Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi - dla singla nie ma żadnego sensu - bo singiel tak naprawdę nie istnieje w tej grze.

 

@teddy - co do farmienia, nie do końca się zgodzę, ale oczywiście zależy to od stylu gry. Ja mam na liczniku pewnie grubo ponad 20 -30 h - zrobiona Ziemia i Księżyc - większość czasu siedzę na PvP i Strikach gdzię dropią przedmioty same z siebie - liczę na łut szczęścia. Niektórzy potrafią siedzieć na Venus i farmić przez 5 godzin na jednej miejscówce - dla mnie takie coś nie ma sensu. Wcześniej czy później coś fajnego wydropi - wczoraj koleś dostał 2 legendarne bronie po meczu PvP - najgorsze było to - że ja byłem na mapie pierwszy a on ostatni... Tutaj szczęścia zabrakło;D

 

Bawi się ktoś subclassą Warlkocka? Zacząłem ją wczoraj lvlować i jest mega fajna;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj sporo w końcu pograłem i dla mnie gra jest fantastyczna, mocno wciąga, granie ze znajomymi to sama poezja. Dobrze, że sporo osób gra, wiec zawsze ktoś się znajduje do gry :) super są dzienne heroiczne misje, jak zginiesz to tylko kompan może Cię odrodzić, nie na automatycznego respawnu, jest po prostu trudno :)

Odnośnik do komentarza

Trzeba mi pomóc jedną rzecz zrozumieć - zdobywamy punkty Cruicible i Vanguard - wbijamy ranki i możemy potem zakupić sprzęt u Cruicible Handlera  i Vanguarda.

Ale możemy zdobywać punkty również na rzecz New Monarrchy, Dead Orbit oraz Future War Cult - jest jakaś różnica oprócz sprzętu dla kogo się pakuje punkty? 

 

Czy lepiej normalnie wbijać ranki Vanguarda czy np ogarnąć item i zdobywać wszystko na FWC?

Odnośnik do komentarza

 

MI dzisiaj dropnela legenda po meczu PvP, ale niestety nie do mojej klasy ^^

Jak do Warlocka to trzymaj dla mnie, jak wprowadzą wymianę chętnie przyjmę :P

 

Okazalo sie ze to Egzotyczna zbroja dla Tytana. Niestety itemow nie mozna wymieniac : (

Rozumiem, ze nagrody za eventy sa calkowicie losowe ? Dlatego czesto np ostatni gracze dostaja po 2 schematy, a czolowka moze nie wylosowac nic ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Kurcze nie mogę się zdecydować, czy chce cały xp wbijać dla FWC czy jednak farmić crucible i vanguard rank? Gdzie mają najlepsze rzeczy do PvP? 

 

Widzieliście tego dziwnego stworka w The Tower, który sprzedawał egzotyki? Skubaniec zniknął zanim się pojawił i nie udało mi się nic od niego wyrwać. Zresztą i tak nie miałem odpowiedniej ilości, bardzo rzadkich, strange coins :(. Wiadomo kiedy typek z egzotykami wraca? Ogólnie bardzo fajny patent z tym różnymi 'wydarzeniami' w świecie gry. 

 

moja worloczka :P mam nadzieję, że można odpalić link:

 

http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018429369047/2305843009216868053

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Mnie w tej grze nadal irytuja dwie rzeczy:

 

1) Komentator PvP...to jest poprostu straszne. Gada z takim "przejeciem" jakby mial wszystko w (pipi)e.

2) Opoznienia...strzelasz, ktos stoi i za chwile sie przewraca i komunikat ze kill. I to nie pierwszy raz mam takie cos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...