Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

Divison i Mafia xDDD

Ludzie nie piszcie takich głupot, bo porównujecie dwie gierki, jakich pełno na rynku, do tytuły, którego nie można porównać do niczego na tej generacji. Są gry i GRY, jedne się przechodzi, sprzedaje i zapomina, drugie wspomina przez lata i stawia na półkę z grami, które się najbardziej ceni. Z drugiej strony, gusta są różne, jednemu przez całą generacje wystarczy co roku nowa Fifa i Cod i będzie zadowolony.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Za duzo premier w tym okresie jest, Final skonczony i jeszcze mam do nadrobienia Dishonored 2... Mafia czy Division byly madre bo wyszly jak nie mialem w co grac. :beksa:

Biegnę z pomocą: najpierw The Last Guardian, a później cała reszta. Jedyna prawilna kolejność. :lapka:

 

Też mam Dishonored 2 do nadrobienia, no ale trzeba się szanować... chociaż wiem że tytuł podobno zacny.

Odnośnik do komentarza

 

Ludzie nie piszcie takich głupot, bo porównujecie dwie gierki, jakich pełno na rynku, do tytuły, którego nie można porównać do niczego na tej generacji.

 

O jakich porownaniach mowisz?

 

Też się zastanawiam. No ale pamiętaj z kim rozmawiasz, on ma swój świat i swoje kredki. :) 

Odnośnik do komentarza

Fragmenty z nieposłusznym Trico jak najbardziej prawdziwe, ale zdecydowanie wycięte z kontekstu i wyolbrzymione, poprzez odpowiedni montaż.

Trzeba pamiętać o tym, że czasem lepiej nie ponawiać komendy, bo mu odbija, czasem zajmuje mu dłużej odpowiednie ustawienie się do skoku, trzeba na to poczekać. No i jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mogło to przeszkadzać komukolwiek oprócz fanów CoDów z ADHD - osoby, które które będą zachwycone pięknem tego świata, raczej uznają to za słodkie. No chyba że ktoś robi speedrun pod trofeum...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A właśnie, temu kto wymyślił trofeum żeby przejść grę w mniej jak 5h powinni odciąć łeb i naszczać do szyi. Serio. Co za kretynizm. :dynia:

 

To tak jakby w CoDzie dać trofeum żeby przejść grę w nie mniej jak 30h. :dynia:

Odnośnik do komentarza

Triko czasem coś dłużej pomyśli ale podejrzewam że jestem już pod koniec gierki a miałem tylko dwa ciężkie przypadki - jaskinia z wodą co pisałem wcześniej i akcja z wydostaniem się z jednego miejsca 

na ogonie triko, trzeba było go zmusić żeby go opuścił na dół do gówniaka

i oba okazały się bugami co pewnie spaczują, chociaż przyznam że zaczynałem się irytować i zastanawiać czy aby dobrze rozkminiałem dane sytuacje. Poza tym to dość się słucha, zdarza mu się pomyśleć np. z 2 min zanim skoczy na kolumnę po komendzie ale podpinam się pod wcześniejsze komentarze że ma to jakiś sens. Za to im dalej w grę tym kamera coraz bardziej leci w huja (i lecą też klatki na ps bieda4 :))no tutaj się nie popisali, ale były też asy w temacie co mieli problemy żeby skoczyć na łańcuch bo klatki spadają - serio polecam inne hobby, żeby zginąć w tej grze poprzez spadnięcie gdzieś gówniakiem to trzeba być mega ulungiem. Jedyna kwestia ze sterowania co mogli by poprawić to gdy jesteśmy na grzbiecie triko i chcemy zejść na ziemię, trzeba się czasem posiłować bo wciskanie x nie zawsze przynosi zamierzony efekt. Polecam zagrać każdemu, ja np nie grałem w żadne ico ani sotc i nie wiedziałem czego się spodziewać a gierką jestem oczarowany chociaż nie jest to "mój typ" gry.  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@messer - mogłeś go ciągnąć za ogon byłoby szybciej ;) myślę że to nie spoiler i warto pamiętać o tym elemencie gameplayu ekhm ;p ja często zapominałem że mam to lustro...i to że kurak potrafi kilka rzeczy których gówniak nie da rady, i vice versa

 

co do słuchania się Trico - jak go nauczysz czegoś ŹLE to będzie to powtarzał ŹLE - kazałem mu skakać w miejscu i to robił troche się pusząc i denerwując...takich śmisznych historyjek miałem conajmniej kilka

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i przygoda się skończyła :( Co za szkoda, że była taka krótka. Wszystko w zasadzie o grze zostało powiedziane. W grze nie przeszkadzało mi nic. Nie zauważyłem znaczących problemów z niczym, a grafika mi odpowiadała. Trico może nie zawsze szybko, ale się słuchał. Czasami po prostu albo dawałem mu złą komendę, albo musiałem poczekać, aż się zorientuje w otoczeniu i wykona, to co chciałem.

Jak ja lubię gry, które nagradzają mnie za oglądanie napisów końcowych :) Tutaj się nie zawiodłem :)

 

Kermit

jeżeli to drzewo, co wisisz za bluzkę/koszulę po upadku, to ja bodajże zmusiłem Trico do skoku, wtedy on gdzieś wskakuje i da się przeskoczyć/złapać za jego ogon. Nie zawsze samo wołanie daje efekt.

 

Odnośnik do komentarza

Zauważyliście to jak fajnie subtelnie podpowiadane jest że chłopak znajduje się blisko beczki? Pojawia się jeden niebieski motyl a im bliżej tym więcej, odpowiednio dwa i trzy. Bardzo fajne. Bardzo nienachalne. No i czasami motylki latają sobie ot tak, ale widać to całkiem nieźle jak jesteśmy gdzieś blisko beczki. :) Robię teraz drugie przejście i mam zamiar zebrać wszystkie. Do tej pory okazało się że nie zebrałem chyba z 4 beczek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...