Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A nie jest tak ze pady w starych wersjach konsol chodziły dokładnie tyle samo, ale wiadomo z czasem akumulatory czy co tam jest w środku sie zużywają i maja mniejsza pojemność? Przecież tak jest z telefonami gdzie po 2 latach noe trzymają tyle gdy były nowe. Sam miałem konsole 2 lata i pad trzymał po tym okresie tragicznie, a gdy kupiłem nowsza wersje tzn fat ale z ta matowa obudowa to różnica bardzo zauwazalana w trzymaniu ale podejrzewam ze wlasnie spowodowane jest to tym ze poprostu jest to świeże

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi ze slimki też trzyma coś koło 6-8 h a tu niektórzy piszą o 13. Za to na pc z wyłączoną diodą trzyma znacznie dłużej. HS na jacku używam sporadycznie, bo mam wireless hs.

 

 

Fanek pisał, że wyłącza wibracje to może dlatego. Ja teraz grałem w Let it Die, gdzie wykorzystywany jest głośniczek w padzie, no i Driveclub, gdzie pad wibruje non-stop. Szkoda, że nie można tego światła wyłączyć na konsoli. W porównaniu do DS3 to bieda.

 

Zostawiacie konsolę w stanie czuwania? Nie wiem co by się stało jak wywali prąd. W sumie dobry ficzer z ładowaniem pada.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

W sumie teraz sprawdzałem na kompie i widzę na kablu bateria full a na BT pokazuje 90 % wtf może mam jakiś je.bnięty egzemplarz.

 

Sony i Razer zaprezentowali specjalnego pada DLA GRACZY.

 

Cena oczywiście za znaczek, bo na pewno ten kawałek tworzywa sztucznego kosztuje znacznie więcej od DS4 w produkcji.

 

Fanek pisał, że wyłącza wibracje to może dlatego

 

Boże :lol:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

W testach czytałem, że guma jest lepsza. Ale to pewnie okażę się za parę miesięcy. Pad do Xboxa 360 już mam od jakiegoś czasu do grania na PC i dalej wygląda dobrze. DS4 jest zaawansowany ze względu na swoje funkcje, ale wykonanie mogło być lepsze. W moim DS3 po latach padło R2, a przyciski już są nieźle wyrobione.

Odnośnik do komentarza
Drczekolada a na PC żeby sprawdzić stan baterii, trzeba mieć ten adapter?

 

używam DS4Windows i sterów pada xbona.
 
 
Warto dokupić nakładki na analogi do nowego pada czy sony poradzilo już sobie z tym felerem? 
 

 

Ja tam dmucham na zimne i kondomy noszę.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...