Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z padem:

Nie chcę od razu się parować z konsolą, po kilku resetach (pada i konsoli) jakoś się udaje, ale po wyłączeniu konsoli czynność trzeba powtarzać. Mam innego pada i z nim tego problemu nie mam. W "trybie awaryjnym" ten pad (z którym jest problem) działa bez problemu po kablu.

Jakieś rady/pomysły ? Dzwonić na info ? Na konsolę i pady mam nadal gwarancję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy dualschocków 4 przypominających z układu drążków pada od X0 jest więcej?

 

Póki co znalazłem pada od Hori:

 

https://www.amazon.co.uk/Hori-Wired-Controller-Gamepad-Black/dp/B0106XFCPI

 

Ktoś używa i może podzielić się wrażeniami? Może jest coś lepszego?

Odnośnik do komentarza

Ten nowy pad jest mega dopracowany. Nic nie skrzypi, R1,2 i L1,2 wchodzą jak masełko, światełko na touch padzie super sprawa (tym bardziej dla mnie, bo dalej zaklejam lightbara). Założyłem jednak gumki HAMA, bo wolę większe i wklęsłe gałki. Ogólnie lepsze, solidniejsze wykonanie, a bateria wytrzymuje naprawdę dużo dłużej. Nie ma się nad czym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza

Tak, nowy DS4 v2, Pro. Problem pojawił się dopiero po tym jak zacząłem podłączać słuchawki od HTC10 do pada. Nagle urywa dźwięk, a DS po prostu się wyłącza. Po ponownym wciśnięciu PS button wszystko zaczyna działać... Co prawda nie występuje często i jak na razie przytrafiło się dwa razy- raz podczas gry w Gravity Rush, a drugi w Sleeping Dogs. Wcześniej podpinałem słuchawki pod TV i wszystko było okay. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzięki za info. Chociaż i tak widzę na aukcjach, że nieźle kombinują pudełko na zdjęciu od V2 a sprzedawany pad V1

 

Raczej jak ktoś wymienił pada na v2 to może puścić starego w nowym kartoniku, chyba że w opisie się już tym nie chwalą. 

 

BTW jakiś czas temu media expert miało V2 tańsze od starych padów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...