Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

No, bez kitu. Że też tyle znaczą czerwone jpgi dla ludzi, że aż takie PMki do adminów muszą pisać:

  

W dniu 28.01.2022 o 21:37, GearsUp napisał:

Cześć, jest możliwość ukrycia mi licznika reputacji z dodaniem do jakiejkolwiek grupy? Wiem, że kiedyś mieliście taką możliwość ale się pozbyliście z tego co pisałeś. Przy 15 minusach od Senior Membera dziennie to za niecały miesiąc moje konto będzie miało ujemny czerwony wskaźnik a wtedy dla neutralnych osób posty takiego człowieka mogą się wydawać mało racjonalne a nie chciałbym przez jednego zjeba zakładać alternatywnych kont.

No to teraz będzie troszkę szybciej.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, GearsUp napisał:

 

Mam ogólnie mega bekę z tej całej sytuacji, że kilka czerwonych pixeli może tyle znaczyć dla dorosłych chłopów.

Tylko, kto się spruł adminowi i płakał jak baba, że czerwone pixele to zło i dla randomów nie będzie wiarygodny z ilomaś tam minusami. Jakbyś miał rigcz to by nie doszło do takiej sytuacji. Ale płaczka girsdałn teraz ma bekę. A "wczoraj" już robił harakiri, że ludzie dają mu minusy. Ogarnij się chłopie, albo wyjdź. Wiesz gdzie są drzwi.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mendrek napisał:

Pf, mi kiedyś jaki s admin dowalił 500 minusów. No big deal, chociaż wyszedłem na plus, co chyba jakoś trochę łechce ego. Za miesiąc stuknie mi 20-lecie na forum, to głupio byłoby być na minusie ;)

 

Ty, admin..., ty to mi kiedyś za propagowanie faszyzmu dałeś. Nie zapomnę.!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy można dać Bana Cirexowi na covidowo-polityczne tematy albo w ogóle go zbanować na amen? Gość cały czas trolluje a z tego co kojarzę złośliwe trollowanie nie jest dopuszczalne. Odechciewa się wchodzić do niektórych tematów, mam go w ignorach ale inni userzy go cytują i siłą rzeczy czytam te zmieszane z blotem, wyciągnięte z dupy, brednie. Nie da się przez tego ruskiego trolla prowadzić normalnych dyskusji.

Edytowane przez standby
  • Plusik 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

https://www.onet.pl/informacje/nowaeuropawschodnia/polska-stanowi-cel-rosyjskich-fake-newsow/elqwywx,30bc1058

 

Jak pod to nie łapie się Cirex to już nie wiem kto.

 

4 godziny temu, Shen napisał:

Ale co, wyjebac kazdego kto ma inne zdanie? To ja prosze wyjebac kazdego xbota z forum.

Nie. Ale chodzi o to że nie da się prowadzić przez niego żadnej dyskusji. Blaise celnie napisał jak wyglądają jego posty. To nie jest cenzura tylko ograniczenie trollowania. Przecież przy nim nie może być żadnej merytorycznej dyskusji 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...