Skocz do zawartości

Metro: Redux


Marian80

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem bardzo nerwowy rush pod koniec jedynki. Teraz ogrywam dwójke i jest duzo lepiej. Lokacje tez sporo ciekawsze mimo, że niby gra rozgrywa sie w tej samej okolicy (bo to w koncu Metro). Jak ktos lubi takie post apo to Metro jest rownie obowiązkowe co TloU chociaz jak dla mnie to historia w dziele ND jest o klasy wyzej. Gameplayowo to jednak zupełnie inne tytuły i nie ma co porównywać.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Sporadycznie ale nie należy to do rzeczy specjalnie przyjemnych jak np w Falloucie, ciągle trzeba pilnować stan powietrza w gasmasce i szukać nowych filtrów po poziomach. Większość czasu spędzamy w pomieszczeniach/podziemiach a wychodzenie na zewnątrz wspominam jako trochę nerwowy rush.

Łał. W życiu nie przeczytałem gorszego opisu. Przy wyjściu na powierzchnię klimat aż wylewa się z ekranu, a narzekanie na wymianę filtrów uważam za śmieszne, bo tych nie jest ani za dużo, ani za mało.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A gdzie napisałem że klimatu nie ma ? Napisałem prawdę, to nie Fallout że sobie spokojnie spacerek robisz z pieskiem niczym się nie przejmując i idziesz gdzie chcesz. Pamiętam jeszcze te latające s(pipi)y.syny nie dające spokoju, ale nigdzie nie napisałem że gra jest pozbawiona klimatu. Ogrywałem stare wersje nie te reduxy nie wiem czy jest jakaś różnica. LL bodaj nie skończyłem miałem checkpoint i niewielki zapas filtrów, może kiedyś spróbuję podejść jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dwukrotnie.

Klimat jest niesamowity, ale czuć, że to gra wiekowa. Są pewne archaizmy. Ale jak ktoś jest fanem uniwersum można dodać dwa, trzy punkty do oceny ogólnej. Czuć  ''korytarzowość"  pomimo teoretycznie sporych terenów otwartych. Zamiast znajdziek szukanie filtrów do namordnika, też daje radę. Niewielki arsenał, ale ciekawe modyfikacje i wyczuwalna ''moc'' broni. 

Wystarczy jednak wejść na którąś ze stacji, posłuchać brzdąkania na gitarce, rozmów żołnierzy (obowiązkowo język rosyjski ustawiony) i każdy stalker poczuje się, jak w domu. Dla mnie 9/10 - pomimo, jak napisałem wielu archaizmów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze widzę, Metro Redux Last Light  za 25 zł i to bez wymaganego PS plus ?

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/metro-last-light-redux/cid=EP4062-CUSA00592_00-MLLREDUXDIGITAL1

 

 

Metro Redux 2033 tez za 25:

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/metro-2033-redux/cid=EP4062-CUSA00591_00-M33REDUXDIGITAL1

 

Opłaca się brać Last Light , czy jak grac to 2033 też ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

 

Pokuszę się chyba o splatynowanie Metro 2033 i takie pytanie, jak zaczynać grę na jakim stopniu trudności ? Normalny czy może trudny ?

Możesz go zmienić w trakcie gry. 

 

W Metro nie liczy sie czy grasz na hard czy normal (nie ma easy). Na samym początku wybierasz z dwóch rodzajów "trudności"(w obu czesciach masz ten wybór). Jeden nastawiony bardziej na akcje a drugi na survival. Zeby miec platyne musisz skonczyc grę na obu więc tak czy inaczej zagrasz wiecej niz raz.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Skonczone gierki prawilnie ze wszystkimi dlc.

Pavla dlc koncowka kiedy uzbrojony z nozem w zebach otwierasz powolutku drzwi a tam

burdel

XDDDD

Gameplayowy anty januszowy majstersztyk. Zadnych podpowiedzi a jak janusz nie bedzie umial w filtry to sie juz na poczatku odbije XD

Cudo :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chyba najbardziej zaawansowane graficznie gry na obecne konsole. Na pewno pod względem cieniowania i oświetlenia. Jedynie twarze i ich mimika trochę odstaje ale reszta tip-top a zestaw ma już swoje lata. Do tego to sztywniutkie 60 klatek i ultra szybkie ładowanie poziomów. Świetnie zrobione technicznie gry.

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dwa pytania:

 

1. Jeśli kupiłem Metro Redux w PSN, i zostanie usunięte z konsoli to mogę tą grę pobrać jeszcze raz ?  

2. Wersja z PSN zajmuje na dysku jakies 13,5 GB ile zajmuje wersja z płyta w odtwarzaczu ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kufir napisał:

Dwa pytania:

 

1. Jeśli kupiłem Metro Redux w PSN, i zostanie usunięte z konsoli to mogę tą grę pobrać jeszcze raz ?  

2. Wersja z PSN zajmuje na dysku jakies 13,5 GB ile zajmuje wersja z płyta w odtwarzaczu ?

1.A dlaczego nie mógłbyś? xD 

2.Pewnie tyle samo 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...