Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

@balon no i pięknie się przedstawiłeś znowu ze swoją prywatą. Szkoda na ciebie czasu, jesteś prawie równie toksyczny i niereformowalny co Inch. Patrząc na twoje zachowanie dziękuję Bogu że jestem zdrowy, bo gdyby było inaczej to dopiero mialbyś używke, teraz jedyne co na mnie masz to jakieś głupie głosowanie o którym nieustannie wspominasz 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

@balon no i pięknie się przedstawiłeś znowu ze swoją prywatą. Szkoda na ciebie czasu, jesteś prawie równie toksyczny i niereformowalny co Inch. Patrząc na twoje zachowanie dziękuję Bogu że jestem zdrowy, bo gdyby było inaczej to dopiero mialbyś używke, teraz jedyne co na mnie masz to jakieś głupie głosowanie o którym nieustannie wspominasz 

Ale wyjebuj już z tą krypto obronà tego zwyrola i obracania tematu kota ogonem. Zresztą nie raz mówiłem, że to twoja mroczna iteracja i mniej wrażliwe alter ego.
Pamiętaj, że jak narazie to twój chłopak tu się śmiał z chorób, nikt inni. Ewentualnie daj przykład kiedy ja coś takiego mówiłem, jak nie to skończ już z tym majakami.

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra nie chce mi się już z tobą dyskutować, bo widzę że pięknie jak zawsze obróciłeś dyskusję. 
Okey postawmy znak równości pomiędzy napisaniu komuś, że głosował na Dudę, a tym co napisał twój alter do moziego. 
Wygrałeś, kolejny raz udało ci się wykreować alternatywną rzeczywistość i obrócić kota ogonem oraz pokazać swoją dwubiegunową wrażliwość. 
 

 

Nigdy nie pisałem, że jestem świętoszkiem, bo to forum nie jest święte, ale nigdy bym nie zrobił takiego kurestwa i wrzucanie mnie do jednego wora z takim zwierzęciem to typowa pisowska retoryka odwracania kota ogonem i szukania tematu zastępczego. 
 

Spoiler


Dobra idź pograj w jakiegoś exa XD 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Rozmawiamy o prywatnych atakach na forum, a wywlekanie głosowania w wyborach które wg konstytucji powinny być tajne to prywata, a mieszanie polityki do gierek to juz niestety z(pipi)anie.
 
 
Wyśmiewanie chorób jest zdecydowanie gorsze, ale serio nie udawaj nagle takiego świętoszka 
Weź do prokuratury jeszcze napisz, że na forum psikstrim łamią konstytucję.

KON
STY
TU
CJA

Pisiory nigdy nie przestaną zaskakiwać.
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, ASX napisał:

Wyśmiewanie chorób jest zdecydowanie gorsze

 

36 minut temu, balon napisał:

Okey postawmy znak równości pomiędzy napisaniu komuś, że głosował na Dudę, a tym co napisał twój alter do moziego. 

:shieeet:

Nauczyciele którzy uczyli cię czytania ze zrozumieniem powinni oddać pieniądze, bo ewidentnie źle wykonali swoją pracę 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MYSZa7 napisał:

a jak wyszło, że Asax głosował na Dudę?

Tak wynikło z dicordowego śledztwa blantmana i spółki na Discordzie, potem napisał o tym na forum i Balon to podłapał i od tamtej pory próbuje ze mnie zrobić pisowca. Mimo iż nie jestem politycznie zaangażowany, a moja aktywność w wieściach gminnych ogranicza się do kręcenia beki z szurów z konfederacji, a jedyne wybory w jakich zagłosowałem to te ostatnie wybory prezydenckie.

 

Co ciekawe balon, jednocześnie zdaje się nie zauważać działalności Yetiego który całymi latami wrzucał na forum pisowską propagandę, ale widocznie z powodów o których nie wiemy, a których możemy się domyślać, Yeti ma jakiś immunitet na krytykę od balona i to ja jestem na głównym celowniku.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Tak wynikło z dicordowego śledztwa blantmana i spółki na Discordzie, potem napisał o tym na forum i Balon to podłapał i od tamtej pory próbuje ze mnie zrobić pisowca. Mimo iż nie jestem politycznie zaangażowany, a moja aktywność w wieściach gminnych ogranicza się do kręcenia beki z szurów z konfederacji, a jedyne wybory w jakich zagłosowałem to te ostatnie wybory prezydenckie.

 

Co ciekawe balon, jednocześnie zdaje się nie zauważać działalności Yetiego który całymi latami wrzucał na forum pisowską propagandę, ale widocznie z powodów o których nie wiemy, a których możemy się domyślać, Yeti ma jakiś immunitet na krytykę od balona i to ja jestem na głównym celowniku.

Pisowiec to pisowiec i obojętnie czy respektuje pojęcie exclusiva czy nie XD 

Chociaż najgorszy sort pisowca to krypto pisowiec, który o tym jawnie nie mówi, a potem cyk w urnie swoje zrobi. Yeti chociaż tutaj transparentny jest. 


 

Odnośnik do komentarza
Teraz, WisnieR napisał:

O klasyk. Typowy pisowiec. ALE ZA PO!!!! Próbuje na Yetiego uwagę zwrócić xD o Tobie piszemy nie o Yetim. Nikogo on nie interesuje.

Najpierw z gardła na mnie temat przerzucił (tutaj mu się udało bo już nikt o tym nie pisze), a teraz z siebie na Yetiego… 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...