Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

ja trailerow poza tym pierwszym z e3 praktycznie nie widziałem tym lepiej chlonelo się caly swiat

 

niektore akcje bez kitu widowiskowe jak z uncharted xd

 

pewnie to juz niestety ostatnia gra Uedy tym bardziej polecam niezdecydowanym ograć perełkę pomimo braków technicznych

 

a no i najważniejsze - grafika bardzo ładna

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pewnie to juz niestety ostatnia gra Uedy tym bardziej polecam niezdecydowanym ograć perełkę pomimo braków technicznych

 

No i właśnie przez to zastanawiam się czy sobie zostawić na pamiątkę tak jak Ico i SotC a jak to okaże się prawdą że jednak Ueda da sobie spokój to jak dla mnie cios w branże będzie kolosalny bo tak naprawdę nikt takich perełek nie tworzy.

Odnośnik do komentarza

TLG to niewątpliwie świetna gra z problemami, ale najbardziej negatywnie wpłynął na nią okres produkcyjny. Nie chodzi już nawet o kwestie wizualne, ale finansowe.

 

Wieloletnia produkcja najpewniej kosztowała krocie, a sprzedaż póki co kuleje. UEDA pewnie dostanie kolejną szanse, ale na pewno nie z takim budżetem i czasem. Bo co by nie mówić - SONY i PLAYSTATION potrzebują takich gier ;)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

TLG to niewątpliwie świetna gra z problemami, ale najbardziej negatywnie wpłynął na nią okres produkcyjny. Nie chodzi już nawet o kwestie wizualne, ale finansowe.

 

Wieloletnia produkcja najpewniej kosztowała krocie, a sprzedaż póki co kuleje. UEDA pewnie dostanie kolejną szanse, ale na pewno nie z takim budżetem i czasem. Bo co by nie mówić - SONY i PLAYSTATION potrzebują takich gier ;)

 

Nie sony i plejstejszon a cała branża potrzebuje tego typu gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no beka ja dziś ruszyłem i jest MAgia .

Z samego patrzenia jak ta bestia podąża za nami,przedziera się przez lasy itd fun 10/10 .

Fizyka animacja trico nawet samej sierści rewelacja !

Do tego zachowanie zwierzaka, animacje jak się drapie wyje otrzepuje z wody czy skomle za nami bo nie może przejść(i patrzy tymi oczkami) no magia niesamowita,

Ja nie rozumiem oceniania sztuka 10/10  grafika 4 to 6.5 ,,,, kurfa albo coś jest dobre i dobrze się gra albo coś jest słabe nudne wtórne i się nie chcę grać .

Od tlg ciężko jest się oderwać, choć widzę drobne problemy ze sterowaniem/kamerą  ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia .

Jutro tylko robotę odbębnić i długa nocka się szykuje . 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Gierka już oczywiście skończona. Prze za(pipi)i sta pozycja. Mega się cieszę, że wziąłem steelbook i oczywiście zostaje w kolekcji. Dostałem więcej niż się spidziewałem. Szczerze to myślałem, że to zepsują. Gierka będzie zjanuszowana na 5h. Nic z tych rzeczy. Jest to długi jak na obecne standardy szpil, z wielką metką januszunfrendly.

 

Mocne 9/10. Polecam każdemu kto uznaja inne gatunki niż fifa i strzelanki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Także wczoraj skończyłem tą fantastyczną przygodę.

Animacja i zachowanie Trico to małe mistrzostwo za które należy się :trophy_gold:

Szkoda tylko, że gra nie sprzedała się i mało osób doceniło to małe cudo, bo w przyszłości tego typu produkcje  będą mocno ograniczone i obarczone ryzykiem dla twórców .

Dla mnie bardzo dużym + jest to, że gra zrobiona w "starej szkole" bez podpowiedzi strzałkowych i tym podobnych ułatwień typu gdzie iść nie jesteśmy prowadzeni za rączkę (dla młodszych rocznikowo osób może okazać się to pewnie problemem nie do przeskoczenia )

Edytowane przez Cottage
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do tej sprzedaż to spokojnie. Narazie były newsy o gb i jap.Wydaje mi się że sprzeda się najlepiej ze świętej trójcy. Wiadomo że byłoby mega jakby poszła milionach bo może wróciłby trend na takie konsolowe, "pełne" gierki.

Z drugiej strony patrząc na trendy branży wątpię, że sony miało wielki sprzedażowe oczekwiania co do tego tytułu.

Odnośnik do komentarza

Także wczoraj skończyłem tą fantastyczną przygodę.

Animacja i zachowanie Trico to małe mistrzostwo za które należy się :trophy_gold:

Szkoda tylko, że gra nie sprzedała się i mało osób doceniło to małe cudo, bo w przyszłości tego typu produkcje  będą mocno ograniczone i obarczone ryzykiem dla twórców .

Dla mnie bardzo dużym + jest to, że gra zrobiona w "starej szkole" bez podpowiedzi strzałkowych i tym podobnych ułatwień typu gdzie iść nie jesteśmy prowadzeni za rączkę (dla młodszych rocznikowo osób może okazać się to pewnie problemem nie do przeskoczenia )

 

Sprzedaje się przeciętnie bo jest technicznym bublem. Tak art design robi robotę, ale gra wygląda jak mocniejszy remaster z ps3. Przy tym spadki do 15-20 fps na zwykłym ps4 to norma, a przecież to jest ex, a nie multiplatformer . Oby wyniki sprzedaży dały do myślenia Sony, by gier w takim stanie technicznym nie wydawać ;p.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że gierka ograna i co chwilę miałeś spadki do 15-20 ks?

i nie, ta gra nie sprzedaje się super bo zgubi czasami klatki, tylko dlatego że nie ma strzelania, emo-hipsterskiego trailera z dubstepem i wypas multi z mikro płatnościami. Co do sprzedaży to mam nadzieję że nie sowoduje że sony zacznie wszędzie dawać powyższe rakoelementy.

 

Ps czy mi się dobrze wydaje ale czy TLG największe baty zbiera od tych co nie grali oraz 15-20 letnich jotuberów growych, którze nie kumają czaczy?

Z tego tematu z osób które to skończyły to albo zachwyty alb teksty, że bardzo dobra gierka, coś tam gubiła klatki na zwykłej PS4 (na Pro jest mega) ale bez przesady więc jaka jest prawda? xD

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...