Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, krzysiek923 napisał:

Czy moderator Square mógłby przestać się wozić jak alfons i cichaczem usuwać całkiem normalne posty, tylko dlatego, że zostały napisane w dziale świętej Sonki? Typ walnął ścianę tekstu bez akapitów, więc napisałem, żeby je dodał, ale widocznie jest to zbyt obraźliwe.

 

Miło było cię poznać Krzychu. :lapka:

Odnośnik do komentarza

No tak myślałem, że w drugiej kolejności ty. Powiesz więc, co w nim znalazłeś niestosownego? Zwykła uwaga, bo ścianę tekstu bez akapitów ciężko się czyta, już nie bądź taki nadgorliwy.

 

7 minut temu, Square napisał:

@krzysiek923 no trochę pudło

Przepraszam serdecznie!

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysiek923 napisał:

No tak myślałem, że w drugiej kolejności ty. Powiesz więc, co w nim znalazłeś niestosownego?

 

Daruj sobie zwracanie uwagi świeżemu użytkownikowi który pewnie szuka pomocy w kilku źródłach, i ma gotowy skopiowany tekst tylko prawdopodobnie usunął po wklejeniu tekstu formatowanie i pozbył się tym akapitów. Nie zachowuj się jak barany na elektrodzie w stosunku do nowych, tylko postaraj się merytorycznie pomóc, odpowiedzieć i wtedy ewentualnie zwróć przy okazji uwagę.

 

 

jakbyś to pisał do stałego użytkownika to bym ci tego nie ukrywał

Odnośnik do komentarza

No tak, obrazi się i pójdzie, bo ktoś mu zasugerował akapity, które z szacunku do pomagających powinien ogarnąć. Sam mam je sobie zrobić? Chciałem przeczytać i być może pomóc, ale serio nie będę się męczyć z tym, bo mi za to nie płacą i po prostu nie wypada prosić o pomoc w ten sposób. Zresztą, OK, nieważne, bo drama się robi.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Już tłumaczę dlaczego postowanie obrazków z dysku zostało wyłączone. 

 

Jest to spowodowane reliktowym promieniowaniem tła wykrytym przez raduoastronomów, dowodzącym rozszerzania się Wszechświata. Owo reliktowe promieniowanie tła połączone ze wzmożoną aktywnością Słońca i jego rozbłyskami czyli wiatrem słonecznym miało wpływ na prawidłowy rozwój tchórzofretek szablozębnych jakie żyły w okresie plejstocenu. Wskutek ruchu precesji osi Ziemi owe tchórzofretki miały zaburzenia w swoim zmyśle geolokacji i natrafiły na siedliska praludzi. Od tego momentu stanowiły element diety neandertalczyka, który żył na tych ziemiach 400 000 lat temu.

Potem przyszedł @Squarei wyłączył dodawanie obrazków. Czego tu nie rozumieć?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szanowni użytkownicy i moderatorzy. Jak to jest z negatywnymi reakcjami na forum, zwanymi minusami. Użytkownik @izon bombarduje mi priv wiadomościami z pogróżkami, bo chłopak dostał kilka minusów. 

Czy robię coś nielegalnego? Po to jest limit reakcji, żeby nie można tym spamować. A może są na forum równi i równiejsi? 

  • Haha 6
  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, knotek napisał:

Żadna afera, po prostu jeżeli moje zachowanie wobec użytkownika @izon nosi znamiona PRZESTĘPSTWA, to pokornie poddam się karze, chciałbym jednak znać oficjalną wykładnię prawną :potter:


zalecam złagodzenie konfliktu i zastąpienie :rep_down: reakcja :beka:

 

podobno boli tak samo 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...