Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Chce reklamować DS4 kupionego w zestawie z konsolą. Niedługo miną dwa lata od zakupu. Do 12 miesięcy to bezpośrednio do Sony, w tym przypadku to tylko sklep w którym kupowałem? Czy otworzenie pada = utrata gwarancji?

Na konsolę masz tylko rok gwarancji. Specjalnie się o to pytałem jak kupowałem prosiaka, no chyba że wykupiłeś przedłużenie gwarancji. Wykupiłeś? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy Wam też skrzypią "rączki" w padach V2 bo mocniejszym sciśnięciu pada (szczególnie prawe)? Myślałem że nowe Dual Shocki są pozbawione wad, ale jednak nie. Strasznie mnie to wqrwia  :frog:

Specjalnie sprawdziłem swojego pada od prosiaka naciskając bardzo mocno obie strony rączek. Kompletnie nic nie skrzypi. Wszystko świetnie spasowane. To samo oba triggery i bumpery. Zero skrzypienia i innych podejrzanych dźwięków. Niestety...pady od starszych zwyklaków to absolutna tragedia, a miałem w sumie trzy w rękach. Żaden z nich nie zasługiwał na miano dobrego sprzętu. Triggery skrzypiały jak wrota w stodole, a ściskając je mocniej miałem wrażenie, że zaraz pękną. Kompletny szmelc.

Odnośnik do komentarza

Czy Wam też skrzypią "rączki" w padach V2 bo mocniejszym sciśnięciu pada (szczególnie prawe)? Myślałem że nowe Dual Shocki są pozbawione wad, ale jednak nie. Strasznie mnie to wqrwia  :frog:

Skrzypią. bo trafiłeś na niedokręcone śrubki, podobnie jak ja. Kilka miesięcy temu kupiłem swoje pierwsze PS w wersji Slim. W dodatku, to białe, czyli najnowszy model zwykłej Plejki. DS z dnia na dzień trzeszczał coraz bardziej, jak jakaś stara prostytutka. Niestety musiałem dokupić to http://www.psxextreme.info/topic/104837-zakupy-growe/?p=3990787

 

Ja wiem, że to nie CW, ale piszę prawdę - ten pad, to jest jakiś kiepski żart. Nie chodzi o samą ergonomię, ale o jakość wykonania. Te matoły z Sony powinni dorzuć śrubokręt jak Ikea do mebli, jeśli odwalają taką fuszerkę.  Dzisiaj oglądałem ten od Razor, ale kutwa szanujmy się, nie będę grał na kablu jak jakiś blacharz. 

Odnośnik do komentarza

 

Czy Wam też skrzypią "rączki" w padach V2 bo mocniejszym sciśnięciu pada (szczególnie prawe)? Myślałem że nowe Dual Shocki są pozbawione wad, ale jednak nie. Strasznie mnie to wqrwia  :frog:

Skrzypią. bo trafiłeś na niedokręcone śrubki, podobnie jak ja. Kilka miesięcy temu kupiłem swoje pierwsze PS w wersji Slim. W dodatku, to białe, czyli najnowszy model zwykłej Plejki. DS z dnia na dzień trzeszczał coraz bardziej, jak jakaś stara prostytutka. Niestety musiałem dokupić to http://www.psxextreme.info/topic/104837-zakupy-growe/?p=3990787

 

Ja wiem, że to nie CW, ale piszę prawdę - ten pad, to jest jakiś kiepski żart. Nie chodzi o samą ergonomię, ale o jakość wykonania. Te matoły z Sony powinni dorzuć śrubokręt jak Ikea do mebli, jeśli odwalają taką fuszerkę.  Dzisiaj oglądałem ten od Razor, ale kutwa szanujmy się, nie będę grał na kablu jak jakiś blacharz. 

 

 

Tyle, że dokręcenie śrubek nic nie daje. Już się przyzwyczaiłem i nie myślę o tym podczas grania.

Odnośnik do komentarza

Nie masz co się przejmować, ten DS4 to jest govno i tyle, też musiałem dokręcać, żeby skrzypienia nie było ale od czasu do czasu powraca ten sam problem. Nie wspomnę już o Tym, że czasami ujowo działa lewy analog, gdzie w grach automatycznie mi się postać rusza w lewo czy tam w prawo i sobie myślę, że znowu jakieś govno, paproch wpadło do środka i było trzeba rozebrać i przeczyścić, pad jest uj i tyle ;)

Odnośnik do komentarza

 

...

 

Ja wiem, że to nie CW, ale piszę prawdę - ten pad, to jest jakiś kiepski żart. Nie chodzi o samą ergonomię, ale o jakość wykonania. Te matoły z Sony powinni dorzuć śrubokręt jak Ikea do mebli, jeśli odwalają taką fuszerkę.  Dzisiaj oglądałem ten od Razor, ale kutwa szanujmy się, nie będę grał na kablu jak jakiś blacharz.

 

nie musisz koniecznie wybierać razora

 

30494474891_28ff280efd_b.jpg

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...