Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dupa tam hard. Jak te (pipi) obesrane przejść bez zgonu w drużynie? To jest dopiero wyczyn. 

Ze zgraną ekipą, która ogarnia Raid, nic specjalnie trudnego.

 

Tylko, że podobno na chwile obecną zrobienie Raidu bez zgonu nie jest możliwe z uwagi na bugi przy Atheonie

 

 

No, jak ma się pecha, to można trafić na buga niestety. Niektóre da się jednak dość szybko skontrować na Normalu, jeśli team od razu ogarnie temat.

Odnośnik do komentarza

Demko ograne i jak nie lubię pifpafów to mnie wciągnęło. Połączenie erpegowego zbierania lootu ze fpsem wydaje się naprawdę super i pewnie sprawie sobie pełną wersję. Trudno mi czytać 142 strony tematu, więc mam kilka pytań.

 

1. Dużo jest rodzajów broni czy raczej więcej jej modyfikacji?

2. Wrogowie cały czas Ci sami tylko z innymi levelami jak w demo?

3. W demo miałem praktycznie ciągle ten sam teren, podobne lokacje tylko inne misje ? W pełnej wersji  też jest tak monotonnie ?

Odnośnik do komentarza

1. Broni jest wystarczająco dużo, masz w czym wybierać - również na wysokich levelach.

2. Nie wiem, co jest w trialu, ale główny podział to: Ziemia - Fallen, Księżyc - Hive, Wenus - Vex, Mars - Cabal. W każdej rasie masz ze cztery rodzaje przeciwników, plus bossów.

3. Mapy za duże nie są, ale tragedii też nie ma pod tym względem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wlasnie sprawdzilem - 79 zl. 8 dych za 1 strike i 1 raid  :sorcerer:

Z 3 map do multi - oczywiscie kazda do 1 trybu, ktorej nawet nie zauwazysz, tylko jedna byla robiona od podstaw, pozostale 2 to wariacje tych dostepnych.  :wallbash:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Szkoda że rak branży wchodzi tak bardzo w nasze życie.
Najgorsze jest to, że sporo osób to kupi, słupki w Acti będą się zgadzać i dalej będą inwestować w ten obesrany system dystrybucji.

GARDZĘ WYCINANIEM ZAWARTOŚCI Z GRY I SPRZEDAWANIEM JEJ ZA STOKROĆ GDYŻ JEST WYMAGANY DO DALSZEGO ROZWOJU W GRZE.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie sprawdzilem - 79 zl. 8 dych za 1 strike i 1 raid  :sorcerer:

Z 3 map do multi - oczywiscie kazda do 1 trybu, ktorej nawet nie zauwazysz, tylko jedna byla robiona od podstaw, pozostale 2 to wariacje tych dostepnych.  :wallbash:

Nowy Raid, Strike (dwa na PlayStation), 3 misje fabularne Eris, specjalne bounty, dużo sprzętu (broń, gear, shadery, emblematy, akcesoria itd.) oraz 3 nowe mapy do multi (każda jest nowa). Biorąc pod uwagę, że standardem jest obecnie wołanie 15$ za cztery mapki do multiplayera, to 20$ źle tutaj wcale nie wygląda. Z Expansion Passem jest taniej oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Mówta co chceta, nazwijcie mnie "rakiem branży", ale właśnie zakupiłem Expansion Pass na dwa nadchodzące dodatki (w sumie "rzutem na taśmę", bo za tydzień pewnie już go nie będzie).

Sorry, ale ten tytuł tak wciąga, mimo całej swej powtarzalności, że chętnie rozbuduję go sobie o nowe atrakcje i w d... mam, czy ktoś uważa to za dojenie, frajerstwo itp - ja tak nie uważam, bo na brak contentu w Destiny nie narzekałem (te suche teksty o braku fabuły itp.) i ciągle bawię się świetnie (choć rzadziej, ale to przez moją ostatnią zajawkę na RPGi).

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Destiny skusiło mnie wersją demo i kilka dni później zakupiłem grę w sklepie.Aktualnie gram tytanem lvl 15. Choć czuje się, że gra jest pusta, mała to jednak ciągle mnie do niej ciągnie. Szukam chętnych do gry choć głównie mam czas rano albo wieczorami lub w nocy. Wysyłajcie zaproszenia z info, ze jesteście z forum. Gram zawsze z headsetem bo nie wyobrażam sobie gry z kimś bez możliwości rozmowy ( przyzwyczajenie z Wow a i Lineage 2:)).

 

Chciałem tez zapytać jaką broń najbardziej lubicie?/uważacie za najlepszą biorąc pod uwagę endgame Ja latam z hand canon jako main po prostu czysta moc i do tego snajperka z której ostatnio mniej korzystam w miarę jak dochodzę do wprawy w rozwalaniu przeciwników jednym headshotem.

 

Pozdrawiam, Demon.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...