Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze, gdzie jeszcze szukacie ludzi do gry? Bungie.net ? W jakich klanach ? Zaczynam od zera i chciałbym znaleźć ludzi do pogrania wieczorami ;)

PS: gram na xbox one

 

Facebook:

Destiny POLSKA

Destiny Polska

 

Strony:

DestinyLFG.com

DestinyLFG.net

 

Fora internetowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No z tego co czytam i obserwuję nowy dodatek wprowadził sporo pozytywnego zamieszania, WRESZCIE :)
Czy można to nazwać lekkim powiewem świeżości czy raczej nowym oddechem ?

Ładnie się prezentują wszystkie nowe egzotyki, piszecie że raid daje radochę a używanie legendarnych mieczy jako heavy to dla mnie kosmos :)
 

Odnośnik do komentarza

ale to nic zlego Giger, nie ma po co ze soba walczyc! xD

Ogolnie wszyscy, ktorzy kupili dodatek sa zadowoleni i nie znam osoby, ktora by twierdzila, ze wywalila kase w bloto. Mi sie po 600h przejadlo, duzo swietnych gier wyszlo, ktore takze sa czasochlonne i nie chce mi sie poki co grac w Destiny, ale jezeli czekasz jedynie na dodatek do Wiedzmina, to nic nie skodzi na przeszkodzie postrzelac z chlopakami, cnie? ^^

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że wszyscy wyjadacze Year 1 kupią TTK prędzej czy później. Ja na bank, tylko jest trochę drogi a jako oddany gracz, posiadacz Expansion Passa czuję się w ogóle niedoceniony przez Activision. Ale nie ma się co dziwić. Destiny dużo traci na tym, że wydawcą jest Acti, ale też gdyby nie ono to nigdy by nie powstało.

Odnośnik do komentarza

Na bank :D wczoraj z życiorysu wycieła mi sobote... dlc jest fenomenalne i takie Destiny powinno być od początku a mini Raid Crota za runy na soul event to CUD na CUDAMI ! Levelowanie Eris nigdy nie było tak przyjemne...ciekawe jakie jeszcze wspaniałości ukrywa przed nami Bungie :buziak:  

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

odpaliłem grę pierwszy raz od stycznia, czyli jeszcze z czasów przed dodatkami i system gry się kompletnie zmienił, czy ktoś mi wytłumaczy po krótce pewne rzeczy?

 

1. jak teraz odbywa się levelowanie postaci, teraz wystarczy zwyczajnie expić bez szukania pancerzy z lightem?

 

2. jak teraz podbijać light i jaka jest jego rola?

 

3. co teraz najbardziej opłaca się robić, dalek weekly i daily strike'i?

 

w ogóle to widzę że ludzie bez dodatków zostali wydymani, mogę odpalić strike'a tylko na 20tym poziomie a wszystkie moje legendary i exotici z podstawki się nadają na zsyp bo zwykła zielonka na 28 levelu jest lepsza :[

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

W dużym skrócie:

 

1. i 2. Do 40. poziomu levelujesz postać expem. Od 40 poziomu zaczynasz zbierać itemy z coraz wyższym armorem lub siłą ataku. Gra ze wszystkich itemów w jakie ubrana jest twoja postać wylicza średnią i to ona tworzy twój poziom lighta. System jest obecnie tak skonstruowany, że jak masz np. light 233 to będą tobie dropić niebieskie i lepsze przedmioty z lightem lekko ponad 233. Wszystko po to abyś mógł w miarę bezproblemowo dobić do poziomu 260-270 lighta.

3. Opłaca się robić większość questów z The Taken King, bo gwarantują one legendarne marksy + fioletowe itemy. Robić też powinieneś daily pvp i daily mission, ponieważ dają po 15 marksów.
Za marksy możesz kupić lepsze wersje egzotycznych przedmiotów z Year 1 (o ile mają swój odpowiednik w wersji Year 2) lub u vendorów masz zestaw przedmiotów z lightem 280.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...