Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Mhm, tak było. Już nawet nie pamiętam w którym temacie to było, ale ni z gruchy ni z pietruchy wleciał z mordą, że o soulsach coś źle napisałem i żebym wypierdalał i mną gardzi xDD W teamcie demonsów też pamiętam jak dwa lata temu napisałem, że wygląda super, ale nie jak next gen to dostał piany na mordzie zaczął mnie wyzywać i ludzi grających na xboxie, którzy nawet nie wchodzili do tematu. Szkoda, że takie posty frustratów są usuwane : (

Co ty pierdolisz? Podam Ci przykład bo nie rozumiesz - piszesz w tematach soulsowych ze kolejne sroulsy, ze znowu to samo. Po co? Czy widzisz chociaż jeden mój post w temacie xeno? Mam wywalone na ta grę i nie psuje tam powietrza skoro gra mnie nie interesuje. 
Zreszta nie ważne dla mnie nie istniejesz. Eot. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Może być ciężko, bo w tym roku mam mocną konkurencję w postaci ciebie,  balona czy incha, ale myślę że jest szansa :lapka:

Dudasx jeszcze mi bezbeka wciska, aby zrzucić ten ciężar z siebie.
Myśle, że te teksty o tajności głosowania na Dudę , a po tem wklejanie konstytucji idealnie pokazuje twoje „skille” w tym zakresie. 
 

Najpierw przyrównuje mnie do gardła, potem wrzuca mnie do wora z sobą. Co jeszcze dziś strasznego mnie czeka? 
 

edytka o widzę, że już usunął te cytaty z konstytucji, tak jak podpis o bezbeku. No beka :yao:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Je.bac

Xboxa

I

Cristiano

Ronaldo

Je.bac

 

na 100%


Dokładnie tak samo to rozszyfrowałem :lapka:
Co do wojenek to CW już dawno zrobiło się bluzgownicą i przerodziło się w user wars i prywatne podjazdy, a nie w bekowe teksty na temat dominacji którejkolwiek z konsol (lub dopierdalaniu innej). Spora w tym zasługa Liścia i incha, którzy nie potrafią inaczej i czują, że muszą sobie jeździć po matkach i wyzywać od najgorszych.
I te tłumaczenia, że "ja nie byłem pierwszy, tylko odpowiadam w tym tonie" - to k#rwa nie odpowiadaj, zgłaszaj posty do moderacji i bądź mądrzejszy.
Balon też przegina pałę z tym jechaniem GAASAXowi - nie znam całej genezy, ale jeśli jedynym powodem tej niechęci jest fakt, że ASX lubi gierki multi/gaasy, a Balon nimi gardzi to strasznie małostkowe podłoże ma ten konflikt.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Wredny napisał:

Balon nimi gardzi to strasznie małostkowe podłoże ma ten konflikt.

Ja nie gardzę nikim na tym forum. No może trochę gardłem. ASX jest po prostu dla mnie deko denerwujący (udawana obiektywność, pasywna agresja czy obracanie kota ogonie polana sosem bezbeka) stąd czasami dostanie  blasta na otrzeźwienie (szczególnie jak mnie jeszcze wywołuje do tablicy). Potem za dużo bierze do siebie (wrażliwiec) i dramat gotowy.

 

Btw. gassy >>> głosowanie na Dudę jak coś. 

Odnośnik do komentarza

Dałem dupy, wyglupilem się. Zbyt poważnie potraktowałem wasze podsmiechujki ze mnie. 

 

Proponuję się już rozejść. Nie łudzę się nastąpi  jakieś pojednanie, forumowicze są już chyba zbyt starzy by się zmienić , wiec po prostu wrzucę kilku użytkowników do ignorów i zamierzam przestać odpowiadać na zaczepki. Tyle mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mozi napisał:

Co ty pierdolisz? Podam Ci przykład bo nie rozumiesz - piszesz w tematach soulsowych ze kolejne sroulsy, ze znowu to samo. Po co? Czy widzisz chociaż jeden mój post w temacie xeno? Mam wywalone na ta grę i nie psuje tam powietrza skoro gra mnie nie interesuje. 
Zreszta nie ważne dla mnie nie istniejesz. Eot. 

Doskonale wiesz o czym piszę, ale głupiego najlatwiej udawać kiedy niewygodne posty są pokasowane. I przypomnialo mi sie gdzie udaru dostałeś - w temacie wo long po tym jak napisalem, ze dobrze, ze jest szybsze od soulsow xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...