Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio wyobrażam sobie robienie recestu aktora, który zmarł na raka 

 

"ok spoko, nic się nie stało, ale hajs sam się nie zarobi" brzmiałoby zbyt głośno.

 

Jest milion sposobów na to, żeby wyjaśnić to sensownie. Sam trailer podobał mi się. Jakaś dziwna artystyczna aura z niego biła. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z Paulem Walkerem ostatnio też podobnie. Brat jego robił za modela, a gęba z doklejek, powtórek, niewykorzystanych scen i cgi. I też bez większej spiny.

Ostatni bulwers dotyczył tylko Jamesa Deana zrobionego w komputerze.

Oczywiście recast aktora, a cyfrowa postać to dwie odrębne sprawy ale wydźwięk podobny.

No i.. to Marvel, w czym problem? Powiedzą multiversum i pyk. Zamiast T'Challa będzie T'Challi :dunno: Praktycznie zrobią recast tylko, że w rodzinnym gronie jako przekazanie pałeczki "następcy".

Odnośnik do komentarza

Panowie, ale to byli biali aktorzy

 

Waka Waka Foreva:shieeet:

 

a bardziej serio, Spartakusa z automatu przestałem oglądać po zmianie bohatera, a cyfrowy Paul miał epizod. To też nie pierwszy czarny superbohater z lorem takim, że pracował nad filmem superbohaterskim i robiąc formę życia jednocześnie biorąc chemię. Tak, że recasting wydaje mi się dość nietrafionym pomysłem w tym przypadku. 

 

Czytałem wycieki fabuły, jak się potwierdzą to sensownie to rozwiązali i znacznie lepiej od recastingu 

 

W ogóle kurła recasting to słaby koncept. Trzeba być chyba pojebanym i kręcić czwartego martixa, żeby uznać, że dobry pomysł 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Ma umrzeć tak jak aktor - choroba, a co ma być pretekstem do pogłębienia scenariusza. Motyw radzenia sobie ze stratą, żałoba. 

https://naekranie.pl/aktualnosci/czarna-pantera-wakanda-w-moim-sercu-wyciek-fabuly-atlantyda-wojna-1657793724

 

Dla mnie ok

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

:obama: byłem na tym nowym Thorze. Powiedziałem:
- chodź babo ze mną, zażyjesz trochę światowej kultury kurde

Ależ to było gorsze od Ragnaroku, matko Odyńska. Nie dosyć, że Marvel ostatnio to giga żymianin branży filmowej i oszczędzają na efektach ile się da to jeszcze napakowali ten film tyloma scenami komediowymi, że kompletnie nie było czuć stawki czy chociaż minimalnego zagrożenia. Wszyscy rozmawiają ze sobą jakby byli ostro naćpani. W Ragnaroku proporcje komedii do filmu super hero były idealne więc już dawno wiadomo, że się da. Jeszcze to okrutne wrażenie, że aktorzy stoją przed ekranem było czuć, że oni oddzieleni są od tła. Szkoda gadać. Najgorszy był ,,Spider Man 3: Spidermanów Trzech'' ale ten jest minimalnie lepszy i ląduje na mojej prywatnej liście przereklamowanego badziewia na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jak już marvel tak oszczędza na efektach to niech od razu zrobią w Blejdzie trik jak w królu skorpionie - niewidzialny przeciwnik!

 

Kilka pieczeni na jednym ogniu i ile plusów

+wampir tak zajebisty, że niewidzialny!

+nie musisz wydawać nawet dolara na CGI!

+niższe pensje dla aktorów, bo tylko podkładają głos

+niewidzialna krew=pg13:potter:

 

ale w sumie to i tak byłoby chyba lepsze od tego jebanego kolorowego cgi z painta co to ostatnio marvel odpierdala w każdym nowym filmie;/ Czuję się jakbym znów był w latach 90. i to nie jest komplement 

Odnośnik do komentarza

https://natemat.pl/430024,giancarlo-esposito-dolaczy-do-marvela-chce-zagrac-znanego-mutanta

 

Znaki czasów. Kiedy w 2008 roku w parodii filmów o superbohaterach "Superhero movie" Tracy Morgan zagrał czarnego Xaviera, to w sumie miał być taki żart "hehe, patrzcie czarny łysy Xavier".

 

Dziś nikt sobie żartów z tego nie robi ;)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mendrek napisał:

https://natemat.pl/430024,giancarlo-esposito-dolaczy-do-marvela-chce-zagrac-znanego-mutanta

 

Znaki czasów. Kiedy w 2008 roku w parodii filmów o superbohaterach "Superhero movie" Tracy Morgan zagrał czarnego Xaviera, to w sumie miał być taki żart "hehe, patrzcie czarny łysy Xavier".

 

Dziś nikt sobie żartów z tego nie robi ;)

Akurat w tym wypadku mi to obojętne, mógłby być nawet fioletowy. Gus Fring wymiata.:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...