Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

11954639_1000092363374468_81805153786874

 

 

juz zamontowane. dzis w nocy testuje na mesjaszu :) tymczasem ładowanie w toku...

przełożone na weekend. nie dam rady grac dziś w nocy.

 

Dopiero po 5h grania w mesjasza, spadła mi jedna kreska baterii. Całkiem, całkiem..

 

 

Czyli jednak warto, w necie też chwalą te baterię. Wyraźne wydłużenie czasu grania. Tylko czy warto jak ma się dwa DualShocki?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio grałem 2 dni pod rząd  i bez problemu. 10h na pewno trzyma, bo tak pokazywał mi mniej więcej licznik w trybie gry.

z tydzien grania i moze dobije do 12h

 

reedycja.

tak, eBay z chin xD

 

reeedycja.

ja ma 4 pady, ale nie lubie grac na innych, tylko na moim,

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Mój następny krok to wymiana analogów na grzybkowe z DS3, albo sprawdzę jeszcze z xboxa1. Dość rzadko gram w dodatku kopiłem nowy czerwony kontroler jakiś czas temu, a juz widzę zużycie sie gumy na wierzchołku analogów. Jakas porażka !!! Żadne nakładki mi nie podchodzą jakoś specjalnie. 

Fak, fak, fak..

Odnośnik do komentarza

Grzybki z DS3 nie pasują, są za duże i nie chcą wejść w otwór od DS4. Chociaż na 18tce psx extreme widziałem DS4 z grzybkiem od DS3 więc może są jakieś które pasują, albo robione pod mniejszy otwór.

 

Grzybki z Xbox One są o jakieś 3 mm wyższe. Od razu czuć różnicę. Moim zdaniem najlepsze wyjście to kupić z 10 sztuk grzybków od DS4 bo są tanie i wymieniać gdy guma całkowicie zejdzie.

 

20150920_203327.jpg

Odnośnik do komentarza

Co do długości czasu baterii w DS4 to mogę polecić tą zewnętrzną firmy Venom. Taki duet u mnie trzyma ze 14h spokojnie, jestem b.zadowolony, pad nie jest ciężki z tą nakładką i trzyma go się bardzo dobrze, nic nie przeszkadza - dla tych, co nie chcą rozbierać pada i wymieniać baterii - koszt 65zł. Ja osobiście wolę dobrą baterię zewnętrzną, niż jakaś niewiadomego pochodzenia, która może i na początku potrzyma trochę, ale z czasem będzie gorsza od oryginału.

Bateria zewnętrzna ma pojemność 1200mhA
 

Venom_Gaming_Website_News_Article_New_PS
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Póki co w oficjalnej dystrybucji ich nie widać. Ja zamówiłem z tego sklepu co dawałem link wcześniej i przyszedł i jest piękny. Ale oni to z Czech wysyłali.

Piekny? A napisz w czym ci sie bardziej podoba od normalnego oprocz samego uczucia prestizu :) bo jutro znowu bd kolo tego sklepu... Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że będziesz koło sklepu w Katowicach ;)

 

Cena z przesyłką to 268 zł (na terenie Polski, nie wiem jak za granicę), tam masz 69€ = ok 290 zł. Gdzieś mi się obiło o uszy/oczytało, że sugerowana cena w Polsce ma być 259 zł, ale czy i kiedy będzie tego chyba nie wie nawet oddział PlayStation Polska.

 

 

To było tydzień temu i do tej pory nic nie ma.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...