Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Droga administracjo największego forum dla zagrajmerów w Polsce czy istnieje możliwość zmienić nazwy za osiągnięcie plusikowych rang??

Nie chcę być c0rwa niemiły ale ja nie chcę być bratem butchera, czy nie można zmienić tego na ziomek rogera czy coś? Nie chcę żeby moja ranga (mega wysoka, jestem jednym z najlepszych forumowiczów) była kojarzona z najgorszym redaktorem naczelnym Szmatławca psx extreme. Pomyślcie nad tym

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Neutralną można zmienić na " nie dla gearsupa, dla pana to" :nosacz3:

2 minuty temu, ASX napisał:

Ja nawet nie wiem kim jest Butcher, a te diamentowe psy to wymyślił chyba Bansai przed premierą multi MGSa który miał być goty, a potem wiadomo jak wyszło :kaz:

Taki chłop co w zapowiedzi bfa3 na konsole pisał że w sumie to wygląda tak samo jak na pc. Ogólnie ciężki okres dla zajawkowiczów lore psxextreme

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pupcio napisał:

o kurde będzie trzeba się zastanowić bo łatwo o krindżuwe, chociaż nie ma już banzaja to nie powinno być takich kwiatków jak diamentowe psy :kaz: No i lidera opinii dać od 20k żeby ficuś przypadkiem za szybko nie dobił, memiarz yebany :nosacz3::xboss:

Lepszy yebany memiarz niż gimbusiarz w którego się niestety zmieniasz ostatnio Senior Memberze Pupcio

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ranga "W Y B R A N I E C", a i tak będą pytać co to za random ten krzysiek9023204. Ha tfu. Niełatwo mają mesjasze na tym łez padole. Bardzo proszę admina o zablokowanie mi reputacji, żeby jakiś kąsolorz mnie nie kąsał po piętach z frustracji, że ja jestem Neo, a on nie.

 

Ranga "wybraniec" niższa od "brat Butchera" :) Niezłe robienie dobrze zgredowi po same kule.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie myślałem nad tym, ale nawet jak tak teraz o tym myślę, to też nie potrafię się zdecydować. Przecież nie ustawię sobie postaci z gierki, szanujmy się xdd, ani dupy jak jakiś wojtas przygłup, a wiesz jak to jest, później avatar = ty, to jest poważna sprawa, takich decyzji nie podejmuje się pochopnie, to nie jest najazd na Ukrainę.

 

600 post, przypadek? :obama:

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

I tak poznasz neoplusowca

Niestety pudło, neoplus to dla mnie ten sam poziom co PSXr

 

Nigdy jakoś nie zżylem się z  redakcją żadnej gazetki, od czasu do czasu oczywiście coś tam przeczytałem, czasami PSXE, czasami cd-action, albo pixela, ale nigdy nie wciągnąłem się w te gazetki, na tyle by znać ksywki redaktorów. Z perspektywy czasu trochę żałuję, bo przez to np. ominęła mnie całą beka z tym typem o ksywce Shiva, a ja nie wiedziałem nawet kim on jest i o co chodzi 

 

 

Odnośnik do komentarza

No mówię, czytałem gazetki, nie jedną ale różne. Potem gdy w gimbazie założyli mi internet i informacje brałem ze stronek, na początku głównie z tych polskich, a z czasem nauczylem się angielskiego na tyle dobrze że przestałem czytać polskojęzyczne stronki, które zajmowały się jedynie tłumaczeniem oryginalnych źródeł.  Wyjątkiem jest PPE, gdzie wchodzę ironicznie, by pośmiać się z tego jak Gruszczyk i ekipa nieudolnie wrzuca newsy z translatora, nie mając pojęcia o czym pisze przez co często piszą głupoty.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Kurde to skad ty brales info o gierkach? Nie wyobrazam sobie zaczynac nawet w erze 360 bez pisemek. Chociaz no dobra, juz wtedy jakis tam growy internet byl.

Pewno z telegazety, taka trochę news usługa, więc by się zgadzało. :yao: 
 

No ale chyba faktycznie, od czasów 360 już był w miarę net, a patrząc po preferencjach growych to chyba od tego sprzętu kolega (imienia którego nie wolno mi wypowiadać), zaczynał przygodę z grami konsolowymi. 


 

ooo nowa stornaaaa 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...