Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ceny potrafi kazdy sprwadzic ;p nam tutaj bardziej chodzi gdzie juz jest dostepna od reki ;P

 

Niby tak, ale cena atrakcyjna i pewnie w środę gra będzie już na półkach (w MM gry od EA jak mają premierę w piątek to w środę już są półkach). Znalazłem, podałem link. Kto ma blisko MM to sobie podejdzie/zadzwoni i sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

fifencja kupiona, wrażenia późnym wieczorem jak się oderwę :)

 

naczytałem się wczoraj złych rzeczy o tej fifce, ludzie już czekają na patcha :pinch:  który osłabi L1+/\, wrzutki i finesse - te 3 rzeczy są przegięte na maxa widać to już w demie zresztą

 

w Łodzi w MM w Galerii 189zł, dodawali gratis steelbooka z Messiaszem, miło :sorcerer:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Usunęli opcję bezkarnego wychodzenia do 5 minuty. W zamian dali no-contest za zgodą obu graczy. Ludzie jeszcze nie ogarniaja a ja już zdobylem dwa zwyciestwa przez walkower, bo wychodzili jak im strzelalem bramke w 3 minucie :D

 

Edit: 3 zwycięstwo a nie rozegralem jeszcze wiecej niz 5 minut meczu. Co za dałny.

Edytowane przez kaz_
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo coś jest nie tak z moją kopią gry albo nie wiem, ale mam jakieś opóźnienia jeśli chodzi o kontrole graczy w meczach online. Singiel chodzi spoko, aczkolwiek menu też ma opóźnienia, myślałem że sie już tego pozbędą skoro zmienili wygląd. Sama rozgrywka online jest raczej płynna, raz miałem lagi ale chodzi właśnie o sterowanie, jestem jakieś pół sekundy do tyłu i nie wiem z czego to wynika, jakieś pomysły? Czy to sławne serwery EA czy coś może być z netem u mnie? Z padem raczej wszystko ok. Może ktoś miał podobnie?  do tego piz.dy z pressingiem na full albo prawie na full dalej sobie hasają :verymad: Troche chaos na boisku panuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

wg mnie tempo jest za szybkie..

pograłem w tym roku trochę w PESa i się zakochałem. Tam jest prawdziwa symulacja. W fifie mają trochę adhd w porównaniu do PESa. Online pełen p.i.zd grających antyfootball i akcje sklecające z 3 podań i zapieprzania linią ronaldo. Szkoda gadać...z moim manualem przy tak ich dokładnych podaniach L1+/\ i wrzutkach na nos nie mam czego szukać w sezonach. Ogrywam się w lobby nierankingowym i czekam aż wiecej prawdziwych graczy na ręcznym sterowaniu zakupią fife. Na asyscie byle jaki żółtodziób bedzie mieć 2 akcje i strzeli 3 bramki z du.py. 

szkoda moich nerwów :P

 

Tryb menadżerski daje rade. Troche nowości z transferami i trzeba to powoli ogarnąć ale wydaje mi się, że jest dużo lepiej. Komputerowe SI zmienia ustawienia z meczu na mecz wiec nie ma tak ze grając 4 mecze w sezonie z jedną drużyną trafimy na ten sam skład. SI reaguje także na poczynania na boisku lepiej niż w poprzedniczkach. Akcje też przeprowadza z finezją (piszę o poziomie Profesjonal). 

 

Jestem graczem fify niezmiernie od fify08...wtedy to fifa przegoniła PES...od tamtej pory gardziłem piłką od Japończyków aż do roku 2014...Mówię Wam...król powrócił. Czuje, żę w tym roku PES da mi więcej frajdy niż fifa. Ale PESa trzeba spatchować...to jest jedyny problem...oraz drobne bugi na manualu, które obiecali poprawić. 

