Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

dokładnie, latanie gostkiem i strzelanie bez ładu i skąłdu, to jakby reklamowac gta bieganiem i pałowaniem przechodniów przez 10 minut.

Mnie rowniez te gameplaye ostatnie nudza, no ale wiadomo ze sama gra będzie już ciekawsza...na pewno...chyba...może.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem bez sensu pokazywać ciekawe fragmenty rozgrywki czy tam misje. Wolę sam odkrywać te wszystkie momenty niż żeby połowę gry pokazał mi deweloper przed premierą. Od słynnego trailera ME 2 nauczyłem się żeby nie oglądać trailerów bo jak się później okazało Bioware zayebało w trailerze nawet fragmenty zakończenia.

Odnośnik do komentarza

No patrz, w jednym temacie narzekasz na to, że niby jakieś konsolowe wojenki są toczone (a po prostu parę osób rozczarowało się rzuconymi materiałami), a teraz sam przywołujesz Xboksa One i Titanfalla, porównując ich wyniki sprzedaży. Po ch,uj? Jaki to ma cel i związek z tematem?

Odnośnik do komentarza

Słucham?! Jest z gameonly bo tam pisze? :o

 

No patrz, w jednym temacie narzekasz na to, że niby jakieś konsolowe wojenki są toczone (a po prostu parę osób rozczarowało się rzuconymi materiałami), a teraz sam przywołujesz Xboksa One i Titanfalla, porównując ich wyniki sprzedaży. Po ch,uj? Jaki to ma cel i związek z tematem?

 

Powiedz mi po jasną cholerę udzielają się w tematach o grach na PS4 ludzie, których (pipi) te gry obchodzą? Czy ja wpadam do tematu o grach na Xbone'a?

 

Poza tym to było jedynie w celach informacyjnych, nie po to by wywołać jakąś wojenkę którą ty wszędzie widzisz.

Odnośnik do komentarza

Console Wars powinno mieć jakąś instrukcję obsługi albo obowiązkowe smarowanie sie maścią na ból du,py przy wejściu do tego tematu, bo niektórym to mózgi lasuje dokumentnie. Jestem xbotem, nintendofagiem i taboreciarzem i będziesz mi mówić, który temat jest dla mnie, a który nie? Będę się wypowiadać gdzie mi sie podoba i o czym mi się podoba, a to na jakich konsolach gram i jakie mam preferencje to moja sprawa, jezu. Normalnie wchodzę poczytać o grze (bo, uwaga, niespodzianka, PS4 mnie interesuje, tak samo jak gry na nie), a tutaj ktoś przywołuje Xbone'a i musi oczywiście porównać, jak dużo lepiej gra X się sprzedaje od gry Y. W innej sieci gdzieśtam za to jest odwrotna sytuacja, kogo to (pipi)a obchodzi? Z takimi rzeczami do CW. Boty widzą wojenki, bo taką wojenkę wywołujesze pisząc w dziale PS4, w temacie o inFamous o sprzedaży Titanfalla. Nosz do ciężkiej cholery, co ma piernik do wiatraka!? Jeszcze wielce obrażony, bo myślał, że na całym forum można robić takie gnojowisko, jak w tym jednym (pipi)ym temacie. Przydałoby się też rozróżnić dyskusję o samej grze (oczywiście chodzi mi o temat The Order), gdzie każdy ma prawo swoje zdanie wypowiedzieć*, nie ważne, czy jest pochlebne czy nie. Co innego, jak przytaczasz z du,py "przeciwną" konsolę i grę na nią. Gdyby to jeszcze było porównanie podobnych do siebie gier czy coś, ale gdzie inFamous a gdzie Titanfall, dwie zupełnie różne gry.

 

*chociaż niektórzy próbują tego prawa kilku osobom odmówić, co najśmieszniejsze, nawet niektórym "zwolennikom" Sony

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie spinaj się. Nabierz trochę dystansu do życia.

Napisałem tytuł newsa, który pojawił się na jednej z zagranicznych stron. Nie mogę wrzucić po prostu informacji? Gdybym tam dopisał, że na Amazonie z kolei jest odwrotnie to już byłoby lepiej? Przestań sączyć wszędzie jad, ludzie cię szufladkują bo masz ogromny problem ze wszystkim co dotyczy Sony i sam sobie kreślisz taką opinie.

Odnośnik do komentarza

Nabierz trochę dystansu do życia, a zaraz mi mówisz, że ludzie mają ze mną problem bo cośtam piszę złego o Sony xD. Zrobiłeś jakąś ankietę, że wypowiadasz się w imieniu zbiorowości? To Ty masz ze mną problem, bo co, bo piszę tak a nie inaczej w Console Wars? To może zastosuj się do Twojej porady i nabierz dystansu do życia i konsolek (o co nawołujesz też w CW). Mam problem z Sony, faktycznie. O ile od Nintendo mam tylko Wii a od M$ tylko X360 (i to jeszcze na wakacjach u brata), to od Sony mam PSP, PS2, PS3 i miałbym Vitę, gdyby nie brak czasu. Chcę mieć też PS4 i no cóż, obchodzi mnie, by gry jak najszybciej były jak najlepsze, coby mieć porządny powód do zakupu tej konsoli. Człowiek wchodzi poczytać o gierce, a tutaj (pipi)a ktoś stara się robić gnój jak w CW i jeszcze ma spinę, że ktoś mu uwagę zwraca (nie pierwszy raz btw). Dobra, tyle z mojej strony.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No spokój dziewczynki, ja rozumiem spine posiadaczy ps4 na każde złe słowo o ich grach, ale naprawdę nie zawsze kiedy ktoś wypowiada się negatywnie to ma na myśli konkretnie całe sony, kaza, ps4, twoją mamę etc chodzi o zarzuty konkretnie związane z grą tak jak w temacie The Order ludzie wypowiadali się po fragmencie, który został udostępniony a ten nie był powalający to sporo osób wyraziło swoje zarzuty i wtedy pojawił się maciomaniak, który chyba za cel obrał bronienie wszystkiego co związane z ps4 i złego słowa nie można powiedzieć bo zaraz widzi spisek xbotów. Przykro mi, że CW wypacza tak umysły ludzi tutaj piszących bo jednak to, że nie zawsze wielbie sony nie znaczy, że interesują mnie gry oraz konsole od nich bo jakby nie było to na nich się wychowałem, pis jou, bez spiny z dystanem bez odbioru. 

Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem bez sensu pokazywać ciekawe fragmenty rozgrywki czy tam misje. Wolę sam odkrywać te wszystkie momenty niż żeby połowę gry pokazał mi deweloper przed premierą. Od słynnego trailera ME 2 nauczyłem się żeby nie oglądać trailerów bo jak się później okazało Bioware zayebało w trailerze nawet fragmenty zakończenia.

Zgadzam się w zupełności, ostatnio przekleństwem stało się pokazywanie za dużo w trailerach czy gameplay'ach. Człowiek boi się oglądać materiałów promocyjnych żeby nie zepsuć sobie przyjemności z grania w samą grę. Mi osobiście bardzo odpowiada takie podejście jak przy Second Son.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...