Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Screenshot_2022-09-30-15-03-31-89_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.9e8dc4578a0fc0ac059e7afa2450c4e1.jpg

 

wchodze w linka, zeby zobaczyc o co chodzi, a tu taki obraz

 

Screenshot_2022-09-30-15-06-30-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.e67fff9d9715c1d3facd20443f5c7154.jpg

 

XD tydzień bana za taki post w cw. @Colin czy ty masz wszystko w porządku z głową? Nie musisz odpowiadac. Jak ktos ma zajebany profil od gory do dołu grami dajacymi darmowe 1k-4k gs to normalny nie jest.

 

proroczy post

W dniu 22.09.2022 o 14:44, knotek napisał:

Wszyscy wiedzą, że pieszczoszek moderacji liść ma tu specjalne prawa, a to właśnie ten typ regularnie rozpętuje user wars 

A dlaczego ma specjalne prawa? Nie wiem, chociaż się domyślam 

 

16983880-kapusta-biala.jpeg

meanwhile lisciu z pianą na pysku wyleciał z wyzwiskami i sobie na wolnosci biega.

 

Screenshot_2022-09-30-15-11-55-39_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.9b16a504ad018c3d251cfad91e64fe1a.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, 20inchDT napisał:

Jak ktos ma zajebany profil od gory do dołu grami dajacymi darmowe 1k-4k gs to normalny nie jest.

 

co ma piernik do wiatraka? aż taka desperacja że profile stalkujesz i dowalasz się do nieistotnych kwestii? btw mam też gierki po 5k GS :sir: 

 

obaj dostaliście po laurce. to już twój drugi odpał z dupy więc dostałeś tydzień dla zdrowia psychicznego. w sensie naszego, twoje już jest stracone.

pozdro mordo :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jaki punkt regulaminu tam został złamany? Jestem bardzo ciekaw, bo może zaraz zaczną lecieć jakieś pupcie czy rozie za kąśliwe komentarze

19 minut temu, Colin napisał:

dostałeś tydzień dla zdrowia psychicznego. w sensie naszego, twoje już jest stracone

nieładnie tak pisać, szczególnie, że są tu osoby z prawdziwymi problemami. I wsadź sobie te groźby w dupę.

Odnośnik do komentarza


@Ludwes Dodam że mozi napisał coś o Xbox i prefernacjach growych gardła, za to dostał taką odpowiedż

 

 

11 minut temu, ASX napisał:

Nie widziałem tego, ale to co napisał Inch było mega słabe, bo choroba to nigdy nie jest powód do żartów. 

Dziwi mnie tylko oburzenie balona, bo jeśliby za prywatę na forum rozdawano bany, to jego samego też już dawno by nie było na forum.

 

Kapitanie trzymaj konie. Żarty żartami, ale nigdy nie śmiałem się z czyj problemów, tym bardziej rodzinnych, czy problemów zdrowotnych, tym bardziej dzieci. 

No chyba, że prywatą nazywasz wypominanie tobie głosowania na Dudę i wrzucasz do tego samego wora. No fakt jest to pewien problem, ale na szczęście tylko twój… 

 

Zresztą ten zwyrol hurtowo plusie twoje posty, więc to dużo wyjaśnia. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...