Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

Jaranka Guardianem dzień 2.

Czy wy też tak macie że połowe gry gracie z kamerą na Trico i obserwujecie co on robi, jak się zachowa! xD Kłerwa jakie to jest za (pipi)iste. Co do grafy to mega mi się podoba. Świetny baśniowy design z kozackim hdr-owym oświetleniem robi niesamowitą robotę. Dzięki Trico każdy moment w tej grze to coś nowego, innego. Jak narazie mocne 9 i poważny kandydat na moje GOTY 2016.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

A ja się dziś pierwszy raz zaciąłem. Kierwa, do łba by mi nie przyszło, żeby w pewnym momencie

szukać przejścia w kracie, skoro wcześniej były one nienaruszalne

, więc latałem po lokacji jak debil, próbując zmusić Trico do rzeczy, której zrobić nie mógł. 

Trico ogólnie słodki zwierz, mogę bez końca patrzeć jak macha uszkami, drapie się po karku czy tapla w wodzie. Albo jak wsadzi łeb w zbyt małe dla niego przejście :D 

 

I gdzie ta spadki płynności, bo jakoś na razie nie zauważyłem?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Czegoś takiego drugiego po prostu nie ma. Warto zagrać, warto wspierać takie produkty. 1000% lepsze niż kolejne cody, assassyny czy inne bfy.

 

Z tego narzekania na fpsy mam coraz większą bekę. Takie poważniejsze dropy miałem może ze 3 razy (i to tylko chwilowo tak jakby gra doczytywala coś w locie), ale nie było to nic co zepsuloby zabawę. Poza tym gra chodzi ok. Przypominam że to nie jest shooter bijatyka czy gra wyścigowa żeby było wymagane 30-60fpsow. :cool: Dodam ze mam konsole bez oznaczenia Pro. :lapka:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mylisz się. Może tam być ukryte "przeciwnika", "adwersarza", "bossa" itp. - spoiler zrobiony w ten sposób rozmyślnie, jakbym zostawił tylko "zobaczyłem" to każdy by klikał z ciekawości, czy z rozpędu, a tak ten kto już tam doszedł to wie, a ten który jeszcze nie - może się najwyżej domyślać.

Odnośnik do komentarza

Oprawa wizualna rodem z ps3, 10 lat developingu, o mamy tylko na Pro solidne 30fps. No mega smiech na sali. Bez przegiecia kruwaa, ten software powinien smigac jak zyleta w 60fps na zwyklym ps4! To nie jest indyk Za grosze, to gra Za ponad 200zl.Niewiarygodne jest, ze majac ps4 mozna tak s(pipi)ilooc sprawe. Alez Ci programisci odpowiedzialni za. optymalizacje musza byc nieudacznikami.Szok!

  • Plusik 2
  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

Fajna gierka. Zwierzak jest największą zaletą tej gry jak jej i wadą. Gra jest dość prosta, a jedyne problemy to te by namówić Trico to wykonania dokładnie tego czego od niego oczekujesz. Człowiek zżywa się z tym potworkiem, obserwuje jego cudne zachowania i reakcje, ale po chwili ma ochotę wejść mu na łeb i kopać go po oczach ;P Póki co przyjemnie się w to gra, ale nie wyobrażam sobie by robić drugie podejście.

Odnośnik do komentarza

Fajna gierka. Zwierzak jest największą zaletą tej gry jak jej i wadą. Gra jest dość prosta, a jedyne problemy to te by namówić Trico to wykonania dokładnie tego czego od niego oczekujesz. Człowiek zżywa się z tym potworkiem, obserwuje jego cudne zachowania i reakcje, ale po chwili ma ochotę wejść mu na łeb i kopać go po oczach ;P Póki co przyjemnie się w to gra, ale nie wyobrażam sobie by robić drugie podejście.

 

w sensie nigdy nie miałes zwierzaka i lepiej nie miej xD

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

W sensie, że mam zwierzaki i lepiej mieć nie mogą ? ;]

 

 

Miałem teraz dwa takie momenty, że krew mnie zalewała. Pierwszy to próba namówienia bestii do uderzenia łapą w wózek by ten wybił mnie do kraty powyżej, trochę irytacji, ale jeszcze ok. Następne próba zmuszenia do zanurkowania ... ło matko. Ja wiem, że to nie do końca okiełznany zwierz, ale bez przesady.

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...