Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, dee napisał:

@Square A da się coś zrobić w sprawie ninja edit postów na które nikt nie odpowiedział jeszcze, choćby z ograniczeniem czasowym do kilku minut?

W sensie aby ninja edit był możliwy tylko przez kilku minut, a potem już normalnie widoczny? W ustawieniach nie ma czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Square napisał:

W sensie aby ninja edit był możliwy tylko przez kilku minut, a potem już normalnie widoczny?

Ewentualnie, że mozna ninjaedytowac posta pod którym nikt się nie dopisał

strasznie mnie wkurza ta notka, gdy 10 sekund po wysłaniu chcesz poprawić jakiąś literówkę czy źle wstawiony wyraz przy pisaniu gestami na smartfonie :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, GearsUp napisał:

Nope. Sporo się dowiedziałem o użytkownikach tego forum po tej dramie.


O mnie się dowiedziałeś jedynie, że dałem ci serduszko za zakupy gierkowe i że ogólnie miałem w dupie twoją e-gzystencję, ale tą akcją pojawiłeś się na moim radarze i masz mnie wk#rwionego.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

O mnie się dowiedziałeś jedynie, że dałem ci serduszko za zakupy gierkowe i że ogólnie miałem w dupie twoją e-gzystencję

 

Cytat

Tak czy siak - GearsUP jest spalony, bo wcześniej był tylko niegroźnym (acz wk#rwiającym) nintendowym szurem, a teraz jest konfidentem i pupilkiem nauczyciela - no pięknie to sobie wykombinował.

 

 

To zakłamanie.

  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że jesteście inni. Przez pewien czas fajnie sobie pykaliśmy w szczelanki na dwa drążki i nie tylko, ale teraz widać, że dla was te zerwane nocki nic nie znaczyły. Tak naprawdę nie jesteście prawdziwymi graczami, po prostu wykorzystaliście mnie, moją konsolę i moje gry dla własnych korzyści, o darmowych top czipsach i coli z biedronki nie wspominając. Żegnam ozięble, jeszcze nie raz zatęsknicie, ale jest już za późno:

Twin_Stick_Shooters.png.c133e595346bfefba2ecea4129453e8a.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, GearsUp napisał:

To zakłamanie.


I już bym Ci minusem yebnął :shotgun:
To ogólna opinia o tobie na forum, a ja ją tylko przytoczyłem. Plus widziałem kilka twoich odklejonych statusów i wypowiedzi, ale nadal - w dupie cię miałem, bo dla mnie byłeś po prostu kolejnym alterem jakiegoś oszołoma typu zdrowywariat.

Odnośnik do komentarza

 

Ale wygrał i tak chyba @Bzduras za zgrywanie inteligentnego głupka. Kiedy wpadł tu @Colin to nagle zaczął rżnąć głupa, że nie wie co się dzieje (kiedy wiedział co się dzieje i chodzi o wyłączenie reputacji bo wklejałem tu moją oryginalną PM-kę wysłaną do @Square ). No i doskonale wiedział, że to Square mi to wyłączył bo ciągle pierdolił o nowym Horizonie.

 

 

4 godziny temu, Bzduras napisał:

Ktoś usunął możliwość przyznawania jednemu użytkownikowi reakcji i od wczora przez 7 stron tematu rozkminiamy, kto i dlaczego

  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

Wyłączanie repki na forum, tego jeszcze nie grali w żadnym sezonie psx extreme. 

 

27 minut temu, SlimShady napisał:

Myślałem, że jesteście inni. Przez pewien czas fajnie sobie pykaliśmy w szczelanki na dwa drążki i nie tylko, ale teraz widać, że dla was te zerwane nocki nic nie znaczyły. Tak naprawdę nie jesteście prawdziwymi graczami, po prostu wykorzystaliście mnie, moją konsolę i moje gry dla własnych korzyści, o darmowych top czipsach i coli z biedronki nie wspominając. Żegnam ozięble, jeszcze nie raz zatęsknicie, ale jest już za późno:

Twin_Stick_Shooters.png.c133e595346bfefba2ecea4129453e8a.png

 

Nadaje się treść na list do Hiva do szmatławca :pawel:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, GearsUp napisał:

 

Ale wygrał i tak chyba @Bzduras za zgrywanie inteligentnego głupka. Kiedy wpadł tu @Colin to nagle zaczął rżnąć głupa, że nie wie co się dzieje (kiedy wiedział co się dzieje i chodzi o wyłączenie reputacji bo wklejałem tu moją oryginalną PM-kę wysłaną do @Square ). No i doskonale wiedział, że to Square mi to wyłączył bo ciągle pierdolił o nowym Horizonie.

 

 

Ty kurwa jełopie, nie dość, że jesteś płaczkiem i konfiturą to jeszcze albo naprawdę masz IQ pierwotniaka, albo nie rozumiesz rzeczywistości dookoła ciebie. Napisałem raz o Horizonie, bo adminów nie ruszały mentiony, a Square pisał w tamtym temacie, durniu. Jak tego nie rozumiesz to odłóż klawiaturę i idź obejrzyj jakiegoś hentaja z Luigim i Mario, może ci ulży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...