Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

2 sprawy:

1. Nie mam czegoś takiego jak pmki, ani skrzynki ani opcji wysyłania.

2. W związku  z tym prosiłbym o odblokowanie mi shouta, swoje juz odsiedziałem.

 

1. Komunikator działa.

 

Jakos niedawno byly statystyki w profilach - gdzie i w jakich godzinach napisalo sie najwiecej postow, ilosc rozdanych plusow i minusow itp. Wroci to jeszcze?

 

Hmm.. to wyleciało chyba przy którejś aktualizacji skryptu. Dopytam, czy gdzieś jest opcja włączenia tego, czy tylko w formie dodatku (o ile takowy istnieje). 

 

Odnośnie shouta proszę kontaktować się z osobami, które dały blok. 

Odnośnik do komentarza

Czy możecie zrobić coś z tą:

http://myao.adocean.pl/files/njrffoquor/nmleeogkpt/Heyah_no_limit_tripleBillboard_750x300_rEVOLUTION_v2.swf

 

krew mnie zalewa ile razy ona jest ponieważ wysypuje mi się wtedy wtyczka flash... 

 

ja już (pipi)a nie mogę psychicznie z tym. Pracuję sobie pracuje, ileś tam zakładek w Chrome otwartych, wrzucam sobie na chwilkę forum dla obczajenia i (pipi)A WISI CAŁY (pipi)Y WINDOWS bo Chrome walczy. Oczywiście nie wywalczy i mam Schockwave i Flash crashed, ale dobrą chwilę trzeba poczekać. 

 

Przepraszam że klnę, ale seriously to jest męczące. Tak samo mam na MAC OS X (nie pamiętam wersji systemu). 

Odnośnik do komentarza

Nie taka pierdoła, bo też mnie to wkurza :). Tyle że z tym jest problem, bo to jest niejako z automatu. Na poprzednim serwerze nie można też było zmienić. Te miesiące nie są edytowalne w tłumaczeniu. 

 

Zbadam temat, może coś uda się zrobić, aczkolwiek obawiam się, że niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...