Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal uważam że Marvel przegapił moment by dążyć do połączenia z Xmenami. Może po Endgame. Co prawda już Xmeni nie byli na takiej fali ale nadal mieli Fassbenera, McAvoya, Jackmana i Jennifer Lawrence. To o wiele bardziej charyzmatyczna ekipa niż te wypierdki z ostatniej fazy.

 

Ja wiem że Xmeni chyba należeli do Sony ale no nie chce mi się wierzyć że byłoby to niewykonalne 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdy jest się fanem takich rozwiązań... na nietypowy, odświeżający dane Uniwersum film (tak, Wade i Wolvik poukładają strukturę Multiversum w odpowiedni szyk, na pewno nic nie usuwając - to, czego dokonają w jądrze MCU można to porównać do ,,poprzestawiania pewnych rzeczy tam gdzie były wcześniej"), jak to, co widzimy w zwiastunie do "Deadpool & Wolverine" - takiego tytułu kompletnie się nie spodziewałem! - to można tylko zacierać rączki, trzymać turbo-kciuki i czekać cierpliwie na kolejne trailery do filmu, no i na sam film... ,,Jezusie Marvela" zstąp z nieba i wbijaj do kin nieco wcześniej niż prawie koniec lipca 2024! Kurka wodna, to jest tak świetny pod względem zróżnicowania emocji zwiastun także dynamiki samej akcji (miejmy nadzieję, że tak będzie za kilka miesięcy; film musi nas pozytywnie zaskoczyć! Nie ma opcji! Ha!), że to na pewno będzie inny marvelowski obraz niż wszystkie z ostatnich kilku lat! I co najważniejsze... nie ukazano tu wszystkiego, ba!, jedynie fabularnie wzbudzono, u nas geeków i komiks-nerdozy, ciekawość, a to jest bardzo, bardzo dobra strategia dla Marvel Studios, szczególnie przyszłości tej ,,filmowej organizacyji"! xD. 

 

:obama: I weź tu czekaj... na taką perełkę MCU/X-men. xD

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Częściowo podpijam opinię z powyższego posta. Nowa ,,Pani" Srebrny Surfer wizualnie oraz swą grą aktorską przez aktorkę, która się w tą postać wciela... wiele na to wskazuje, że będzie przypominać model T-X: terminatora z filmowej cz.3 Uniwersum J.Camerona - chodzi o wygląd fizyczny oraz mowę niewerbalną cyborga, i w tej kwestii może być przy Suferzycy (xD) bardzo, bardzo podobnie, co może paradoksalnie wpasować się w klimat filmu, dynamikę, sekwencje akcji, czy styl wizualny... No ale, jeśli kupsztalowy będzie scenariusz i źle się to zrealizuje, to takowa adaptacja Srebrnego Surfera może oberwać od fandomu po kościach! Łeej... 

 

 

No dobra, kaszana i kiblownik o skali galaktycznej - tak źle fanowsko, dość dziwnie, jakbym był przez twórców MCU lekceważony, jako dorosły świadomy swoich rozrywkowych potrzeb w konwencji superboharterskiej widz/czytelnik/fan popkultury, poczułem się gdy spojrzałem na poniższą grafikę do ,,nowego" filmu o teamie F4 z Uniwersum Marvela. Tak, ,,to coś" jest już znane od miesięcy i ma ona (chyba) charakter oficjalny. Jeśli w takim tonie zostanie opowiedziany film, to będzie totalne nieporozumienie. Co to ma być: przedszkole, jakieś lukrowane barwy dla ,,marvelowskich otaku"?... Meh, już wierzę w potężny powrót Punishera do MCU, oczywiście odgrywanego fenomenalnie (choć Śp. Raya Stevenson w tej roli i film "Punisher: Strefa Wojny" - to najlepszy Frank Castle w historii adaptacji komiksu, a film jeden z lepszych tworów adaptujących losy tej postaci) przez Bernthala.

 

image.png.704e4d5e290c05c75a5c1d88332ec153.png

Odnośnik do komentarza

Skoro w starwarsowej materii rozrywki robi się coś takiego, z czego powodu fan tej marki nie może się czuć pewnie i bezpiecznie w swej pasji kinowo-serialowej, bo nie wie kruca fuks, co (i czy w ogóle) coś dostanie, co go będzie czekać... to czy w MCU będzie podobnie? Ciekawe jest to, jak duży wpływ na wydawanie produkcji Marvel Studios ma B. Iger: czy daje Feigeowi i spółce trochę luzu, czy niekoniecznie... xD

 

Beztytuu.jpg.7c23e2d0709c6f682526e1172538a292.jpg

 

 

 

16 godzin temu, Masorz napisał:

Ja tam wierzę w ten film, nawet pomimo baby Surfera i faktu, że Pascal mi nie pasuje jako Reed Richards.

