Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A ktoś z Was go ma, może miał okazję testować,jakieś opinie??

 

Przyłączam się do pytania. Moim zdaniem jedyna rozsądna alternatywa do komfortowego grania w fps-y na PS4...
Trochę łopata, bo odpisuję na post z maja.

Będę miał te 2 pady w przyszłym tygodniu na testy (3dni), więc opiszę swoje wrażenia z ich użytkowania.

 

Mój DS4 od Pro już zaczyna pozwoli konać. Ten pad powinien maksymalnie kosztować ze 120zl..

Kurde..fajnie by było...sam gram głównie w fpsy więc jakby była duża różnica na korzyść nacona to pewnie bym kupił. Teraz ma wyjść wersja 2.0 więc te starsze można już dostać za 330 zł a może i jeszcze cena poleci w dół
Odnośnik do komentarza

Starh a co się dzieje, R2 luzno chodzi?

Ostatnio zaczynał zawieszać mi się ps button - gram sobie, klikam aby wejść do menu konsoli, a tu automatycznie cofa mnie do gry. Samo uruchamiało czat, blokowało się na literze "G" i wysyłało spam. Dodatkowo coś mi klekocze w tym kontrolerze ostatnimi czasy :/

 

Dlatego też chyba zakupię jednego z tych pro padów po uprzednich testach obu. Nacon wygląda spoko, ale wiele osób narzeka na oprogramowanie i problem z prawym analogiem (podobno druga wersja, która ma mieć premierę w tym miesiącu ma być pozbawiona tych wad). Kabel to w sumie nie problem, 3 metry wystarczą.

Odnośnik do komentarza

U mnie znowu pojawił się problem z rozłączaniem pada podczas gry. Wyeliminowałem wszystkie źródła zakłóceń i tak pojawił się disconnect po dwóch dniach grania w Uncharted. Strasznie irytujące... Na początku tego nie było. Platyna w U4, BB, R&C- wszystko chodziło idealnie. Problem pojawił się po czasie. Występuje rzadko, ale mimo wszystko może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Gram na Pro, DS V2. Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś czasu czaje się na pada w kolorze rocznicowym szarakowym. No i na allegro pojawił się sprzedawca z padami w takim kolorze. W opisie jest podane, że oryginał, gwarancja tylko, że wersja oem. Przycisk nawigacji jest biały zamiast kolorowego. Jakoś nie znalazłem informacji o takiej wersji kolorystycznej puszczonej do sprzedaży. Wałek? 

Edytowane przez kiseki
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2017 o 19:04, kiseki napisał:

Od jakiegoś czasu czaje się na pada w kolorze rocznicowym szarakowym. No i na allegro pojawił się sprzedawca z padami w takim kolorze. W opisie jest podane, że oryginał, gwarancja tylko, że wersja oem. Przycisk nawigacji jest biały zamiast kolorowego. Jakoś nie znalazłem informacji o takiej wersji kolorystycznej puszczonej do sprzedaży. Wałek? 

 

Tak, pewnie zwykły pad z pomalowaną obdową. Szarakowe były tylko z kolorowym przyciskiem, a te z zestawów z konsolą miały dodatkowo grawerowanie na touchpadzie.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, chris85 napisał:

Czy któryś forumowicz posiada Razer Rajiu? Kurde jak mnie korci, żeby sobie sprawić taką zabawkę :/

nie wiem jak Raizu ale koieta mi na gwiazdke kupila Nacona...ciezko przyzwyczaic palce i mozg do dodatkowych guzikow ale z kazda kolejnym graniem jest coraz lepiej. Zdecydowanie robote robi prawa galka i te 4 dodatkowe guziki np widze masz Bloodborna a tam unik jest pod kolkiem z tego co pamietam...na takim padziku mozna robic unik bez sciagania kciuka z anolaga i miec kontrole caly czas nad kamera ;)

Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/55503/onyx-wireless-controller-to-nowa-propozycja-hori-dla-playstation-4.html

 

Co myślicie o tej zapowiedzi? Pad wygląda na zdjęciach solidnie. Cena dobra! Nie kupowałem tych Naconów i innych Razerów ze względu na cenę właśnie ale też na przewód. A ten od Hori ma być bezprzewodowy. Wygląda jak od Xkloca.

Czekam na recenzje. Jeśli okażą się dobre- biorę. Już mam dość tych badziewnych DS V2. Albo skrzypi, albo rączki się rozłażą, a to znowu w gałce podczas ruchu w dół mi coś klika, a to źle złożony itd. I jeszcze gumek potrzeba bo te za małe i się guma ściera. Każdy pad który miałem posiadał jakąś wadę. Nawet z DS3 nie miałem takich problemów.

3mam kciuki żeby ten okazał się strzałem w 10.

Odnośnik do komentarza

Myślalem o tym. Ale chciałem sprawdzić tego Razera, tak jak pisałem jeśli mi się nie spodoba wystarczy trzy kliknięcia w aplikacji Amazona i kasa do mnie wróci w ciągu kilku dni a ja na odesłanie kontrolera mam bodajże 30.

Paradoksalnie po tylu latach grania na Xboxach, lepiej gra mi się na analogach w jednej linii, to w DS4 lubię. Reszta to totalne nieporozumienie, z triggerami na czele.  W teorii Razer powinien być dla mnie  idealny, w praktyce zobaczę po El Classico, bo kurier już jest w drodze. 

Teraz widzę, że Hori nie ma łopatek, a to jeden z głównych powodów dla których kupiłem nowego pada. Na lewej sprint, na prawej skok w BF1 :obama:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, chris85 napisał:

Paradoksalnie po tylu latach grania na Xboxach, lepiej gra mi się na analogach w jednej linii, to w DS4 lubię.

 

A to ciekawe, bo wydaje mi się, że główny argument za padami X'a to właśnie rozmieszczenie gałek (na górze ruch postaci, na dole praca kamery) + bardziej masywny kształt dzięki czemu lepiej leży w dłoni. W każdym razie najlepiej nie myśleć co trzymamy w dłoni, tylko cieszyć się grą.

Ale nad tym Onyxem to się zastanowię, jednak muszą być pozytywne recenzje.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem kilka meczy w BFa i o jejku o jejku :banderas:

Wykonanie 10/10, analogi 20/10 bez kitu ani DS4 ani pad od Xone nie ma tak precyzyjnych gałek. podkręcilem czułość prawie na maksa i grało mi się jeszcze lepiej. Te dodatkowe triggery póki co bardziej mi przeszkadzają niż pomagają. Pod lewy przypisalem  skok, pod prawy zmianę pozycji , ale oczywiście mózg robił swoje. Pad jest duży, więc jeśli palce środkowe mam na tych ekstra przyciskach gorzej się wciska R1 i L2. 

Zaraz je odkręce i zobaczę jak mi się będzie strzelać, bez nich. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...