Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, smoo napisał:

 Na koniec, daleko mi do bycia simpem ale Elizabeth Olsen jest tak zjawiskowo i niebanalnie piękna że nie mogłem oderwać od niej wzroku (mimo że jej postać była bardzo irytująca pod względem motywacji, to ciężko jej nie lubić w przeciwieństwie do np takiej cpt Marvel, gdzie aktorka obrzydza nam postać pozytywną). No masakra, nie miałem takiego crusha do aktorki od czasów jak za gówniarza obejrzałem pierwsze odcinki Friendsów z Jennifer Aniston :frog:.

Olsenka zdecydowanie jest najpiękniejsza <3 i ten jej kolor włosów, no nie ukrywam można się rozmarzyć:obama:

 

elizabeth-olsen-doctor-strange-multiverse-madness-1650977157.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Eh kurde nawet Christian Bale się sprzedał :( Nie ma już świętości.

Ale dlaczego się niby sprzedał? Ma dobre role na koncie, ma statuetki, to dlaczego nie może się pobawić na planie? Może chciał spróbować, tak jak Hopkins czy Blanchett. Przecież niczego mu to nie ujmuje i nic nie musi udowadniać, a do tego to jego praca jak każda inna. No i dodatkowo zarobi trochę grosza. Więc według mnie win-win sytuacja. Ja chętnie zobaczę go w kinie :xboss:

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, szczególnie ostatnia część i holowanie atomówki np. :reggie:

Nadal nie rozumiem. To coś zmieni w jego dotychczasowej karierze? Ujmie coś? Dobrze będzie zobaczyć go w luźniejszej roli, zawsze może pokazać inną stronę warsztatu, a nie tylko "mroczne" i "poważne" klimaty. Poza tym jak mówię, może chce spróbować czegoś innego i przy okazji się dobrze pobawić, do tego ze świetnym reżyserem.

Odnośnik do komentarza

A to spore wyzwanie

 

być hejterem filmów Marvela i widzieć, co odpierdala DC

 

Marvele fajne bajeczki. Jedne gorsze, inne lepsze. Śledzę jak serial, czyli w sumie jak... kiedyś komiksy.

 

Bale się sprzedał xD nie, żeby coś, ale w MCU byli już znacznie lepsi i lepiej cenieni aktorzy. 

Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem, że marvel poza xmenami nie ma już żadnych rozpozawalnych postaci do wprowadzenia w MCU, więc wprowadzając jakieś niszowe pokemony będą się starać robić hajp stawiając na znane mordy. Tak jak Theron w tej beznadziejnej scence po napisach w MoM. Swoją drogą wygląda tak kuriozalnie, że jej nie poznałem i zastanawiałem się, czy to czasem nie Jolie, ale nie pasowało mi, bo ona przecież dopiero w tych paździeżowych eternalsach była. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Krzysztof93 napisał:

A dlaczego CGI w filmach Marvela jest coraz gorsze? Mają jakieś kłopoty finansowe czy po prostu stwierdzili, że taki poziom wystarcza, szkoda zasobów na lepsze i lecimy z następnym filmem.

Podstawy biznesu

 

jak dotarłeś do magicznej granicy maksymalnego zysku to jedyną opcją, żeby zarobić jeszcze więcej jest cięcie kosztów

 

To, co pokazali w serialu o babie Halku to jest kurła parodia i plucie widzowi do mordy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...