Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A tutaj sie nie zgodzę, bo juz w pierwszych dwóch filmach (Iron man i Hulk) miałeś mocne indykacje ze idzie to w jakąś strone i byli to Avengers ( Nick Fury po napisach i cameo Starka w Hulku). Jedyne co, to w fazie 4 idą mocno w strone 

Spoiler

wg. mnie ofc tych magicznych artefaktów od Shang Chi i Ms Marvel.

 

 

ale no w jednej fazie mamy multiwersa, kosmosy, bogów itp. A mało takich Hawkeyeów czy Moon Knightów gdzie stawki są relatywnie małe. Ile można ratować nieskończoną liczbę wszechświatów?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie generalnie masakrycznie nudna ta 4 faza póki co. Czarna Wdowa i Dziwago2 na plus, WandaVision też. Shang tsung i etergays to jakieś kosmiczne ścieki. Lecę z Hawkeyem i resztą seriali, potem Thor. Huj wie w jaką stronę to idzie, w zasadzie każdy film otwiera nowy wątek. Bohaterowie rozjebani po światach jak gnój po polu. Ehh.. 

 

Ciekawych postaci brak praktycznie. Fajnie się patrzy na Wandę, Jelenę Belova. Szkoda ze taki Matt Murdock nie dostał filmu 

Odnośnik do komentarza

jednak full retard z tym thorem ;/ jak mnie wkur.wiają

Spoiler

motywy z super dziećmi w takich filmach, od razu mi się rysuje przed oczami typowy familijny crap do niedzielnego obiadu w tv puls. Drugi Shazaam. W ogóle jest wesoło, kolorowo, no już Ragnarok mnie kuł tym 'humorem'.

 

Chyba wystarczy mi mcu na jakiś czas. Nie przypuszczałem, że będę miał przesyt kinem superbohaterskim.

Odnośnik do komentarza

Z nowej fazy na plus wychodzą:

Spiderman, Thor, Strange, Wandavision, Loki, Moon Knight, Czarna Wdowa to jeszcze poprzednia, ale była dobra.

 

Eternals to totalny ściek, który w ogóle nie powinien wyjść z bardzo wielu powodów, o których już kiedyś pisałem, całkowicie nietrafiony reżyser, który w ogóle nie zrozumiał konwencji serii i charakteru postaci.

 

Shang, to po prostu film mocno nierówny.

 

Dla mnie jest BDB, bo za złą produkcję uznaję tak naprawdę jeden film.

Odnośnik do komentarza

Faza 5 zapowiada się zdecydowanie lepiej od 4. W zasadzie chcę obejrzeć wszystko oprócz Blade’a i Agathy i to ze względu na to, że nie lubię takich klimatów, bo obiektywnie mogą to być jedne z lepszych rzeczy w tej fazie. Obawiam się jeszcze czy z Ironheart nie zrobią kolejnego serialu dla dzieci, ale na resztę czekam bardzo. A gdybym miał zrobić top 5 z zapowiedzianych rzeczy bez względu ma fazę MCU to są to:

 

5. Secret Invasion

4. Avengers 5 i 6 

3. Thunderbolts

2. Fantastic Four

1. Guardians of The Galaxy 3

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

Ale jakos wytłumaczyli jego znikniecie? Zginął poza ekranem czy coś? Nie sledze jakos specjalnie mcu.

No Boseman zmarł na raka 2 lata temu.

39 minut temu, Square napisał:

To się dzieje po Endgame?

Można założyć, że rzecz ma miejsce pomiędzy IW, a EG bo nie dosłyszałem czy królowa-matka nawiązywała do zniknięcia T'Challi czy jego śmierci. Ale to raczej bez znaczenia bo to będzie wewnętrzny konflikt jak z jedynką.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

No bardziej mi właśnie chodzi o brak Pantery. Jakby się działo przed Endgame to by było wyjaśnienie czemu go nie ma. Z drugiej strony jest mowa o straceniu całej rodziny, a jest przecież Shuri pokazana normalnie.

No właśnie robie rewatch EG i Shuri

Spoiler

znajduje się na liście "spopielonych"

więc na 100% BP2 jest po EG. Tak czy siak mają milion sposobów by wyjaśnić jak zginął T'Challa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...