Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Square napisał:

Się pytacie jakbyście od wczoraj na forum byli.

No pytam się czy jakiegoś bana dostał czy coś? No nie zauważyłem, ale fakt ostatnio rzadko tu zaglądałem. 

3 minuty temu, devilbot napisał:

Wszystko ok. Nadal gra w chujowe gry AA i zbiera gamepassa w pudełkach.

No te kupowanie pudełek i to jeszcze jakiś sztrucli, które są w passie, to faktycznie trochę wredne :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

No pytam się czy jakiegoś bana dostał czy coś? No nie zauważyłem, ale fakt ostatnio rzadko tu zaglądałem. 

 

Też przegapiłem story z Wrednym ale z tego co udało mi się ustalić przez ostatnie kilka godzin, po przesłuchaniu świadków i zbadaniu śladów okazuje się że 60 użył jedynej broni jaką posiada, czyli wyebał stado minusów Wrednemu za co Wredny nazwał go w statusie po imieniu. Następnie 60 jak to 60 nie zawiódł nikogo i zrobił 60. Wredny ponoć poleciał, stąd tylko reakcje mu zostały.

 

Jestem pewien że Wredny szykuje też coś wrednego na 60, jbc...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shen napisał:

Coś niedobrego się z nim dzieje, a dopiero co płakał o minusiki :)

Przechwytywanie.JPG.3073f1a0495180ddd8071f501f8b7a16.JPG

Wczoraj sam pierwszy mu dałeś serię minusów (teraz już usuniętych) 'jak leci', bodajże w temacie Platinum Club. Marne prowo. Się nie dziw, że cię z 20inchem zrównują. A że Wredny faktycznie ma jakąś słabość i się mści, to już inna sprawa.

 

W ogóle te reakcje to powinny wylecieć wszystkie. Kiedyś jak się komuś coś nie podobało na forum, to była dyskusja przynajmniej. Teraz tylko wszechobecne "beki z typa", minusy dla zasady i kółka wzajemnej adoracji.

 

A fakt, że userzy, którzy w dzisiejszych czasach są chętni jeszcze rzeczowo coś pisać w tym całym śmietniku są banowani, podczas gdy trolle na poziomie gimnazjum swobodnie hulają bez oporów i robią CW poza CW to już w ogóle żenada.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...