Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Wezyr czemu zieloni to takie płaczliwe pizdy? Powinniście przetasować skład i słabe psychiczne jednostki wywalić na discordową banieczke gdzie nikt ich nie skrzywdzi odmienną opinią o grze komputerowej.

 

Sam uważam że dla sonki się tu wybacza więcej no ale takich mięczaków aż chce się gnębić xD ehh gdzie te waleczne boty z ery x360? 

Odnośnik do komentarza

Już w marcu zeszłego roku pytałem, czy da się coś zrobić z CW poza CW, odpowiedzi nie było no i mamy efekty. Aż trochę wstyd być teraz dumnym botem, bo jak poczytałem to, co colin wywalił to krindżometr mi wywalił "out of scale error". Echhh, CW jest jak wódka - trzeba umić używać, bo się w bani od tego przestawia, niezależnie od koloru sztandaru za który się umiera xd

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, knotek napisał:

Chciałbym tylko zauważyć że kasowanie postów w temacie ogólnym Xboksa odbyło się jak trochę mocniej przejechałem się po koledze Lisciu. Przypadek? Nie wiem. Jak się chłopak poczuł dotknięty to przepraszam :potter:

 

A co kolega Liść robi w dziale który nie powinien go interesować? Boty mają za slabą głowę do wódy, dlatego jedzą mandarynki i zapijają antydepresanty, bo z takim Toddem klamczuszkiem to się żyć nie da normalnie. 

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Bycie fanem Halo i Sea od Thieves, czyli gier powszechnie jebanych tu na forum, nauczyło mnie mieć twardą skórę i jakoś nie rusza mnie, że ktoś robi sobie żarty z kawałka plastiku.

 

Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do krytyki, zwłaszcza jeśli chodzi o lineup Xboxa, który jak najbardziej zasługuje na jebanie, bo ten rok np. to katastrofa w ich wykonaniu. I tak jak śmialiśmy się z Sony i ich zapowiedzi w stylu This Is Waiting w czasach PS4, tak samo powinniśmy cisnąć teraz bekę z Xboxa , jeśli chcemy być konsekwentni.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Bycie fanem Halo i Sea od Thieves, czyli gier powszechnie jebanych tu na forum, nauczyło mnie mieć twardą skórę i jakoś nie rusza mnie, że ktoś robi sobie żarty z kawałka plastiku.

 

Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do krytyki, zwłaszcza jeśli chodzi o lineup Xboxa, który jak najbardziej zasługuje na jebanie, bo ten rok np. to katastrofa w ich wykonaniu. I tak jak śmialiśmy się z Sony i ich zapowiedzi w stylu This Is Waiting w czasach PS4, tak samo powinniśmy cisnąć teraz bekę z Xboxa , jeśli chcemy być konsekwentni.

Dokładnie tak, ale niestety kolejny raz jakaś krytyka (mniejsza lub większa) i kilka zielonek od razu minusuje posty i robi burdel z prywatnymi podjazdami. O kim mowa? Myślę, że wszyscy wiedzą. Szkoda, że moderacja cały czas to toleruje i takie jednostki nadal tu funkcjonują (niektóre nawet jako "seniorzy"). 

Niestety console wars już dawno zmieniło się user wars (mimo, że już kilka razy było mówione żeby ogarnąć chlew) i festiwal buractwa.. w dodatku przez tych kilku osobników coraz bardziej rozlewa się na całe forum. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze zastanawia czy mejmopupciofigaro to nie jest przypadkiem jeden user z dwoma altami z własnymi atrybutami - jeden bardziej w lewo a drugi w prawo, trzeci za to z mocno zakorzenionym centrum  i obsesja reskina gta4 na dzikim zachodzie. 

Do tego Figuś który ma bota ustawionego który zbiera newsy z api różnych serwisów i wrzuca do konkretnych tematów by kabza z plusami się zgadzala tygodniowo. 

Edytowane przez oFi
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, oFi napisał:

Do tego Figuś który ma bota ustawionego który zbiera newsy z api różnych serwisów i wrzuca do konkretnych tematów by kabza z plusami się zgadzala tygodniowo. 

 

Figuś to ma, ale wtyczkę na jebzdzidy i joemonster. :nosacz3:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

joemonster.

to to jeszcze żyje?

 

tylko dzidka

 

6 godzin temu, oFi napisał:

Do tego Figuś który ma bota ustawionego który zbiera newsy z api różnych serwisów i wrzuca do konkretnych tematów by kabza z plusami się zgadzala tygodniowo. 

wystarczy twiterek i kurwe wolnego czasu w robocie :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...