Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ogladacie marvele inaczej niz z zatoki, to w excelku biakozebnych z disneya niczym sie nie roznicie od jego fanow.

 

To ze thor 4 i shehulk bedzie go.wnem bylo wiadomo od pierwszych trailerow. Ale nie, trzeba obejrzec bo tym razem sie uda xD Bo 2min cameo DD, ktore bedzie latac po yt.

 

Marvel to chyba teraz kino autorskie. Jak nie jeden ciagly wyrzyg "zartow" od wiecznego dziecka z hawajow, to leczenie kompleksow samotnej kociary przed 40ka. Tam nikt juz nie ma pomyslu na ciaglosc jak w poprzedniej fazie. Kazdy tylko forsuje swoja agende, najlepiej owinieta w woke go.wno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, Mejm napisał:

Jesli ogladacie marvele inaczej niz z zatoki, to w excelku biakozebnych z disneya niczym sie nie roznicie od jego fanow.


Nie, nie. Słuchaj człowieku oni mają tam takie algorytmy, że widzą wszystko. Widzą, że obejrzałem 1 i pół odcinka serialu i porzuciłem to w pizdu mimo, że mam aktywną subskrypcję w ich serwisie  i obejrzałem już po tym kilka innych produkcji a do ich serialu nigdy nie wracam. Daje to głośny protest sprzeciwu dla gówna jakim nas karmią. Tak jest, nie kłamie. :sadkek:

I nie wiem czy to wszystko ode mnie zależy bo ja nigdy nie kupiłem pieniążków do gry mobilnej, nie kupowałem DLC ze zbroją dla konia a mimo wszystko gejming się zeszmacił. I co mi to dało?

Edytowane przez Krzysztof93
Odnośnik do komentarza

Pierdolenie, że "po chuj oglądacie" trochę trąci boomerstwem. To tak jakby fanom piłki nożnej powiedzieć żeby nie oglądali meczów polskiej reprezentacji :reggie:

 

Przecież te filmy powstały dla fanów komiksów i dla nich w pierwszej kolejności były robione. A że podjęto ogromny gambit czy to się w ogóle przyjmie to jeszcze na początku było jakieś poszanowanie dla materiału źródłowego. Niestety to co ostatnio się wyczynia to idealne podsumowanie aktualnego stanu popkultury - miałkość, gender, chęć zadowolenia wszystkich na raz, proste scenariusze i stężenie one-linerów przekraczające normy o jakieś 500% żeby się łatwo dało wyciąć i na tik-toka wrzucić z heheszkami. 

 

Ostatnio do prasowania nadrobiłem trochę seriali z MCU i olaboga. Nawet na przewijaniu można było ziewać. Jedynie Loki się jako tako klimatem i konwencją bronił, ale im dalej tym gorzej. Szkoda klawiatury strzępić. 

Odnośnik do komentarza
On 5/25/2022 at 11:30 AM, gekon said:

A to spore wyzwanie

 

być hejterem filmów Marvela i widzieć, co odpierdala DC

 

Marvele fajne bajeczki. Jedne gorsze, inne lepsze. Śledzę jak serial, czyli w sumie jak... kiedyś komiksy.

 

Bale się sprzedał xD nie, żeby coś, ale w MCU byli już znacznie lepsi i lepiej cenieni aktorzy. 

DC też nie lubię, jedynie mam sympatię do Batmana (i Jokera).

 

Wczoraj obejrzałem Czarną Wdowę bo lubię Scarlett ale nie bardzo kumałem o czym w tym filmie mówią bo pierwsza styczność z tą postacią a Avengers oglądałem może 20 minut zanim wymięknąłem. Niestety jak ktoś nie siedzi w uniwersum to nie ma co się zabierać za Marvela. 

 

A, Strażnicy Galaktyki mi się podobali :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rudiok napisał:

Pierdolenie, że "po chuj oglądacie" trochę trąci boomerstwem. To tak jakby fanom piłki nożnej powiedzieć żeby nie oglądali meczów polskiej reprezentacji :reggie:

 

Przecież te filmy powstały dla fanów komiksów i dla nich w pierwszej kolejności były robione. A że podjęto ogromny gambit czy to się w ogóle przyjmie to jeszcze na początku było jakieś poszanowanie dla materiału źródłowego. Niestety to co ostatnio się wyczynia to idealne podsumowanie aktualnego stanu popkultury - miałkość, gender, chęć zadowolenia wszystkich na raz, proste scenariusze i stężenie one-linerów przekraczające normy o jakieś 500% żeby się łatwo dało wyciąć i na tik-toka wrzucić z heheszkami. 

 

Ostatnio do prasowania nadrobiłem trochę seriali z MCU i olaboga. Nawet na przewijaniu można było ziewać. Jedynie Loki się jako tako klimatem i konwencją bronił, ale im dalej tym gorzej. Szkoda klawiatury strzępić. 

Ogladajac te seriale przylozyles reke do kolejnych produkcju tego typu. Ich tam nie interesuje kto kliknal w guziczek, fan czy nie fan, liczy sie ze obejrzal. A skoro obejrzal to pewnie chce wiecej. I tak sie bedzie to krecilo.

 

A gdybym byl fanem tych komiksow to bym sie czul obrazony.

Odnośnik do komentarza

Uhu, iron women, czarna pantera kobietą, dużo czarnych ludzi i kilku wyspiarzy

 

Wyczuwam przegrzanie obwodów we łbach forumowych patriotów i obrońców poprawności politycznej, którzy niby nie oglądają marvela, ale jednak bardzo im zależy na uratowaniu świata przed woke culture 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2022 o 20:41, Mejm napisał:

Ogladajac te seriale przylozyles reke do kolejnych produkcju tego typu. Ich tam nie interesuje kto kliknal w guziczek, fan czy nie fan, liczy sie ze obejrzal. A skoro obejrzal to pewnie chce wiecej. I tak sie bedzie to krecilo.

 

A gdybym byl fanem tych komiksow to bym sie czul obrazony.

Ciekawe czy jest w Polsce choć jeden fan komiksów She-Hulk, drugie lepsze pytanie - czy fani jej komiksów mogą się wypowiedzieć czy te dzieła sztuki zostały zniszczone serialem. Bo jak kojarzę komiksy, to im dalej w las z bohaterami to tym gorzej z ich treścią i kreską, ten serial może w zasadzie przypomniał że ktoś taki w ogóle jest.

Odnośnik do komentarza

Może i dobrze.

 

Po tych ostatnich wybrykach wyraźnie widać, że obrali zły kierunek i teraz to zobaczyli, potrzebują czasu, żeby wszystko przemyśleć na nowo, bo okazało się, że widzowie nie chcą takiego gówna jak Eterlasy czy Shehulk.

 

 

Odnośnik do komentarza

Poza tym woke nie ma tu nic do rzeczy

 

Marvel w piździe ma kilku zwolenników konfederacji i mejma z forum psx extreme. Ogólnie spadła im jakość, nie żeby kiedyś była jakaś wysoka xD

 

Ale odwalać takie twerkujące pixele z painta to już jest ciężkostrawne nawet dla zagorzałych fanów. To samo z resztą Star Wary. Kenobi to mi się śni do dziś. Biegną po lesie, atak kitowców, mała leja biegnąca jak 3-letni bobas. A potem się budzę zlany potem

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...