Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie racja - obecnych nie ma moze co przenosic bo musielibyscie polaczyc istniejace tematy z dzialow PS3 i X360, moze pozniej gdy pojawia sie kolejne czesci gry warto bedzie zalozyc temat w dziale multiplatform.

Jednak co do REsidentow warto byloby to zrobic bo premiera kolejnej czesci juz sie zbliza.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

mam pytanie o działanie odnośników do poszczególnych tematów, bo ostatnio zaczęło mnie to trochę irytować, a z tego co pamiętam wcześniej to działało normalnie (przed rewolucją forumową)

mianowicie, są dwie sytuacje:

 

 

1 /

jestem na stronie głównej, widzę dział graczpospolita i po prawej stronie że ostatni aktywny temat (ostatni napisany post być w temacie np. CW), klikam na CW z poziomu strony głównej i przechodze do CW i pierwszego nieprzeczytanego posta.

 

 

2 / jestem na stronie głównej, widzę że w graczpospolitej są nowe posty (ostatni w CW) i wchodzę do całego działu. widzę listę tematów i podświetlone te w których pojawiło się coś nowego: klikam nazwę tematu - przenosi mnie na pierwszą stronę, klikam ostatnią stronę (pod nazwą tematu) - ląduję na samym końcu, klikam ostatni post i dzieje się to samo.

 

Czy z listy tematów da się przejść do konkretnego tematu i od razu do pierwszego nieprzeczytanego posta? wiem że można to zrobić po wejściu do tematu bo nad postami jest do tego link, ale otwierając np. 10 tematów w różnych zakładkach staje się to uciążliwe. z tego co pamiętam wcześniej działało to tak że lądowało się na pierwszym nieprzeczytanym poście.

Odnośnik do komentarza

Obok tematu masz kółko, na które jak najedziesz myszką, masz info "Idź do pierwszego nieprzeczytanego posta" :)

 

nie wiem czy coś źle sam zrobilem czy co ale przed chwila jak sie probowalem logować to mi wyskoczyla strona z napisem GAME OVER a w linku było podane moje hasło ("hasłowww.psxextreme.info")

 

WTF? 

 

Hmm... pojęcia nie mam. Te subdomeny w stylu archiwum.psx... czy ta, co podałeś, to pozostałości po DNS-ach (też niebawem to wyeliminujemy). Ale żeby jakiś błąd z logowaniem i widoczne hasło - pierwsze słyszę. Podrzuć ewentualnie screena na perez@psxextreme.pl, sprawdzimy. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie da sie cos zrobic z tym sytemem cytatow? Nowy sposob cytowania jest beznadziejny,ktorys raz napisalem posta tylko po to,zeby po napisaniu zobaczyc ze cala zawartosc wyparowala i zostaly same puste cytaty

 

Cos w tym stylu sie robi:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety nie bardzo. Tak to sobie IPB wymyśliło, a zmienianie ręcznie to zabawa plus ten sam problem przy kolejnych aktualizacjach. Mogę zasugerować, że jak w tej opcji źle się odpisuje, to można się przełączyć do źródła, gdzie widoczne są tagi cytatów. Aczkolwiek to, że zniknął tekst, to już zupełnie dziwna historia. 

Odnośnik do komentarza

pozatym teraz zwiekszy sie poziom wojenek między konsolami bo w jednym temacie będą siedziec ludzie z obu konsol

 

Jak się będziesz trzymać z daleka od tego działu to nie powinno być problemu. Serio, wojenki w działach konsolowych? Która to już osoba z kolei, która nie zauważyła, że większość niezależnie od konsoli ludzi pisze w dziale od PS3 i jakoś nie było tam żadnego problemu? Dział Multiplatformy to świetny pomysł i dobry krok w kierunku większego porządku.

Odnośnik do komentarza

Blokada rejestracji czy weryfikacja nic nie dadzą, bo pierwsze wykluczy wszystkich nowych userów, drugie jest niesprawdzalne - po IP czy adresie mailowym cięzko zgadywać, co dany user chce zrobić. 

 

Wprowadziliśmy jednak ograniczenie, które powinno wyeliminować userów, którzy wpadają na sekundę, żeby zaśmiecić forum. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wygląda to tak: najpierw strona bardzo długo się ładuje, potem na chwile zwiesza się cała przeglądarka, po 2-3 sekundach pojawia się monit i wysypaniu się wtyczki Shockwave. Taka sytuacja jest tylko na forumku tutaj.

 

Windows 7, Chrome Wersja 27.0.1453.116 m

 

tak się dzieje raz na 3-4 dni. 

 

a0xp.jpg

 

nie przeszkadza mi to jakoś mega strasznie, ale daję znać że nie wiem ocb

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...