Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi się kojarzy to u Post Mastera była do odebrania paczka engramów takich smych jakie dostajesz przy wbiciu koljnej rangi u crucibla lub vanguarda .

 

 

A co takiego jest fajnego w tej snajperce?? :)

A nic takiego, po prostu "widzi mi się" :P

 

Plusem jest to że na primary weapons możesz dać, plusem jest też że wygląda jak z gry The Order :) Fajna stylistyka tyej snajperki :) Warto mieć ... ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic nie było u postmastera - no chyba, że wczoraj, kiedy PSN nie działał :)

 

EDIT:

Szczęśliwej passy ciąg dalszy... Grając w VoG, tuż przed samym Atheonem, zauważyłem wylatującą z mobka, niebieską kulkę. Podniosłem, okazało się, że zawiera legendarny engram. Po odkodowaniu - Red Death (Exotic Pulse Rifle) :D

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Nic nie było u postmastera - no chyba, że wczoraj, kiedy PSN nie działał :)

 

EDIT:

Szczęśliwej passy ciąg dalszy... Grając w VoG, tuż przed samym Atheonem, zauważyłem wylatującą z mobka, niebieską kulkę. Podniosłem, okazało się, że zawiera legendarny engram. Po odkodowaniu - Red Death (Exotic Pulse Rifle) :D

Nie masz czasem za duzo szczescia ?? Są święta podziel się szczęściem .

Odnośnik do komentarza

 

Mi udało się ok 11.30 zalogować i kupić tą broń. Niestety nie testowałem jej, bo zaraz włączyłem Shadow of Mordor :P

No Land Beyond? Syf straszny, w społeczności Destiny wszyscy sobie już żarty z tego egzotyka robią (vide poniższy filmik). Można kupić i schować, bo pewnie buff konkretny kiedyś będzie :)

 

 

Do pvp to jej nie brałem :P

Odnośnik do komentarza

Ta broń... To... Ja nie wiem, może jest jakaś ukryta kombinacja przycisków i zaczyna się jej używać jak broni białej? Albo super hiper tajny sposób na jej upgrade :P i zostaje samo naprowadzajacym się ice breaker'em :) nie wiem no to dla mnie jest zagadka w jaki sposób udało im się zaprojektować większość broni z dodatku jako bezużyteczne

Odnośnik do komentarza

No oczywiście tak, te bronie z dodatku są mało przemyślane. Dziwi mnie to skoro Activision posiada świetny zespół zajmujący się tworzeniem przedmiotów i na pewno znalazł by się choć jeden spec, który był by w stanie pomóc Bungie zrobić to porządnie.

Mało przemyślana to jest cała gra mimo, że robili ją tyle lat. Zupełnie jakby mieli gotową grę i zaczęli robić wszystko od nowa.

Odnośnik do komentarza

Zacisnij zęby i przejdź jak najszybciej wątek fabularny i dobij 20 lvl potem się upij i udawaj ze dopiero zaczynasz grę ( mając 20 lvl) fabuła jak dla mnie nie istnieje a gra na prawdę zaczyna sprawiać przyjemność gdy zaczynają się Bounty, strike'i i raidy. Sam długo grałem w pojedynkę i odradzam nawet z jedną osobą gra się już o wiele przyjemniej. Jak chcesz to wyślij mi inv na PSN będę co prawda miał czas na grę dopiero po 8 stycznia ale zawsze znajdzie się coś do roboty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...