Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LiŚciu napisał:

Spoko. Na przyszłość pamietaj jednak żeby nie raportować bo to słabe. Mamy już od tego jąkałe kapusia. My nie musimy.

Ale nie bardzo rozumiem, to forumek akceptuje takie debilizmy, że ktoś łazi za Tobą po forum jak pies? Gość pisze o jakimś bombardowaniu kiedy wysłałem mu jedna wiadomość? I jeszcze kręcenie jakiejś aferki publicznie? No sorry ale to nie świadczy o mojej psychice :)

Edytowane przez izon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, knotek napisał:

Przykro mi kolego, nawet jeśli plusiki na forum to twoje największe życiowe osiągnięcie, to nic nie usprawiedliwia DONOSZENIA. 

Wystarczyło napisać, że plusiki to wszystko czego się dorobiłeś, może bym się zlitował. A tak zostałeś zwykłym kapusiem którym się gardzi :beka:

Stary ale to nie ja napisałem tutaj posta zwracając się do moderatorów. I trochę to śmieszne, żeby pouczała mnie osoba, która zachowuje się jak stalker i sledzi każdy mój wpis na forum. Zachowujesz się jak jakis idiota, który nie ma nic do roboty, reszty twoich marnych wypocin nie skomentuje bo szkoda mojego czasu na takie przepychanki. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, oFi napisał:

 

i żeby skończył jak ty? 

 

Ktoś musi przecierać nowe szlaki. Ja mogłem się poświęcić jako ten pierwszy ale skoro nie jestem jedynym przypadkiem i temat ten ciągle powraca to znaczy, że system nie działa tak jak powinien.

 

Może w przyszłości taka grupa użytkowników z wyłączoną reputacją powstanie na stałe i nikt nie będzie sobie rwał włosów z głowy z tego powodu tylko będzie to postrzegane jako coś najzwyczajniej normalnego.

 

Osobiście nie widzę minusów takiego rozwiązania - to nie tak, że ktoś mógłby sobie pisać głupoty bez konsekwencji i trollować bo od tego są moderatorzy żeby kasować takie posty.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, oFi napisał:

Jak widzę klauny i minusy to już jest dla mnie red flag by tego dalej nie czytać.

 

I po co oszukujesz sam siebie? Przecież oboje wiemy, że czytasz bo tego typu posty wzbudzają ciekawość. To co teraz napisałeś to słodkie pyerdolenie mające na celu zracjonalizowanie sobie tego, że są potrzebne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...