Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ jestem farciarzem. Wczorajszej nocy kilku chłopaków znanych mniej-więcej (znajomi znajomych), zaprosiło mnie na Vault of Glass (Hard).

Ja, leszczyk, Titan poziom 29. z biednym Vision of Cofluence, bardziej tam przeszkadzałem, niż pomagałem, ale udało się ukończyć - nie dość, że wpadł pucharek, to jeszcze dostałem whooy shardów oraz Vexa :D

 

A najlepsze przydarzylo mi się przed chwilą. Gram Iron Banner, bo jestem głupi i chcę kupić rękawice i nogawki od Saladina (ponownie, bo na zeszłym już  je kupiłem, ale patch... i wszystko jasne), wlazłem teraz do meczu, który dobiegał ku końcowi (jakieś 40sek), udało mi się przejąć jedną flagę, zabić jednego gościa i za te 40 sekund "ciężkiej pracy" wpadł mi Suros Regime, na którego czaję się od ostatniego razu, kiedy miał go Xur (czyli już od ponad miesiąca, ale wtedy nie miałem Coinsów) - od ponad miecha oszczędzam coinsy, w nadziei że "cygan" w końcu go przyniesie, a tu taka niespodzianka :D

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Ależ jestem farciarzem. Wczorajszej nocy kilku chłopaków znanych mniej-więcej (znajomi znajomych), zaprosiło mnie na Vault of Glass (Hard).

Ja, leszczyk, Titan poziom 29. z biednym Vision of Cofluence, bardziej tam przeszkadzałem, niż pomagałem, ale udało się ukończyć - nie dość, że wpadł pucharek, to jeszcze dostałem whooy shardów oraz Vexa :D

 

A najlepsze przydarzylo mi się przed chwilą. Gram Iron Banner, bo jestem głupi i chcę kupić rękawice i nogawki od Saladina (ponownie, bo na zeszłym już  je kupiłem, ale patch... i wszystko jasne), wlazłem teraz do meczu, który dobiegał ku końcowi (jakieś 40sek), udało mi się przejąć jedną flagę, zabić jednego gościa i za te 40 sekund "ciężkiej pracy" wpadł mi Suros Regime, na którego czaję się od ostatniego razu, kiedy miał go Xur (czyli już od ponad miesiąca, ale wtedy nie miałem Coinsów) - od ponad miecha oszczędzam coinsy, w nadziei że "cygan" w końcu go przyniesie, a tu taka niespodzianka :D

Ja jak przez dwa miesiące nie dostawałem z raidu żadnych broni rajdowych tak zaraz po wyjściu dlc dostałem suros regime z nightfalla, a trzeci rajd pod rząd dostaje z atheona vexa:), wiem, że to nic nadzwyczajnego ale sam fakt, trzy rajdy i trzy vexy, np. jeden mój znajomy grał o wiele więcej rajdów ode mnie a vexa do tej pory nie ma. Ja liczę aż w końcu upoluję fatbringera:)

Odnośnik do komentarza
U mnie rajdy były nawet owocne. Wypadły buty dla tytana dzięki czemu wbiłem 32 level, mając nawet 1 shard w zapasie. Dodatkowo warlock dostał klatkę i brakuje mu tylko butów, a hunter porażka dostał po raz drugi ręce, w związku z czym nadal brakuje mu 2 itemów. 

Z broni dalej brakuje mi Fist of Crota. 

 


 

My%2BGreat%2BCapture%2BScreen%2BShot%2B2

Odnośnik do komentarza

Icebreakera nie ma, więc wydałem kasę na Exotic Sharda.

 

Najlepsze jest to, że dołączyłem przed chwilą do dwóch znajomków, którzy robili Weekly Nightfall, wlazłem praktycznie na walkę z bossem, ubiłem z dwóch Minotaurów, a na koniec wypadł mi... Gjallarhorn - szcześliwej passy ciąg dalszy :D

Odnośnik do komentarza

Dziś w święta dzieją się cuda. Gracze Destiny nie czekają dziś na Xura. Czekają na wznowienie PSN :D

Dla zainteresowanych dają linka gdzie można na bieżąco podglądać stan PSN

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/237/~/psn-status%3A-online

Jak ja kufa nie kupię tej broni powtarzalnej od Xura to chyba zeżrę dywan. Jaje.bie -_-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...