Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Masorz napisał:

 

O kierwa, cytat z tego wysrywu:. 

 

Cytat

Niektórzy z dziennikarzy podkreślają wybitną rolę Angeli Bassett, wspominając również o scenie po napisach, w trakcie której "zbiera się szczękę z podłogi". Akcentuje się w dodatku pojawiające się w konkretnych sekwencjach "brutalność" czy "dzikość scen walki". 

 

Ciekawe im płacą za takie kłamstwa. Wstyd się tak sprzedać za 2foryou w mcdolanie.... 

Odnośnik do komentarza

Thor Ragnarok to jeden z moich ulubionych filmów Marvela, dlatego pokładałem niemałe nadzieje w Love and Thunder, pomimo średnich recenzji. Niestety rozczarowałem się dużo bardziej, niż przypuszczałem, a film uważam jest jakościowo mocno poniżej średniej.

 

Ani to śmieszne, ani dramatyczne, ani efektowne... Właściwie to nie wiem, do kogo był film skierowany. Postacie z poprzednich filmów zachowują się jak idioci, żarty są żenujące, a efekty specjalne tak sztuczne, że można by przypuszczać, iż film powstał 10 lat temu. W sumie fajny pomysł z fem-Thor, ale po grzyba tam taki nacisk na te dzieciarnię? Mnie to akurat odrzuca od oglądania ewentualnych kolejnych odsłon.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie Doktora Strange 2. Wcześniej naczytałem się pierdół, że trzeba takie i takie seriale obejrzeć, bo inaczej chuj. Seriale, poza WandaVision były tak zamulające, że olałem całe MCU na kilka miesięcy. No ale dziś postanowiłem tak z niczego obejrzeć właśnie Strange 2. I w sumie spoko film. Chyba gorszy niż większość filmów z tego universium, oglądało się ok, ale bez jakiejś specjalnej podjarki. Co to multiversium wyjaśnili w 3 min, motywy Wandy w 2 (w sumie WandaVision można sobie więc darować, chociaż warto obejrzeć), smaczki z poprzednich filmów może były ze 2. A reszta to gorsza lub lepsza rozpierducha i efekty. No w sumie dałbym naciągane 6/10, bo było ok. Do obejrzenia i zapomnienia

Odnośnik do komentarza

Bezsenność spowodowana moimi lekami po operacji ma ten skutek uboczny, że nadrabiam filmy i wreszcie natrafiłem na taki, którego nie obejrzę do końca. Chodzi o Black Widow - film tak potwornie nudny, słaby, generyczny i zwyczajnie nieciekawy, że jest to wręcz niewiarygodne. Przecież wystarczy, żeby Scarlett kopała dupska w lateksowym wdzianku z kamerą skierowaną na jej perfekcyjny tyłek i już ocena wyjściowa byłaby 8/10. A co Marvel zrobił z tego to nawet nie chce mi się komentować. Przestałem oglądać po akcji w więzieniu

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem nowego Thora. Nie wiem, może mam spieprzony gust, ale ja lubię jak czy gra czy film jest spójny, jest tym czym powinien być i nie udaje czegoś innego. Nowy Thor miał być efektowny, zabawny, nie traktować siebie poważnie i taki dokładnie jest! Zero nadęcia, patosu, jakiś chorych treści, udawania czegoś poważnego. Sama czysta i niczym nie zmącona zabawa w rytm zajebistej muzyki. Dodatkowo bardzo fajny główny złol, ciekawy pomysł z Jane. No kurde dobre filmidło i oglądałem z przyjemnością. Jakaż odmiana po silącym się na niewiadomo co Black Widow.

  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kina z Wakanda Forever. No i sam nie wiem do końca co myśleć. Ogólnie film mi się podobał, ale ma swoje problemy.

 

Na plus:

 

- Namor - kradnie ten film i mam wrażenie, że to obecnie najciekawsza postać w MCU. Oby dołączył do Avengers 

 

- kilka naprawdę zaskakujących motywów 

 

- to, że konflikt nie jest jednoznaczny, osobiście byłem za Talokanami

 

- w czwartej fazie chyba tylko Shang Chi miał lepsze sceny walki

 

- muzyka 

 

Na minus:

 

- niektóre momenty (związane z opłakiwaniem T’Challi) lekko się dłużyły 

 

- film jest za ciemny przez co widać mało detali (szczególnie w wodzie) - w domu na dobrym TV może być lepiej niż w kinie

 

- postać Shuri jest trochę irytująca  

 

- kostium Iron Heart wygląda jak z Transformers, a nie jak naśladujący Iron Mana

 

Ogólnie 7/10.

 

W poprzednim tygodniu obejrzałem jeszcze raz pierwszą część i chyba tutaj bawiłem się trochę lepiej 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...