Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście że moje pady mają inne płyty główne?

 

Starszy czerwony kupiony podczas premiery PS4 29.11.2013r model 4-472-348-11 F1

Nowszy biały biały kupiony razem z białą konsolą 10.09.2014r model 4-472-348-31 F1

 

Ta jedna cyfra to jedyny indykator tej zmiany. 

 

 

Ja murze zaraportować problem z DS4, gdzie wymieniłem baterie. Otóż po dłuższym ładowaniu pada, kontroler muszę resetować szpilką, bo nie chce zaskoczyć z konsolka  :(   Niby nic, a jednak trzeba ruszyć dup.sko z fotela  :/

 

 

Wyładuje jednego ze swoich do 0 i sprawdzę jak się zachowuje po naładowaniu, a potem tak samo sprawdzę drugi. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Ja murze zaraportować problem z DS4, gdzie wymieniłem baterie. Otóż po dłuższym ładowaniu pada, kontroler muszę resetować szpilką, bo nie chce zaskoczyć z konsolka :(   Niby nic, a jednak trzeba ruszyć dup.sko z fotela :/

 

Rozładowałem białego pada do zera aż się sam wyłączył, ładowałem jakieś 4 godziny pod Laptopem. Po tym jak dioda przestała się tlić, wcisnąłem Home button i konsola włączyła się bez problemów. Tak więc jeden problem z głowy, a długość grania oceniam na wielki plus, wytrzymuje 11 godzin 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dla tych którzy polecali nakładki na analogi Speedlink, są rewelacyjne (jedna uwaga jak ktoś pisał dobrze żeby stara guma nawet podarta ale jednak była na analogach wtedy pasują idealnie) W x-komie są dodatkowo teraz w dobrej cenie 19,90. http://www.x-kom.pl/p/185718-akcesoria-playstation-speedlink-nakladki-na-galki-analogowe-ps4.html

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pamiętam pisałeś o 12h wcześniej, ale czy testowałeś max ile  trzyma?

I czy nie ma problemu z tym zawieszaniem sie pada, że trzeba go resetować, nie zdarzyło sie?

Gdy kończy sie bateria i woła o ładowanie wytrzymuje jakieś 10min i pada czy jak na oryginalnej jeszcze z 30min?

Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza

Nie mam takiego problemu o którym pisał Mevek, po 12 godzinach pad rozładowuje się do zera i wyłącza więc po naładowaniu czy to przy konsoli czy przy laptopie nie muszę go ponownie łączyć z konsolą. 

 

Faktycznie dłużej ładuje się przez laptopa jakieś 30 minut zanim dioda przestaje migać i pad jest naładowany. Ale laptopa mam włączonego niemam bez przerw bo torrentów dużo ściągam i dziele sieć DC++ więc dla mnie to nie problem. 

 

Gdy dostaję komunikat że bateria jest już rozładowana to mam tak na oko jakieś 30 minut grania. Więc zmiana baterii za 25 zł moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie jeśli ma się Tylko jednego Pada. Ale jeśli masz Dwa DualShocki 4 tylko na swój użytek to nie warto. Bo po rozładowaniu podłączasz kablem pod konsole i bierzesz drugiego na którym grasz dalej. Taka żonglerka.

 

Chociaż 25 zł to tanio, ja wymieniłem w dwóch padach i jestem bardzo zadowolony.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...