Mam wielką nadzieję, że pojawi się Galactus i zeżre parę planet.

 

Niech Galactus w tej nowej F4 MCU się pojawi, fakt, niech zeżre trochę planet, księżyców, etc. Niech ma taką fizyczną formę, która w tym filmie ledwo co się ukazała, wprost ze specyficznej kinowej F4 z 2007 roku. Niech taki Galactus wizualnie r*********i system, niech wręcz wyleje się z tego ekranu, z każdego kadru, w którym się pojawi.

 

galactus-fantastic-four-rise-of-the-silver-surfer.jpg

 

... I niech zyska wręcz absurdalne gabaryty jako odpowiednio ,,skalowany" w grafice komputerowej ,,ten ktoś zły" dla Fantastycznej Czwórki. Pożeracz Światów musi być kurnia gargantuiczny, musi być czymś tak ogromnym, czego na ekranie w MCU jeszcze nie widzieliśmy. :obama:

 

image.jpeg.c947ec4b3c6e9cb6e89a078aa494da43.jpeg

 

 

Odnośnik do komentarza

Galactus? :yao: 

Serio wierzycie, że w roku 2024 dostaniemy żeńskiego herolda, która lata od planety do planety oznajmiając, że jej miłościwie panujący pan i władca pragnie zeżreć owe planety? Pewnie skończy się na przekokszonej wiecznie wkurzonej lasce walczącej z wyzyskującym samcem.

Galactus jak się pojawi to albo w formie dymku, albo jako facet w drogim garniaku, "because reasons" jak mawia pan Torgue. Disney już nie umie w villain'ów.

 

Odkąd jakiś idiota wyjaśnił czym jest multiversum, ludkom z marketingu porobiły się uśmiechy Tima Curry'ego gdy zrozumieli co mogą z tym zrobić i jak na tym zarobić. Nowożytne kino bohaterskie zdechło w 2019, a ci przez 5 lat próbują resuscytować zwłoki wmawiając wszystkim, że gnijące truchło ma się dobrze. 

Odnośnik do komentarza

... Skoro MCU ma się aż tak źle... to, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie pójście drogą Turków... xD, w takim oto filmie:

 

Screenshot_2024-04-10-22-31-18-28_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.c827da1461e16a69cea07dd98bfe1601.jpg

 

 

... Przynajmniej nasi europejscy bracia z Południa Kontynentu mają ,,jakiś tam" pomysł na prostą łopatologicznie historię. Kocham tego rodzaju filmowe bezguścia i pokurcza - to takie lekarstwo na marvelowski impas, który w serduchu produkcyjnym Disney/Marvel Studios się zagłębił i osiadł jak jakaś... zgnilizna. 

 

Tego ,,tureckiego Spidey'ego" to można na jakichś serwerach dorwać do obejrzenia. Ciężka sprawa do znalezienia i obejrzenia na własny użytek. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, Kalel napisał:

SOY REDDIT 4CHAN BASED AND REDPILLED GROUP WHOLESOME REDDIT MEME FUNNY  SOYJAK WOJAK SOYJACK WOJACK F | Art Board Print

 

 

Marvelowscy geecy, nerdzi pełną parą, komiksiarze, popkulturowcy, fakt faktem: dostali swój ,,mokry sen", który za kilka miesięcy się po prostu spełni. ,,Kiślu w gaciach" to na salach kinowych będzie, że aż w pyteczkę! xD. Zwiastun do "Deadpool & Wolverine" (jak ja kocham ten film za tak czysty, przejrzysty, do bólu oczywisty i konkretny tytuł! A nie jakieś Deadpool 3 czy 5393239232) pokazuje moim zdaniem jedno: przed nami najambitniejszy a przy okazji jeden z najdziwniejszych projektów filmowych MCU od lat, od którego być może zależeć będzie to, czy twórczość Marvel Studios dalej będzie dla fandomu miała sens, czy tym filmie pogrzebie się ona raz na zawsze w jakimś popkulturowym głębokim dole. No i jak, "D&W" rozbije bank?... 

 

P.S. Fakt no.2 - "D&W" wygląda już teraz na poziomie materiałów promujących zjawisko dobrze, ale... w końcu mamy 22 kwietnia, a Disney+ zrealizowało na swojej platformie ,,Celebrate Earth Day" - warto więc ogarnąć ofertę Disneya z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, mimo iż niektóre tytuły są już na ,,D+" od jakiegoś czasu, no ale... przynajmniej uszanowanko Disney ogarnął tematykę przyrodniczą w jakimś jednym konkretnym katalogu. Sądzę, że w ramach odmóżdżenia od czystej rozrywki, solidny dokument w świetnej jakości obrazu i dźwięku ,,przyda się" każdemu. :P :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...