Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nadrabiam czwartą fazę, wczesnej obejrzałem tylko No Way Home. Teraz skończyłem Czarną Wdowę. Kurwa podobał mi się bardziej od pająka napewno. Miła odskocznia od cringeowych żarcików. 

Jasne, nadal jest to tylko Marvel ale dobrze dobrany casting robi robotę. Szczególnie siostrzyczka i ziomuś ze Stranger Things. 

Nawet końcowa rozwałka, niby durna ale jednak ciekawsza dla mnie niż w tym pająku obesranym. Miło spędzony czas. Lecę dalej 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2022 o 13:34, Square napisał:

Tak szybko ma być dostępne?

Tak, ma być w połowie sierpnia

 

Dla mnie D+ to wybawienie, nie przepadam za kinami*

 

To nie wina kin samych samych w sobie. Jestem introwertykiem, nienawidzę miejsc, gdzie są w zasięgu wzroku mam więcej niż 1 osoba. Rozwrzeszczana banda małp opowiadających fabułę poprzedniego filmu, obżerającymi się kanakami z cebulą zza pazuchy i gapiąca się w telefony też trochę się do tego przyczynia

 

A sam film faktycznie zbiera średnie oceny a krytycy go masakrują. Niestety ostatnio wierzę bardziej w te recenzje krytyków a nie randomów. Krytycy byli zgodni co do Venoma, a ludziom się podobało. Ostatecznie dla mnie ta seria to parujące totalne gooowno i tylko Toma mi szkoda:(

Jestem ciekawy co tam Taika nakombinował, bo typ to gwarancja jakości a trailery też zapowiadały się bardzo dobrze. Co poszło nie tak?

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, gekon napisał:

a trailery też zapowiadały się bardzo dobrze

 

To chyba jakieś sekretne trailery widziałeś. Od pierwszego teasera z każdego materiału biła nijakość i brak polotu, a jedynym pomysłem na film wydaje się wciśnięcie tam GotG i jakoś to będzie. 

 

Czekam do tej końcówki sierpnia i arrrrrr :pirate:

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się średniaka na 6/7 więc bez zaskoczenia. Taika już z ragnarokiem przejechał niebezpiecznie blisko full retard mode więc wiadomo było, że tutaj będzie ciąg dalszy heheszków.

 

MCU wysrywa te produkcje z prędkością karabinu maszynowego, oni już chyba sami nie wiedzą w którą stronę ma to dalej iść.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tokar napisał:

 

To chyba jakieś sekretne trailery widziałeś. Od pierwszego teasera z każdego materiału biła nijakość i brak polotu, a jedynym pomysłem na film wydaje się wciśnięcie tam GotG i jakoś to będzie. 

 

Czekam do tej końcówki sierpnia i arrrrrr :pirate:

Widziałem dobre trailery

 

ale widziałem też ostatnie dzieła superbohaterskie w postaci Eterlasów i Czarnej wdowy 2/10

 

wiec te trailery przy tamtych gownach napawały jakąś tam nadzieją 

Odnośnik do komentarza

No Thor taki, że można obejrzeć, ale nic się nie stanie jak się poczeka na D+. Na plus, że jako tako trzyma konwencję przez cały film, Bale dobrze zagrał swojego komiksowego odpowiednika, muzyka jest świetnie dobrana (November Rain <3), no i koza, a w sumie Padme, tfu, Portmanowa też dała radę. Na minus jednak trochę zmęczenie właśnie tą konwencją (jakbym miał trzeci film w takich kolorach zobaczyć to bym chyba zwymiotował), czerstwy humor i jakiś taki brak polotu. Nie wiem czy to wpływ Disneya, ale tu już coraz mniej jest "tego czegoś", że się czekało na filmy bo będzie łubudubu, teraz jest co najwyżej średnie łubu. 6.5/10 bym dał. 

Odnośnik do komentarza

ja się ostatnio zapałem na Our Flag Means Death od Taiki

 

nieśmieszne, na siłę, nudy 

 

miałem nadzieję, ze to wypadek przy pracy, ale chyba jednak nie. Zabierzcie temu człowiekowi pieniądze! Jak nie miał hajsu to robił naprawdę dobre rzeczy 

Odnośnik do komentarza

Zaliczone Shang Chi i Eternals. Podczas obu seansów myślałem sobie "co ja oglądam, co tu się odpierdala?". 

Bardzo lubię chińskie klimaty, ale nie wszystko gdzie się biją i jest ładna muzyczka będzie Przyczajonym Tygrysem, Ukrytym Smokiem. 

Z kolei Eternals to film o ludziach posągach którzy gdzieś patrzą. Naprawdę, pół filmu to są stojące lub gadające  kukły. Jedynym bohaterem który był jakiś, był nowy Joker. 

Uff teraz lecę z serialami, a dopiero potem Dr. Dziwago 2.

Ogólnie na tą chwilę zastanawiam się dokąd to kurwa zmierza, ta 4faza? 

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza

Strange obejrzany. Widowisko fajne i film mi się bardzo podoba, ale bez oglądnięcia WandaVision, to bym nie podchodził, bo to bezpośrednia kontynuacja, która nie wyjaśnia w pełni motywów Wandy i tego skąd ma ten przedmiot z którego korzysta.

Obstawiam, że z the Marvels będzie tak samo przez występ Marii w WV i serial z Kamalą.

Odnośnik do komentarza

Same here. Strange jeszcze się jakoś bronił, ale Thor w większości męczył bułę. Gdyby nie Zeus i Gorr to naprawdę nie byłoby co oglądać. I te wymuszane żarciki. Tyle, że scena po napisach zwiastuje w miarę ciekawy kierunek kolejnego filmu, ale życzyłbym sobie żeby to był bardziej mroczny film z jakąś w końcu historią.

 

Przy okazji Thora zauważyłem też, że coraz słabsze efekty specjalne, naprawdę bida. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...