 

Także polecam się zastanowić hardkorowy graczą szukającym prawdziwych wrażeń nad zakupem PESa. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dobra fifka trochę ograna i wiem już o co biega w tej edycji ;)

 

gra się fajnie ale gierka _zdecydowanie_ wymaga patcha, kilka rzeczy jest tak przykrych ze nawet nie chciałem się złościć na tracone po tym _czymś_ bramki, no chyba że to nowy kierunek FIFY - gra dla każdego kto pada trzyma po raz 1wszy lub 2gi...ale z tego co czytałem patch nerfujący cały syf ma być

 

wypisze co jest głupie bo reszta jest zaje.bysta, gra ma dobry szlif ale zabrakło jej - nie wiem - betatestu? te głupoty widać po 3 meczach :

 

- gole z wrzutek na głowe - GROZA, wchodzi praktycznie wszystko, nie ważne kim wrzucasz, nie ważne że napastnik ma heading 59 i tak wygrywa główke z Chiellinim - wpada absolutnie wszystko, rzuty rożne teraz to jak karny, poważnie :yes:

 

- finesse jest przegięte, co powiecie na rogalik od Pepe z 30 metrów? od razu przypomina się FIFA12 gdzie wpadało tego sporo, tu jest jeszcze więcej, finessuje się wszystko - sam na sam, zza pola karnego, z kąta

 

- L1+/\ to teraz potężne narzędzie do siania destrukcji ;) nie liczyłem ile miałem bramek po tym, ale jak przechodzą bez problemu to korzystam :sweat:

 

te 3 rzeczy muszą być naprawione bo obecnie mamy arcade, totalny kiep potrafił wsadzić mi bramke z wrzutki, jakbym przegrał ten mecz to bym skoczył z okna (wbiłem mu 5-1) bo to by oznaczało że typ co trzyma pada drugi raz ma ze mną szanse :< na chwilę obecną wystarczy spamować sprinty skrzydłem i wrzutki, rzucić z 5x L1+/\ - powinno coś wpaść :banana:

 

---

 

dobra przejdźmy do fajnych rzeczy, tempo jest takie jak w demie, w online jak ktoś wyżej napisał gra się teraz dziwnie, jest trochę mułowato (nie ma tego mułu offline), albo serwery nie za ciekawe albo taki spowolniony gameplay online, ciężko powiedzieć

 

w Seasons króluje teraz Bayern, który rzeczywiście jest przekozacki i bardzo przyjemnie się nimi gra ; podoba mi się też że w końcu mamy podgląd rozegranych meczów, z kim się grało, wyniki itd. (matchmakowało mi dzisiaj samych Austriaków wtf)

 

o UT mogę powiedzieć tyle że działa :turned:  menusy są napakowane nowościami, można wygodnie wyszukiwać piłkarzyków po nazwisku, dużo małych usprawnień typu relist wszystkich niesprzedanych kart jeszcze raz pod jednym przyciskiem zamiast ręcznie wrzucać ponowne aukcje...online UT nawet boje się odpalać, nie chce mieć koszmarów przez te wrzutki :)

 

gra w deszczu to teraz hardkor, najlżej zagrane L1+/\ ucieka za boisko, piłkarze wylatują na auty, mają ogromne problemy z przyjęciem, trochę beka z tego jest

 

zapomnijcie o pace, nie tylko rajdy straciły na znaczeniu, bardzo łatwo się teraz kasuje szarże bo szarpanie z kółkiem jest bardzo bardzo skuteczne, a Eto'o dogonimy spokojnie kolesiem z pace 65-70 ; gra jest dużo bardziej "fizyczna", rozszarpywanie się za koszulki (kółkiem) jest obecne na każdym metrze boiska, dużo jest zastawiania się, przepychania, można fajnie zabiegać drogę tym co szarżują ; generalnie problemu z pace EA pozbyło się globalnie obniżając accel/speed wszystkim piłkarzykom, do tego jeśli typ ma strenght poniżej 80 to jest rozrywany na strzępy w sekundę, wszystkie Neymary, Hazardy, Leo wymiękają, nawet CR7 (str 79) już nie przestawia obrońców biegnąc prosto na nich i dużo latwiej o odbiór piłki, teraz kozakami będą czołgi typu Benteke albo Balotelli, miałem komiczną sytuację jak biegłem Sterlingiem do prostopadłej ale gonił mnie obrońca i szarpał - zanim dobiegłem do piłki byłem rozszarpany i przewrócony z fikołkiem, nawet faulu nie było xD tyle jest teraz wart pace

