Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

GTA Online i jakby ktoś chciał zdobyć trofeum za rajd ten z pilotem albo zabicie nasłanego złodzieja, zapraszam. Losowi gracze na serwerze nie chcą się ścigać w tym trybie oraz nikt na mnie złodzieja do tej pory nie nasłał.

 

DriveClub i na bank kupię kiedyś przepustkę sezonową. Na razie długa droga by ukończyć podstawkę, więc ciśnienia nie ma.

 

NBA 2k15 od premiery i końca nie widać :)

Odnośnik do komentarza

Bo jestes pewnie cienki w nia. Tak to jest jak sie gra z cofaniem, zielonymi liniami i za kazda rozwalke dostaje kudosy.

AI jest do bani, dostaje punkty karne jak auta we mnie się wpieprzają, po zderzeniu ciężko trafić na podium, żałosna i nudna gierka. Wolę pograć w FH2 bo przynajmniej jest fun z gry ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

AC 4.

Myślałem, że mity o długości tej gry oraz "wątku" pirackim są mocno przesadzone i w weekend postanowiłem ją napocząć. Po 10h mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że nic tu nie było przesadzone. Długość tej gry to jakaś masakra - po 10h gry 16% ukończenia i 4 sekwencja z 14 bodajże - a ze statku prawie się nie schodzi. Zdecydowanie bardziej byłbym zadowolony z większej możliwości chodzenia po lądzie w wątku głównym, jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, co by nie mówić, tej bardzo dobrej serii.

Jak tak dalej to będzie wszystko szło w grach Ubisoftu, to niebawem AC przemieni się w rpg/sandbox/strategię. Trochę za dużo tutaj do roboty i co gorsze za dużo w tych grach, tego samego co w innych grach...tej samej firmy. Czy to FC, czy to AC, czy WD wszystko to samo, tylko realia inne i perspektywa. Obudź się ubiszrocie. Może stwórz w końcu coś....nowego?

 

No cóż. Do środowej premiery (a może jak z The Order: 1886, dorwę dzień wcześniej) Bloodborne chyba nie zdążę jej jednak przejść. Co nie zmienia faktu, że stawiam ją - póki co - na 3 miejscu Asasynowej rodzinki, za 2 i Brotherhood.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...