Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szanowny Panie

 

Kontaktuje się w sprawie Pana zamówienia nr XXXXXXX, na tytuł The Last Guardian Edycja Kolekcjonerska.

 

Chciałbym poinformować że dostawa tych gier dotrze do nas w dniu jutrzejszym i jutro wyślemy ten tytuł do Pana.

 

Wiem że tytuł jest bardzo wyczekiwany ale proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.

 

Z wyrazami szacunku, XXXXXX
Odnośnik do komentarza

 

 

Szanowny Panie

 

Kontaktuje się w sprawie Pana zamówienia nr XDDDDDDD, na tytuł The Last Guardian Edycja Kolekcjonerska.

 

Chciałbym poinformować że dostawa tych gier dotrze do nas w dniu jutrzejszym i jutro wyślemy ten tytuł do Pana.

 

Wiem że tytuł jest bardzo wyczekiwany ale proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.

 

Z wyrazami szacunku, XDDDDDDD

Prawdziwy mail brzmial tak

Odnośnik do komentarza

graczdari ile sztuk last guardiana jest w dystrybucji na polske? bedzie ponad 500?

 

Może i 750, ale my i tak bierzemy z UK :P Jest szybciej i taniej niż to co oferuje SONY POLSKA i nie trzeba prosić się o towar.

 

A tak zupełnie poważnie, to z tym 500 PS4 PRO to była taka informacja, którą rzuciła jedna z hurtowni w Polsce i to nie był mój wymysł a tej hurtowni :P

Edytowane przez Graczdari
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wymysl ich ale juz mozg powinienes miec swoj

 

Te 500 sztuk to nie była znowu taka nierealistyczna informacja. Jak się zobaczy dostępność niektórego towaru od SONY w pierwszym rzucie to żadna informacja nie jest mało realna :P

 

Takie PS VR np. w Polsce miało naprawdę mały nakład premierowy, a chyba i ten nowy nie jest zbyt wielki.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

ta informacje o dostepnosci niektorego towaru od sony tez bierzesz z tej hurtowni?

 

Wiesz, tą informacje to sobie rzucił przedstawiciel handlowy, a reszta to już jest kwestia przeglądu hurtowni. Jak w każdej hurtowni nie ma towaru, albo jest go mało to można domniemać, że jest z nim słabo. Często jest nawet tak, iż hurtownia deklaruje towar, którego potem często od głównego dostawcy sama nie potrafi dostać. Taki problem ma często Conquest, jak choćby ostatnio z Nes Mini. Teraz twierdzą, że będzie pod koniec grudnia, ale jak to będzie faktycznie to sie zobaczy. 

 

nes.png

 

Co do teorii Media Expert - to, że na 10 ME jest nadany towar, to nie znaczy że na 10 innych też On jest. Często właśnie jest tak, że towar lokuje się tylko w newralgicznych punktach. 

 

Co do wkrętek to dwa razy strolowałem i wielkie halo :P Niektórzy robią to dzień w dzień. Oczywiście jak wrzucałem gameplaye z wielu gier kilka dni przed premierą, dawałem różne (małe bo małe) rzeczy jak kody na gry itd. to już nikt nie pamięta :P

 

A teraz koniec offtopu z mojej strony.

Edytowane przez Graczdari
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Kuźwa... Niby mam ciśnienie, bo nawet jakby gra okazała się crapem to i tak tego typu legendę chciałbym postawić na półce, obok Duke Nukem Forever i Aliens Colonial Marines...

Wiem jednak, że będzie/jest to tytuł zayebisty, godny duchowy spadkobierca ICO/SotC i gra, przy której znów poczuję tę dziecięcą radość z grania na konsoli (zwłaszcza na PS4, coś rzadko takie doznania mi oferuje). I pal już sześć te kwestie techniczne, skoro dałem radę wymaksować Fallout 3 na PS3...

 

Wkoorvia mnie samo Sony Polska - jak koorva za tego szpila można zawołać 249zł na premierę? Ogólnie wszystkie gry od Sony są kosmicznie drogie na starcie.

Sram na ich zabawy z lokalizacją i że to kosztuje - ja o to kur.wa nie prosiłem, z mojej wersji możecie usunąć polskie napisy (tylko błagam, nie mówcie, że jest jakiś dubbing czy coś), bo i tak w gry gram po angielsku. Wkurza mnie takie uszczęśliwianie wszystkich na siłę - nie dość, że okładkę spaskudzą wielką lochą o polskiej wersji językowej, to jeszcze gra przynajmniej 30zł droższa...

Ale pewnie i tak jutro pojadę, bo w sobotę żona cały dzień w robocie, więc będzie grane :)

Odnośnik do komentarza

Dobra wiemy już że gierka chodzi w "20" klatkach na zwykłtm PS4, że jest 4k na pro, że jest płynniej na pro ale coś wiadomo czy jest hdr? Graczdari jest tam hdr czy jak zwierze ogrywasz na tv fhd?

 

Nie dorobiłem się jeszcze tak prawilnego sprzętu, ale changelog sugeruje, że Patch 1.01 dodał HDR, więc powinien być.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...