Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

Ostrzeżenie mu za to.

 

A tak swoją drogą to czemu cię to interesuje skoro jeździsz po grze na prawo i lewo?

 

 

Dopiero teraz przeczytałem. Nie nie jeżdże po tej grze, gdzie ty to widzisz niby? To że YETI coś tam (pipi) bo pałuje się, że gra Bungie będzie na plejstejszyn nie ma znaczenia. To że narzekam nie ma związku stricte z grą tylko z formą jak ją reklamują.

 

Ponoć nad grą pracuję 500 osób. Od ponad 4 lat. Bungie wielokrotnie, praktycznie w każdym artykule zaznaczało że to ich najbardziej ambitny projekt w historii.

 

No więc, powiem tak - nie widzę tego kompletnie. Od prawie roku dostajemy tylko jakieś skrawki gry, krótkie scenki i gameplaye z których nic nie wynika. A już na pewno nie wynika ambicja gry o której mówi Bungie. Gameplay z E3 wałkują już od paru miesięcy - tak jakby on rzeczywiście porażał czymkolwiek, tymczasem nie wyróżniał się niczym szczególnym. Niczym czego nie ma w tych nieszczęsnych Borderlandsach. Ograłem obie części tej serii, nawet wycalakowałem więc wiem co mówię - Destiny w żaden sposób nie powala na kolana. Klimat S-F jest spoko i nic poza tym.

 

Szczerze? Po tym co widziałem nie sądze by Destiny w aspekcie RPG czy też arsenału miał jakiekolwiek pierdnięcie wobec Borderlandsów 2. Tymbardziej że Destiny wyjdzie również na PS3/X360 więc zbytnio nie poszaleją.

 

Jak duży będzie świat? Ile będzie planet? Co z kosmosem? Co z pojazdami? Jak dużo będzie RPG w tej grze? Jak dużo będzie gatunków przeciwników? W jaki sposób będzie zaprojektowana kampania, czy to będzie fabuła czy na wzór Borderów będziemy dostawać misje od NPCów? Co z levelowaniem postaci? Pytań jest jeszcze więcej.

 

I zamiast odpowiedzieć na nie Bungie od x miesięcy próbuje "sprzedać" grę pokazując te same miejscówki i przeciwników.

 

Jestem wielkim fanem Halo i Bungie i początkowo jak wychodziły koncept-arty z gry to oniemiałem z zachwytu (możesz sobie zobaczyć na poprzednich stronach w temacie), ale kiedy zaczęli pokazywać grę w ruchu to zbili u mnie hype prawie do zera. Bo to co pokazują nijak nie ma się do tego o czym wcześniej można było przeczytać. To tak jakby Skyrima reklamować 3 minutową walkę ze smokiem, albo GTA V pokazując strzelaninę w Sandy Shores.

 

Po prostu Bungie nie umie kompletnie sprzedać swojej wizji i to mnie wku.rwia odnośnie tej gry. Poczytaj sobie na GAFie opinie innych to zobaczysz, że nie tylko ja mam z tym problem http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=751577

 

Tymczasem wyszły "nowe" screeny.

 

 

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o6_1280.jpg

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o1_1280.jpg

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o2_1280.jpg

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o3_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o4_1280.jpg

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o5_1280.jpg

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o7_1280.jpg

 

tumblr_mzetr9AtiH1r8tgs3o8_1280.jpg

 

 

 

EDIT: nie, to jednak nie jest nic nowego. To już się powoli żałosne robi co Bungie wyprawia z tą grą.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Beta na wakacje?? Otrzymałem zaproszenie do bety z Euro i na mim profilu Bungie napisane jest, że klucze będą rozsyłać na początku 2014...

A tak przy okazji, nie chcę być posądzony a jakąś krypto reklamę ;) ale nie dość, że pre order na PS4 złożyłem w Euro za friko dosłownie 1-1,5 miesiąca przed premierą konsoli i dostałem ją w dniu premiery (dlatego dziwiły mnie jakieś walki w innych sklepach) to właśnie po jakimś miesiący dostałem maila ze sklepu z kodem na betę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.