Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

a - prawo nie działa wstecz

b - nie ma co zdejmować

 

pilnować się pilnujcie, przeginanie będzie tak samo karane jak do tej pory. pisałem o raportowaniu, o nickach nic nie wspomniałem :Coolface:

no dobra wspomniałem :P chodzi o przypadki gdzie szły raporty o brak literki itd. tak kurna, były takie. znajcie umiar to wszyscy będziemy żyć spokojnie. zresztą po co na siłę przekręcać cudzą ksywę? dla napiętnowania, upokorzenia, byle by się dowalić?

 

 

Przekręcanie nicków miało być z umiarem, więc niech moderacja zielony element tego umiaru nauczy  :sir:

 

3. Nikogo nie obchodzi, że ktoś przekręcił wasz nick (chyba że w sposób nader obraźliwy).

 

nie ma podstaw

 

Teraz lecę na piwo, ale jak wrócę, to zgłoszę wszystkie posty z lemonką 50 stron wstecz. 

 

Nagminne i bezpodstawne raportowanie również może być przyczyną wyciągnięcia konsekwencji wobec zgłaszającego.

 

będą podstawy :Coolface:

 

Jak się ma jedno do drugiego?

 

I przy okazji czy właściwe jest nazywanie kogoś

 

odpadem z gejonly

 

?

Odnośnik do komentarza

Użytkownik Bluber jeden z najwiekszych obrońców islamu, obcokrajowcow czy gender domagający się cenzury / ostrzeżeń za zbyt ostre akcje w tych tematach. Z drugiej strony user Bartoszek jeden z najwiekszych hejterow kościoła, religi w szkołach itp. prawicowych ideologii, nie raz ostro jadący po tych tworach. Rozdwojenie jaźni czy hipokryzja over milion?

Edytowane przez balon
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Hejtowanie religii katolickiej to hejtowanie światopoglądu, a hejtowanie religii muzułmańskiej to skrajny rasizm?

 

chyba każdy umie rozróżnić post na zasadzie 'religia w szkole jest niepotrzebna' a 'czy zaj.ebał byś brudasa? (w sensie ciapatego)' ogaru troche

Odnośnik do komentarza

Czytam posty niektorych i dochodze do wniosku ze tu wolno wszystko. Mozna zamykac temat.

 

Zabawne: mozna do innego uzytkownika napisac "ssij mi bąka z du.py" (autentyczna sytuacja) a moderacja nie reaguje, ale pernamentnego bana mozna dostac za napisanie kto zrobił Luke Skywalkera (film ma ponad 40 lat).

 

Dziwi mnie bulwers starych uzytkownikow jak Bartosz. Tu jest sieka, wchodzi sie na własną odpowiedzialnosc. Jest sporo mądrych userow (warto poczytac ich posty) ale chamstwa i gimbazy tez tu od zaje.bania (no bo jak mi taki Meesi pisze ze rucha moją starą to swiadczy o jego indolencji umysłowej, bardziej złozonego dissu nie skleci...problem ze moderacja nie robi nic kompletnie nic z takimi uzytkownikami).

Edytowane przez Kałach
Odnośnik do komentarza

 

Hejtowanie religii katolickiej to hejtowanie światopoglądu, a hejtowanie religii muzułmańskiej to skrajny rasizm?

 

chyba każdy umie rozróżnić post na zasadzie 'religia w szkole jest niepotrzebna' a 'czy zaj.ebał byś brudasa? (w sensie ciapatego)' ogaru troche

 

 

Blaber uczy jak rozrozniac posty:

dobrze zmasakrował grubego z wykopu, należało mu się

 

 

Gdzie jest Mendrek jak sie pytam.

 

Blaber uczy jak rozrozniac posty.

Odnośnik do komentarza

To trzeba bylo puszczac szpagat, co ja jestem, wrozka zeby widziec co sie dzieje w kazdej sekundzie na forum.

 

Ziomeczku, jak gardzisz opcja "zglos" to pozniej sie nie dziw ze nagle nikt nie chce sluchac sie Twojego widzimisie na podstawie screena.

 

Typowy janusz jak on to jpjp a jak mu ukradna sony eriksona w200i z unikalna wersja mp3 mikstejpa jego kolegi to nagle policja.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam propozycję odnośnie wielkości grafik do sygnatur. Dałoby się zwiększyć jeden z parametrów do x 155 pikseli? Exophase ma całkiem fajne gamercardy dla osób z kontami na steam/PSN/XBL, ale mają rozmiar 470 x 155 pikseli i nie można tego wrzucić do sygnatury. Wygląda to tak jak poniżej:

 

825519.png

 

 

EDYTA: Chociaż widzę, że update mają słaby. Jeszcze skończą jak Raptr...

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...