Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Krzysztof93 napisał:

@Jeez_PS ale słabe efekty postaci na ewidentnie sztucznym tle mają bardzo wspólne :kekw:

Fakt. Szkoda że się tak rozmieniają na drobne, do endgame było extra, po dziecinadzie thorze nowym, totalnie miałkim i nijakim moon knighcie i  ścierwie ms marvel mam obawy nawet co do daredevila.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Chłopaki sprawa jest. Nie mam czasu ani chęci na seriale, ale lubiłem filmy bo te zawsze były wypełnione akcją i robione z pompą. Teraz to się wszystko rozwodniło i tak się zastanawiam czy ma to sens oglądania dalsze filmy bez seriali? Dużo stracę nie oglądając seriali? Ostatnie filmy jakie oglądałem to spider daleko od domu i czarna wdowa. Nawet zacząłem Wandę ale totalnie mnie odepchało.

Odnośnik do komentarza

Ja seriali w ogole nie ogladałem i jakoś żyję. Zacząłem Lokiego, ale moja przysypiała więc sobie darowalismy, podobnie przy Wandzie, tylko klimat nie przypasował. Wiedza z seriali na pewno poszerza lore, ale nie mam zamiaru sie zmuszać skoro traktuje marvele jako lajtowe filmy, ktore czasem obejrzę tylko w kinie. W domu do nich raczej nie wracam, chociaż zdażało mi się obejrzeć, jako tło do czegoś, kilka razy Avengers z tą wielką walką w NY, nie pamiętam jak sie nazywała ta częsć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezu ale ten nowy Thor to jest kasztan. Taika Waititi (którego filmy lubię) zesrał się strasznie tym razem. Najlepsze w tym filmie było to że mogłem posłuchać Guns'nRoses. 

W sumie Marvel jest mi tak strasznie obojętny, no ale ku.rwa w tej fazie to już ewidentnie twórcy nie muszą niczego tłumaczyć, nie ma żadnych zasad i można wszystko jeśli się bardzo chce. Dramat, nawet Strange2 (do którego mialem sporo uwag) jest o półkę lepszy. Tu mamy film za pierdyliard dolarów wykonany w 95% na green screenie. 

Eh, obejrzany kilka dni temu Top Gun 2 jeszcze bardziej zyskuje i szanuję że ludzie takie filmy robią 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...