Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na przerwę w jego postach od 25.04 do 3.03 zgaduję, że dostał trzeci punkt ostrzeżenia skutkujący blokadą pisania na równe 8 dni. I co jak co, parę miejsc na forumku gdzie warna mógłby dostać potrafiłbym wskazać, ale w temacie Horizon jego posty są akurat jedne z bardziej rzeczowych i na temat. No cóż, swoje zdanie w tej sprawie wyraziłem, ale że Roziemu się też zgarnęło to jestem autentycznie zdziwiony.

Niech ktoś skasuje te wszystkie narzekania, bo nie wypada tak pisać o JEGO MAGNIFICENCJI KLEJNOCIE GENERACJI HORIZONIE.

 

  

Skończycie już ten szał piz,dy?

  

Gram w tego Horizona, no i hehs huhs hihi Far Cry Primal taki, że ja cie nie mogie. Jak trzeba było wyczyścić obóz bandytów i rozwalić alarm, to wybuchnąłem gromkim śmiechem. Ale ładnie to wygląda i te maszyny fajne i walka z nimi. Postacie bezpłciowe; nie pamiętam ich imion w ogóle niestety. Questy poboczne: idź zabij 4 dziki, idź znajdź chłopa po śladach jak Geralt z Riviery. No to się nie dodaje. Za dużo widziałem, za dużo grałem, żeby to był jakiś szał termiczny. Niestety. Ujdzie w tłoku póki co, zobaczymy jak dalej, czy mnie nie znudzi zrywanie krzoków.

 

Faktycznie temat klejnota niedoczyszczony.

 

Raven to te rzeczowe posty z sensem Roziego? Jak juz cytowales posty ktorymi jestes oburzony w temacie i wymagales interwencji moderacji moze powinienes troche bardziej obiektywnie cytowac i niz wrzucac moj co druginpost i robic ze mnie gwiazde.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka godzin temu zamieściłem posta, ciekawostkę - link do utworu muzycznego (na Soundcloud), w którym wykorzystano fragment recenzji z PE, nagrany od tyłu. Sądziłem, że Hyde Park jest dobrym miejscem na tego typu zabawne dziwadełka.

W ciągu 10 lat coś tu się pozmieniało na forum... :)

Post został usunięty. Pewnie naruszył dobry smak, poprawność polityczną, punkt regulaminu numer 67392624, lub admin lubi na kimś wyżyć, gdy ma sobotniego kaca - i akurat padło na starego dobrego Wajpera, chlip, chlip...

Mogę spytać Szanownego Admina, która okoliczność zaszła dzisiaj? I o czym WOLNO pisywać w Hyde Park w 2017? Jakaś lista tematów do wglądu, które nie są usuwane? Od dawna nie korzystałem z forum i muszę się zupdateować.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"Pedau" przecież należy do żartobliwego żargonu forumowego. O chuy chodzi na tym forum, nie raz inni tego używają i wszystko jest traktowane jako żart.

 

Za to mam stałą blokade na statusy, najs.

 

Ciekawe dlaczego nie dostałem permanentej blokady gdy napisałem "Paolo de dałno", przecież w mniemaniu pewnego moda jest to obraźliwe. Podwójne standardy. Tylko tyle mogę napisać, za więcej dostane jeszcze bana.

 

Chyba nie musze przypominać, że mody rozdają blokady za swoje prywatne krzywe przemyślenia i urazy jak ostatnio zrobił to Square z Rozim za to, że roziemu sie gra nie podobała.

 

Nie do wiary.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

no hejka, chciałem sprzedać coś na Pchlim Targu, ale mam zablokowaną możliwość założenia nowego tematu. Kiedyś miałem normalny, pełny dostęp do tego działu. 

skąd ta blokada u mnie? coś popsułem? za mała aktywność na forumie?

dajcie znać pls! :)

Przylacazam sie do pytania z tym, ze Ja nigdy nic nie sprzedałem ani nic nie kupiłem. Mówię nigdy, bo nie liczę starego forum gdzie robiłem kilka wymian.

 

Chciałem tez spytać o shoutbox - w jaki sposób mogę cos w nim napisać ? W tym momencie mogę tylko przeglądać treść, ale nie mam możliwości napisania czegokolwiek.

PTT jest działem zamkniętym, do kogo mam sie zgłosić z prośba o hasło ?

 

THX

Odnośnik do komentarza

 

no hejka, chciałem sprzedać coś na Pchlim Targu, ale mam zablokowaną możliwość założenia nowego tematu. Kiedyś miałem normalny, pełny dostęp do tego działu. 

skąd ta blokada u mnie? coś popsułem? za mała aktywność na forumie?

dajcie znać pls! :)

Przylacazam sie do pytania z tym, ze Ja nigdy nic nie sprzedałem ani nic nie kupiłem. Mówię nigdy, bo nie liczę starego forum gdzie robiłem kilka wymian.

 

Chciałem tez spytać o shoutbox - w jaki sposób mogę cos w nim napisać ? W tym momencie mogę tylko przeglądać treść, ale nie mam możliwości napisania czegokolwiek.

PTT jest działem zamkniętym, do kogo mam sie zgłosić z prośba o hasło ?

 

THX

 

 

 

Nic nie zespułeś, po prostu PT jest dla stałych bywalców forum a nie dla początkujących czy randomów.

 

 
Inaczej mówiąc trzeba być bardziej aktywnym, udzielać się na forum, pisać posty. Forum wtedy automatycznie odblokuje dostęp do PT i innych działów czy Shoutboxa.
Odnośnik do komentarza

 

 

no hejka, chciałem sprzedać coś na Pchlim Targu, ale mam zablokowaną możliwość założenia nowego tematu. Kiedyś miałem normalny, pełny dostęp do tego działu. 

skąd ta blokada u mnie? coś popsułem? za mała aktywność na forumie?

dajcie znać pls! :)

 

Przylacazam sie do pytania z tym, ze Ja nigdy nic nie sprzedałem ani nic nie kupiłem. Mówię nigdy, bo nie liczę starego forum gdzie robiłem kilka wymian.

Chciałem tez spytać o shoutbox - w jaki sposób mogę cos w nim napisać ? W tym momencie mogę tylko przeglądać treść, ale nie mam możliwości napisania czegokolwiek.

PTT jest działem zamkniętym, do kogo mam sie zgłosić z prośba o hasło ?

THX

 

 

Nic nie zespułeś, po prostu PT jest dla stałych bywalców forum a nie dla początkujących czy randomów.

 

 

 

Inaczej mówiąc trzeba być bardziej aktywnym, udzielać się na forum, pisać posty. Forum wtedy automatycznie odblokuje dostęp do PT i innych działów czy Shoutboxa.

Super właśnie o to mi chodziło. Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...