Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie widzę potrzeby aby akurat Yakuza miała mieć swój dział, fajnie sobie wszystkie wiszą w Ogólnych. Z tego co mi się wydaje to te kilka działów powstało dla serii, które poza samymi standardowymi tematami oferowało coś więcej jak np. ustawki multi czy tam inne dyskusje. Yakuza chyba ogranicza się tych 4 tematów czy ile ich tam jest i nie ma potrzeby tego rozbudowywać.

No, ale możecie wrzucić argumenty inne niż "dużo gier" i "bo Assassins Creed ma".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak spojrzałem na te działy i jest: bijatyk, sportowy, rpg, wyścigowy... Więc może dział dla klasycznych survival horrorów? Residenty, Silenty, Evil Within...

 

Z oczywistych względów nie ma działu "gry akcji" i jest to oczywiście zrozumiałe (można tam wszystko wpakować na upartego, dlatego lepiej żeby takie gry dostawały działy konkretnej serii gier, jak CoD np.), ale horrory? Czemu nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Osobiście nie widzę potrzeby aby akurat Yakuza miała mieć swój dział, fajnie sobie wszystkie wiszą w Ogólnych. Z tego co mi się wydaje to te kilka działów powstało dla serii, które poza samymi standardowymi tematami oferowało coś więcej jak np. ustawki multi czy tam inne dyskusje. Yakuza chyba ogranicza się tych 4 tematów czy ile ich tam jest i nie ma potrzeby tego rozbudowywać.

No, ale możecie wrzucić argumenty inne niż "dużo gier" i "bo Assassins Creed ma".

Ja mam inny pomysł, w dziale ogólne w multiplatformach zrobić podfora dla większych serii żeby nie trzeba było głęboko szukać cos jak np. w dziale Halo

 

 

obraz.thumb.png.9632ec67ad0763e46dd5e916f4a9f9a5.png

 

a Yakuza zasługuje bo wiemy że będzie jeszcze wychodzić ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

1 minutę temu, Rozi napisał:

W dziale Xboksa jest cały temat o piractwie i też nic z tym nie robią.

ROMy możesz sobie zrobić z własnych płytek, które stoją na półce, więc nie do końca jest to to samo, co pisanie "ściągnę pirata i będzie git".

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Czy to się nie kwalifikuje do bana za jawne propagowanie piractwa?

 

 

dfs4rgtg.jpg.73d72137d5db4575878d6c075d5c7f79.jpg

 

Ale jak to włączyć? Najpierw trzeba przecież przerobić z legalnej płyty rom-a aby to zadziałało i było full legal.

 

Rozumiem, że nasz nieskazitelny Krzysio trzyma na półeczce płytkę z Grand Theft Auto 2 na PS2 aby zrobić z niej rom-a :) 

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysiek923 napisał:

Nic lepszego nie znalazłeś przeglądając moje posty sprzed paru miesięcy? Mam. Co teraz? Znajdziesz sobie życie - takie poza internetem - smutny typie?

 

Tak? To wklej fotkę z karteczką :) Szukać nie musiałem, wystarczyło wpisać jedno hasło - emulator. Pewnie jakbym przejrzał wszystkie posty coś by się wylało ale nie mam na to czasu :)

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...