznie jest bardzo ok ale w sumie mogli postarać się o te 60 klatek. Jeśli gra będzie zaliczać dropy z 30 do 25-23 to już będzie lekki fail. Poprzednie części nie miały raczej problemów z frameratem więc nie ma się chyba co martwić.

 

A tak w ogóle ten gość kojarzy mi się z Dantem z ostatniego DmC  - i nie wiem czemu. Ale jako nowy bohater może być.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...