 

kilka statystyk bardzo zyskało na znaczeniu - passing jest teraz widoczny gołym okiem, teraz Barcelonką gra się naprawdę wygodnie, tego samego nie zagrasz np. Man Utd ; takie rzeczy jak wysokie pass/agility od razu zmieniają rozegranie piłki, bieganie z L2+R2 itd., killer passa nie zrobisz już jakimś brudem, a taki Ozil asystuje od niechcenia ; oczywiście w związku z żenującymi wrzutkami ;) przydają się obrońcy ze wysokim jump/heading statami, inaczej jest kaplica na rożnych ; drybling wydaje się osłabiony, zwykły shot fake po skosie jest teraz mega wolny, trzeba się uczyć timingu kiwek od nowa

 

w samym rozegraniu piłki widać teraz że CPU ładnie blokuje linie podań, nie ma też już 3sekundowych pinballowych kontr jak po sznurku, nie ma w ogóle bezpiecznego grania bo dużo łatwiej o stratę i taniocha jest karana stratą/kontrą, szybko się przestawiłem bo jakbym grał w to jak w 13 to przegrywałbym...wszystko

 

---

 

gra się fajowo ale z patchem byłoby fajowiej, tym co się wahają polecałbym wziąć edycję UT z empiku bo to dobry deal, naprawdę możecie sobie darować te 2 dni do premiery, może nawet patch już dadzą (marzę o tym)

 

 

Także polecam się zastanowić hardkorowy graczą szukającym prawdziwych wrażeń nad zakupem PESa. 

 

jakby online nie był zlagowany i w ogóle działał to może, a tak to dla mnie PES nadaje się tylko do schadzek z kumplami i Master League offline, Konami z online jest tryliard lat za murzynami

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

a tak z ciekawości. EA zrezygnowalo z kodow sieciowych.

Widzę, że wrócił nasz król manuala MacGyver - kope lat !

 

Gdzie tam król :) Prędzej promotor manuala. Dawno mnie tu nie było. Przyszedłem specjalnie by oznajmić, że umiem docenić zmiany w grze, dlatego kupiłem w tym roku PESa :)

Jestem tu specjalnie dla Adera :P

 

A jeśli mowa o wcześniej wspomnianych niesamowitych wrzutkach i L1+/\ to jedynym wyjściem jest granie na MANUALU :P

i granie z manualnymi graczami a nie c.i.p.ami na asyscie których gra nie przypomina w niczym piłki nożnej. O!

Odnośnik do komentarza

Wziąłem z empiku tą edycję Ultimate Team . Może jutro już będzie . Tymczasem poczytałem o tych złotych cotygodniowych paczkach itd , itp i ... mi to niepotrzebne bo grać zamierzam tylko w sezonach :) To jest jakiś kod do wklepania ? Mogę to spylić a jeśli tak to za ile ?

Odnośnik do komentarza

Ma być patch. Strasznie zbugowana ta FIFA. Raz grałem cały mecz z dolnym wkurzającym napisem Wisła-Korona 0-0 (radar mi zasłoniło) a po meczu mi nie zasejfowało. No i menusy strasznie lagują, już nie mówiąc o ekranie wyboru składu, to jakaś masakra jest gorzej niż w poprzednich edycjach. I rozgrywka zdecydowanie wolniejsza...

Odnośnik do komentarza

Hmmm troche jestem zaskoczony niektorymi opinami, mi nic nie laguje, zadne menu, nic. Freezow itp itd tez nie mam, wszystko, u mnie przynajmniej, dziala elegancko. Jest gra troche wolnieszja, w sensie rozgrywka,ale dla mnie to plus. Mnie sie bardzo podoba ta FIFA, jak sie rozegra wiele meczy i ogarnie to bedzie cudnie ;)

Edytowane przez rapen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...